Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pánové vím že foto na p.... Bohužel foto dělal kamarád který mi to takto poslal. Ale stejné i když bych ho udělal Já, tak by stalo za.... momentálne mam tel.v oprávně. Ale jinak Děkuji pánovi který byl tak hodny a identifik...
Registrovaný uživatel
Děkuji za ident... bohužel foto jsem nedělal Já a takto mi bylo posláno. Ale i když bych ho dělal Já ,tak by stalo za. Můj tel je momentlane v opravě. A používám dosti poškozeny momentlane
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegov numizmatikov, akú má cenu tento 50 haliernik?
ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Babulik: oskliva tmava a silna patina, po pripadnem vycisteni bude mince porovita, tedy mince poskozena a do sbirky nevhodna, numismaticka hodnota minimalni. Presto i v tomto stavu prodejna nejakemu nezkusenemu, resp. nenarocnemu sberateli. Viz skoncene aukce na Aukru, dva horsi 50h 1926 tam jsou.
Registrovaný uživatel
muze nekdo ocenit kutnohorsky maly gros?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim. Chtelbych se zeptat jakou by dnes mela cenu 10 korun rok 1994 praskla raznice.
Registrovaný uživatel
Pardon zde foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pro kocan,
pro jistý okruh sběratelů je to zajímavost do sbírky a je o ně zájem. Cena těchto mincí není nikde pevně stanovená, nejčastěji dle záliby a výskytu. Tato chyboražba se objevuje méně často než např. nálitky na 10 Kč 1993 pod nápisem Brno, které se prodávají cca od 50-200 Kč. Tuto minci bych odhadoval 400-500 Kč
Pokud by byla na prodej, měl bych zájem. Případně napište na lubos.kabes@seznam.cz
Moderátor
Pro Kabels..
Souhlasím,i když k ceně konkrétní mince bych měl svou hranici...400 až 500 mi přijde vcelku dost. ..
Registrovaný uživatel
Děkuji.
Registrovaný uživatel
ano, každý to má nějak.. pár měsíců zpět jsem je zahlédl prodávat na aukru.. hned 2 ks najednou, myslím že cena byla nakonec lehce nad 1000 kč, takže +,- 500/ks. V některém vláknu tady už byla, ale nenašel jsem to..
Moderátor
kabesl: mate dobrou pamet, mince byla zminena v tpmto vlakne:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/10kc-18780
V roce 2014 byla sice prodana za 1000 Kc, ale protoze se objevily dalsi, neni to zrejme takova vzacnost a cenu bych videl max. do uvedenych 400-500 Kč
Moderátor
Jak byste odhadli pootocene mince 2 Kcs asi o 150 stupnu, 5 Kcs jen lehce:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím prosím vás mají tyto mince nějakou hodnoutu?
Popřípadě kolik.
Fotky nejsou moc dobře omlouvám se.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kocan: bezne mince v celkove cene max. par desitek Kc (pokud 50 hal 1969 ma tecky kolem letopoctu)
Registrovaný uživatel
Jj má. Jinak moc děkuji.
Moderátor
Ty koruny 1929 5ks..pokud možno vložte lepší foto, koukneme se v jakém jsou stavu. ...
Registrovaný uživatel
Mám na p...foťák .. No a taky to bude trochu mnou:-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Hmm...čekal jsem,že v hromádce bude nějaký pěkný(oběhem minimálně prošlý) nečištěný kousek,což je dnes pomalu vzácnost, bohužel stav samotných mincí je mizerný..
Díky za foto...
Registrovaný uživatel
Není zač. Ještě pak pošlu. Mám doma ještě jedny. Ty jsou v papírové rulicce zabalené. Zřejmě to bylo někam do krámu nebo tak. Je to jakoby původní balení.
Moderátor
pokud je rulicka neporusena, asi bych ji nerozbaloval, muze to mit zajimavejsi cenu jako celek.
Moderátor
Kocan napsal
Není zač. Ještě pak pošlu. Mám doma ještě jedny. Ty jsou v papírové rulicce zabalené. Zřejmě to bylo někam do krámu nebo tak. Je to jakoby původní balení.


Hlavně nerozbalovat!!
Případě pošlete foto můj mail

milan.heczko@yahoo.com
Moderátor
oliver napsal
pokud je rulicka neporusena, asi bych ji nerozbaloval, muze to mit zajimavejsi cenu jako celek.


Společná reakce na minutu přesná ;)
Registrovaný uživatel
Jj,nerozbaloval. Ono už je to takto dlouho. A obal není úplně kompletní a stáří se podepsalo. Leželo to v garáži v hrnci. V bývalém řeznictví. Já vám zítra pošlu foto. Jsem teď v práci. Ale jak říkám už to cenu asi moc nena... Ale třeba pro určitého zberatele
Registrovaný uživatel
Sběratele může být zajímaví netradiční kousek do sbírky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1