Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim,
jak poznam jako laik,jestli jde o zlatou minci? Dle oka bych rekla,ze jo. Jedna se o Titus Flavius Vespasianus. Nebo se pletu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Špatné oko.
Bude to sestercius Vespasianova syna Tita(jako Caesara) z mincovny v Lyonu(Lugdunum) z let 77-8...pravost z fota těžko posuzovat-ale asi o.k.
« Poslední úpravu provedl(a) Lopez1506 v 17. 3. 2017, 21:22. »
Registrovaný uživatel
Takže mosaz..
Registrovaný uživatel
Zlato by takhle nikdy nezkorodovalo.
Registrovaný uživatel
Zdravím, vedel by mi niekto povedať približnú cenu tejto mince?
Claudius II Goticus 268-270.

Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
V tomhle stavu několik málo desetikorun, revers je téměř po smrti.
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
V tomhle stavu několik málo desetikorun, revers je téměř po smrti.

Dobre, vďaka
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

poradil by mi někdo prosím s cenou této mince? Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V tomto stavu je to pár stokorun a bude se spíše hodit někomu , kdo s antikou začíná .Bohužel zachovalost není dobrá.
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
V tomto stavu je to pár stokorun a bude se spíše hodit někomu , kdo s antikou začíná .Bohužel zachovalost není dobrá.


Tipoval jsem to také tak. Stav je bohužel horší. Každopádně díky za info.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o pomoc s určením a oceněním malé jednostranné mince. Má průměr 12 mm, uprostřed je dvouocasý lev a opis kolem něj je: IN DEO F.T.T.DO 1619, takže by zřejmě mělo jít o České stavy.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ano. Je to bílý peníz stavů. Mincovna K.Hora, mm. Hölzl. Halačka 585.
Pěkná věc. Tiše závidím. :P
Registrovaný uživatel
blahopřeji.Je možné jsem vložit metrologii a lepší foto po dočištění?Šetrně mechanicky-né chemicky,ani destilkou.Díky
Registrovaný uživatel
Děkuji za určení, nějak mi nedošlo podívat se do Halačky. Dá se zhruba odhadnout hodnota? Alespoň řádově? Desetikoruny-stokoruny? Hmotnost se mi asi nepodaří zvážit - je to opravdu maličká mince a moje digitální váha z Číny váží s přesností jen na desetiny gramu.
Registrovaný uživatel
cena hodně závislá na tom jestli mince zvoní.Cena je v řádech vyšších tisíců pokuď dobře zvoní
Registrovaný uživatel
Ahoj. Mám doma 50kč 1997 ale přední strana mince vypadá, jako by byla ze stejného kovu. Má stejný střed i okraj mince. Zadní strana mince je úplně normální. Setkal se s tím už někdo? Jakou může mít hodnotu? Díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Normálna pajska
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
TTT: Pokud minci chcete prodat, tak jedině do nějaké aukce. Kašlete na výhodné nabídky. Zde jenom proděláte kalhoty.
Je to dobrá věc. Takže dát do lepší aukce (Aurea, ČNS, Praha, HK a podobně)

Samozřejmě, pokud ji prodáte mně, tak nebudu proti. :mrgreen:
Moderátor
Vlastik82: Mince je nejspise dodatecne pokovena, ale 1997 je lepsi rocnik, takze zajem na aukcim serveru by o ni mozna byl i po tomto kutilskem zasahu.
Registrovaný uživatel
Ahoj priatelia,chcel by som Vas poprosit,skusenych numizmatikov o ocenenie tohto 15 Grajciaru Leopolda I. 1662 Minca je vo velmi slusnom stave m-6,48g,d-29mm.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pani,nikto nic :shock:
Registrovaný uživatel
Lot 1109.Ak je to on...Sleduj to. ;)
-s-
http://www.coinarchives.com/w/results.php?search=xv+kreuzer+leopold&s=0&results=100
Registrovaný uživatel
Stani dakujem za link,pozeral som si to a vies totiz je pre mna dost zarazajuce ta velka cenova diferencia,ano viem pochopit zachovalost mince,mincovnu ale pri rocniku 1662 je to stale ta ista mincovna iba zachoalost je ina a samozrejme raz znak Habsburgovcov a raz Patrona Hungaria a su tam aspon na moj vkus dost cenove rozdieli.
Registrovaný uživatel
S tým ti ja moc neporadím.Sám mám v tých cenách hokej..Našiel som,poslal som. :) O týchto minciach neviem vôbec nič.
Stavy,možno varianty,to samozrejme robí cenu.
Asi to nebude nijaká "šleha",keď je ticho...
Možno niekto napíše.Čau.
-s-
Registrovaný uživatel
hľadaj rovnaký typ, nevšímaj si mince s madonou alebo inou značkou. Keď také nájdeš porovnaj si stav.
máš svoju predstavu o cene a nechceš počuť inú cifru, tak sa ťažko radí. Už sme to komentovali na inom fóre.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1