Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ramires napsal
;) ...všechno má svúj čas ;) ;)

Ahooooj. Kde si bol tak dlho..??
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o ocenění. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Cena vyjímaje proděravelé antiky(která je nejspíš cena kovů, antika jde mimo mne) kolem 1000kč..
Registrovaný uživatel
Tak to je precizně a fundovaně provedený odhad. Stejně jak ten tvůj osamocený názor u 15 krejcaru Janialiho. Kdy konečně pochopíš, že někdy je mlčet zlato...
Moderátor
Petře v tom případně mlč.. Nebo konkrétně reaguj na dotaz..
Na místo neustálého sedění u mého zadku..
Registrovaný uživatel
Stani,chodil jsem ,koukal jsem občas jsem i něco koupil ,mám tě tady rád, zlehčuješ to tady ;) ;)
Moderátor
Jonny ten náramek s antickymi mincemi vložte do antiky....
Registrovaný uživatel
...náramok je novodobý, mince vyzerajú autenticky - republika BC až zač. 2. stor. AD - republika, Augustus, cez Traiana až po M.Aurelia?...
Pripadá mi to ako pokus o zaujímavosť: niekto skúpil naschvál pár denárov s dierkami a vyrobil z toho toto...spolu cenu nedokážem stanoviť, snáď samostatne tie mince by ocenil nejaký začínajúci zberateľ antiky...možno tak na 20-30€? ;)
Registrovaný uživatel
drkelt napsal
...náramok je novodobý, mince vyzerajú autenticky...

Pokud to ovšem nejsou tzv. "zlatnické kopie", to se občas dělávalo.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
drkelt napsal
...náramok je novodobý, mince vyzerajú autenticky...

Pokud to ovšem nejsou tzv. "zlatnické kopie", to se občas dělávalo.


...v tomto prípade myslím, že kópie nie...
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Stani,chodil jsem ,koukal jsem občas jsem i něco koupil ,mám tě tady rád, zlehčuješ to tady ;) ;)

Ja som taká ľahká váha... :)
V poslednej dobe si už ale radšej zahryznem do jazyka- klávesnice, aj keď nápady mám často hneď po prečítaní nejakého príspevku. :P
-s-
Registrovaný uživatel
Poprosil by som o ocenenie 1/2 toliara Karola VI., mincovňa Kutná Hora ....žiaľ so stopami po uchytení

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím ,
nevím si rady s touto drobnou jedmostrannou měděnou mincí.Tedy vím,že je to 1/4 krejcar ,kiprový, 1622 Ferdíka II. ale nikde na netu sem stejnou nenašel.Dokáže někdo přesně určit ?Také budu rád za přibližné ocenění mince.Předem díky za info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím ...můžete mi prosím někdo pomoci určit pravost medaile a mince? Ten chrám se mi zdá vpořádku ,ale ten střelecký se mi moc nelíbí...popřípadě nějakou aktuální cenu...moc děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Také i zde jsou důležité přesné údaje k metrologie a foto hran,..
U chrámu se pokuste najít puncovni značku na hraně..
Registrovaný uživatel
Zdravím, dostal jsem tuhle minci: https://www.mince-numismatika.cz/index.php?controller=product&path=28&product_id=1546
Byla koupená v zastavárně, ale nevím zatím za kolik, řeknu si o účet.
Trochu mě mrzí, že k ní nemám certifikát, který sice sehnat jde, ale i tak.. Jak by to bylo s prodejem této mince? Je v klasické krabičce a v plastovém obalu jako na tom webu. Dala by se prodat za normální hodnotu? Třeba kdybych jí chtěl za 20 let prodat a bude mít o mnoho větší cenu, prodám ji v pohodě? Děkuji
Moderátor
Koukal jsem se na zhodnocení této mince od doby jejiho vydání a prozatím určitě nepatří mezi sběratelsky zajímavé.
Samozřejmě je to otázka času, aktuálně konstatovat její budoucí zhodnocení je jako věštění s koule..

https://aukro.cz/zlata-100-eu-karpatske-bukove-pralesy-dukat-6945444542
Moderátor
Aukce s prihozy:
https://aukro.cz/100-euro-au-2015-bukove-pralesy-slovensko-6959702375
https://aukro.cz/100-svetove-dedicstvo-unesco-karpatske-bukove-pralesy-6952262934
Moderátor
Pro srovnani: Mincovna Kremnica prodava podobne 100 euro za 403 EUR, tj. cca 10 000 Kc:
https://www.mint.sk/nakup_mince.php?code=522008
Moderátor
Katalog..Novotný 2015
Katalog M&Ch 2017
Katalog M&Ch 2020 poslední foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, ale díky. Jen mě zajímalo něco o tom certifikátu, jak to je, potřebuji ho když to budu chtít za 50 let prodat? Četl jsem o tom něco, ale jen se tak ptám.
Ano a na aukru jsem taky našel a tak, samozřejmě, nebo na zlataky atd. Díky
Moderátor
Tak určitě , certifikát, etue, včetně těch průpovídkových letáků patří k minci jako komplet a zvyšují potenciální atraktitu samotné mince v případném prodeji a to i za těch padesát let.. :)
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenenie tohto Mariánskeho groša opátstva Corvey. Arnold z Waldois. Neviem dohľadať žiadne výsledky aukcií, iba MA shop.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim, nezbieram PG, no poprosil by som ocenit ho, a urcit, hodim ho potom do nabidky.. Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Vladislav II. Jagellonsky, běžný typ Hásková XI, v tomto stavu max. pár desetikorun.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 112 113 114 115 116 117 118 119 120 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1