Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Porcelánové sady - ocenění?

Vykupminci.cz
Numisargo

Porcelánové sady - ocenění?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
GLORIA "REMBRANDT" CZECHOSLOVAKIA

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ROYAL DUX BOHEMIA

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
HAND PAINTED CHINA

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
SRNKA MÍŠEŇ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
EPIAG

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ceny pouze velmi orientačně a od boku: 500, 1200, 200, 50, 1000, vše v Kč.
Bez foto značek a rozměrů to lépe neumím. Největší zájem bude o figurku Royal Dux Bohemia.

Adalbert
Registrovaný uživatel
díky, takto mi stačí.
Registrovaný uživatel
A ještě první strana diskuze?dik
Registrovaný uživatel
ONDRASEK79 napsal
SRNKA MÍŠEŇ

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
A co ty nožky?????????? :roll:
Registrovaný uživatel
nožky šílené, poslepované, kdyby mělo smysl restaurovat, ale jinak počítám spíš na vyhození:(
Registrovaný uživatel
Tak jsem na radu mnoha komentujicich přidal fotky,ale stejně jsem se rady nedočkal:(
Registrovaný uživatel
Připomínáte mi jednu postavu z mojí oblíbené knihy: Medvídek Pú. Když uhodnete, kterou postavu mám na mysli tak Vám poradím, tedy pokud budu vědět.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Adalbert - vám děkuji za částečné ocenění - pro třetinu fotek jste mi dal rámcový odhad, něco takového jsem přesně potřeboval. U ostatatních, kteří křičeli, že bez fotek odhad udělat nejde a ať přidám fotky - se po přidání fotek slehla zem:(
Registrovaný uživatel
ONDRASEK79 napsal
Adalbert - vám děkuji za částečné ocenění - pro třetinu fotek jste mi dal rámcový odhad, něco takového jsem přesně potřeboval. U ostatatních, kteří křičeli, že bez fotek odhad udělat nejde a ať přidám fotky - se po přidání fotek slehla zem:(


zem se neslehla, ale vetsina z nas nebudou odbornici a velmi radi se priucime od znalejsich a k tomu proste ty fotky byly potreba :-)
pokud vam toto vadi, bezte si za nejakym znalcem osobne a ne na verejne forum :-)
Registrovaný uživatel
ONDRASEK79 napsal
Adalbert - vám děkuji za částečné ocenění - pro třetinu fotek jste mi dal rámcový odhad, něco takového jsem přesně potřeboval. U ostatatních, kteří křičeli, že bez fotek odhad udělat nejde a ať přidám fotky - se po přidání fotek slehla zem:(

Pán ONDRASEK79, to si z nás opäť strieľate, alebo to myslíte vážne?
Po handrkovaní ste konečne dali fotografie, ale bez detailov značenia jednotlivých položiek. To, že uvádzate EPIAG, MÍŠEŇ, atď. ešte neznamená, že tomu tak je.
Adalbert Vám urobil veľkú láskavosť, že napriek tomu uviedol nejaké orientačné ceny. Tie môžu /originály/ alebo nemusia /napodobeniny, či falzifikáty/ byť relevantné. Nehovoriac o chýbajúcich rozmeroch a prípadnom poškodení, ktoré na fotografiách nemusí byť rozpoznateľné.
Skrátka, keď si myslíte, že niekto iný /znalec, či starožitník/ určí ceny len z fotografií a ešte dokonca bez detailov značiek, tak sa obráťte na nich.
Apropo, nie všetci, ktorí tu radia zdarma, musia tu nepretržite stáť v pozore, aby mohli okamžite odpovedať.
Registrovaný uživatel
Sice jste nesplnil mou podmínku, ale myslím, že z té 1. strany s Vašimi fotkami může mít cenu figurka lišky. Pokud je to klasická míšeň, což bez fotky značky nepoznám a někdy i s fotkou značky to taky nepoznám, tak nepoškozený kus může mít cenu několik tisícovek a někdy i více než 10 000 Kč, ale berte, že je to informace bez záruky od amatéra.
Adalbert
Registrovaný uživatel
děkuji i podruhé, jestli ještě nepřijde s názorem někdo další, tak se podle toho zařídím:)
Registrovaný uživatel
2 šálky dekorovany Jiřím Švengsbírem,čeký rytec,grafik.Aurelia návrh kolem roku 1965 tvar Jaroslav Ježek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Porcelánové sady - ocenění?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1