Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Poštovní známka USA Two cents Washington,

Vykupminci.cz
Numisargo

Poštovní známka USA Two cents Washington,

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hlavně, že se vše úspěšně vyřešilo, protože zamotané to bylo pěkně. Nejdřív jedné známce ze dvou chyběla dole barva, to se ale vyřešilo tím, že se jedná o jiné známky. Pak se ale objevil další problém, najednou měla jiný odstín. Ano, ta známka má více odstínů. I když podle obrázků bych řekl, že má prakticky ten samý odstín, jako jiné obrázky ve vlákně. Jen na Vašem prvním fotu je nepatrně zkreslený, těžko porovnávat odstín z fotky a ze skenu. A ty Vaše fotky do oranžova v desátém příspěvku, které jsme si měli zvětšit a mělo nám to pomoci problém vyřešit, naopak přinesly další zmatení. Naštěstí Vám numismat pomohl dát to dohromady, jestli chápu dobře, tak známka má nějakou zvláštní Velkou barvu.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Nie je zmrzačená.Je len orezaná a jedna a tá istá...Myslím v PC (orezaná).Nie nožnicami.. ;)
A farba? Rôzne sú...Keď sa chce.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Stani, zřejmě ani ořezaná v PC není, jen není nafocená celá, je to ta známka v desátém příspěvku, dal jsem známku v prvním a desátém příspěvku vedle sebe, samozřejmě s vědomím, že se jedná o tu samou známku.
Moderátor
Omlouvam se za preklep, znamka neni velka, ale mala, ale hlavne, ze jsem pomohl, i kdyz nejsem filatelista, proto mam mozna pro podobne dotazy pochopeni. Dekuji mistnim odbornikum za vysvetleni, hodne jsem se tu naucil. Zajdete nekdy k nam do numismatiky, tam jsou take zajimava temata :)
Registrovaný uživatel
Taky koukám po mincích a občas témata pročtu. Šel jsem probrat mince do muzea a kurátorka mi sdělila, že u mincí ražených v Rakousku – Uhersku bez rozboru materiálu nedá poznat pravost.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Omlouvam se za preklep, znamka neni velka, ale mala, ale hlavne, ze jsem pomohl, i kdyz nejsem filatelista, proto mam mozna pro podobne dotazy pochopeni. Dekuji mistnim odbornikum za vysvetleni, hodne jsem se tu naucil. Zajdete nekdy k nam do numismatiky, tam jsou take zajimava temata :)


A to už to vypadalo, že se problém podařilo zdárně vyřešit! Předtím jsem si ani žádného překlepu nevšiml. Takže nejdřív chyběla dole barva, pak neseděl odstín, pak byla barva nezvykle Velká a teď je pro změnu malá známka. Podle mě problém vznikl hned v prvním příspěvku, tazatel nepochopil, že se jedná o dvě různé známky a pak se to snažil nějak zamaskovat a zamotával se do toho.
Registrovaný uživatel
Aspoň nám čas ušiel. :) Veď to bolo len tak "lajt" nepochopiteľné, o čo vlastne ide..
Ja som to moc nekomentoval, pretože sám v tom (v známkach) mám hokej. :)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Poštovní známka USA Two cents Washington,

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1