Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mohu požádat o ocenění těchto mincí? Především bych rád věděl zda se jedná o napodobeniny, nebo originály? Všechny mají velice podobný vzhled a zachovalost. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pěkný den, mám dotaz jestli tahle dvacetikoruna má nějakou cenu, teda kromě 20Kč :-) Přijde mi to zajímavé, že má barvu jako desetikoruna...
Děkuji za odpověď

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to ušpiněná dvacetikoruna , nic víc.
Registrovaný uživatel
Prosím o nacenění, nálezový stav - NEČIŠTĚNO (myslím že to je lepší), snažil sem se to nějak urovnat (aspoň teda podle hodnoty na minci). Myslím si že se jedná o Československé, Německé a Rakouské mince ? Nejsem vůbec v tomto zběhlí a budu moc rád za radu, foceno mobilním telefonem - omluva za kvalitu fotek, pokud by si někdo udělal čas a pomohl mi nacenit budu moc rád - mám fotit i zadní stranu vśech mincí ? Těch mincí je asi 120...

„Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.”

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dostala se mi do rukou tahle mince ze San Marina. Tváří se jako 5 lira, ale nominál v místech kde by měl být chybí. Nemůže to být fake? Mince je nemagnetická a váha 22,3. Nevěděl by někdo o co jde?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na reversu chybí ještě koruna a mince je pozlacená.
Registrovaný uživatel
https://www.todocoleccion.net/medallas-tematicas/bonita-medalla-imitando-moneda-5-lire-san-marino-ano-1898-banada-oro~x46029248
-s-
Registrovaný uživatel
:) už jsem doma, dík
Registrovaný uživatel
Za málo.. ;)
-s-
Moderátor
Melchior: fotky jsou pro oceneni nepouzitelne, teoreticky muze byt u Nemecka nejaka lepsi mincovna (pismeno), take rakousky 2 heller 1901 je katalogove trochu lepsi rocnik (ovsem stav???). Realnou cenu bych odhadl na 100-150 Kc za vse (sam bych tolik nedal a moc jinych zajemcu se tu take neobjevilo...), mozna na aukcnim serveru by to udelalo i trochu vic, pokud by se sesli dva nezkuseni blazni.
Registrovaný uživatel
Ahojte,mozem Vas poprosit,kde by som to mohol zaradit?
Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Premysl Otakar II. vidensky fenik B164
Registrovaný uživatel
Dakujem mitom007
Registrovaný uživatel
Dobrý den mohu se zeptat jakou cenu má (a zda je o něj zájem) 10 filler KB z roku 1892? je celkem zachovalý. Moc děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Za minci můžete dostat nějakou tu stokorunu.Stačí když minci dáte do vyhledávače,a uvidíte sama.
Jinak se snažte při podobném dotazu zabrat na obrázek především minci,nebo obrázek oříznout a zvětšit.deska stolu nikoho nezajímá-i když je hezká.A zobrazit obě strany.Kvalitní mince je vždy zajímavější a tedy i dražší.Takto toho tam moc vidět není.
Registrovaný uživatel
Aha,to zase bude vo viacerých témach.Pre istotu a skorú odpoveď.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Aha,to zase bude vo viacerých témach.Pre istotu a skorú odpoveď.. :)
-s-


Pokud to bylo na mě, tak jsem to dal do tématu venujicimu se této minci, ale poslední prispevek byl bohužel několik let stary.
Registrovaný uživatel
To bol.Ale vidíš,že som si ho všimol a určite nie len ja.Klikni si na "kde to žije" a uvidíš,že je medzi čerstvými (novými) príspevkami.Pohoda.Radšej daj lepšie fotky.
A aj druhú stranu-averz.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Kamarát by potreboval identifikovať túto mincu (madailón).
Vopred ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Portrét bude Domitiana...
Registrovaný uživatel
Zdravím, prosím o ocenění této zlaté mince.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
pesekvlad napsal
Dobrý den, mohu požádat o ocenění těchto mincí? Především bych rád věděl zda se jedná o napodobeniny, nebo originály? Všechny mají velice podobný vzhled a zachovalost. Děkuji

Chtělo by to fotnou každou zvláště a každou zvláště zvažit,ale od pohledu ,jsou to falza,přesněji kopie vzácných mincí. Cena 150 za kus.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den našel jsem tuto minci v kufru který patřil mému dědovi a nevím co to je můžete nějak poradit?
Moderátor
Dejte fotku - aspon kufru.
Registrovaný uživatel
Poprosim Vas,skusenejsich o aku mincu sa jedna.Budem velmi povdacny.
Vaha 0.37g,material :Ag,priemer cca 13mm
Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1