Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
OCENIŤ !
« Poslední úpravu provedl(a) kacuro v 12. 12. 2013, 20:59. »
Registrovaný uživatel
Co je tohle za blbečka? :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Co je tohle za blbečka? :roll:


...asi chce ocenit tu dřevěnou desku :P :P :P , to kolečko je tam navíc, to je nějaká špína na té desce :P :P :P
Registrovaný uživatel
Prvni je tzv Janosikuv dolar (1225-1499) Smolik 249 II./119 c/ a 17, str.666
Druha mince je tzv. hladovy penis razen za vlady krale Kazisveta II; kontramarka kral Ptacnik ctyriadvacaty (1956-1989) (vzacny exemplar!) http://worldcoingallery.com/countris/display.php?image=mc/ag-6desc=Aa%20km6%20LiberMico%2010%20sos%20km474&uery=Ang
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
« Poslední úpravu provedl(a) elle v 27. 3. 2013, 12:59. »
Registrovaný uživatel
ďakujem
Registrovaný uživatel
kamelot napsal
ďakujem


neni za co..

Přesunuto (z filatelie)..
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Moderátor
Kvalitní matroš. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
su tie mince na predaj?
ponukam 1000 eur.
_______________
Registrovaný uživatel
tak toto je vtip měsíce :D
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
su tie mince na predaj?
ponukam 1000 eur.

kamarade, zasa tu chce niekto dobehnut zaciatocnika!
vsak len ten hladovy penis nedavno siel cez 1500 eur na bazose(a to uz nehovorim o aukre)

ide o skutocne vzacnejsiu verziu mince: na jednej strane je panovnik Geňo Frcik so synom Čurikoz Dubikel, vyrazena S-semeniku,
urcite mam tiez zaujem, na cene sa dohodneme, peniaze nehraju rolu,odpiste mi na moj mail: onan@pravy.sk

dakujem
Registrovaný uživatel
S určením nesouhlasím. Já tam vidím ČS pětidukát 1937. Je to poměrně vzácnější mince, tak pozor na padělky.
Omlouvám se, ale z fotky nemůžu zjistit jestli je to padělek či ne. Hrany jsou trochu rozmazané.
Registrovaný uživatel
kamelot asi dobrej oddíl
Registrovaný uživatel
toto vlákno by měl moderátor úplně smáznout, protože je úplně mimo ...
Registrovaný uživatel
Ja bych to tu naopak nechal jako exemplarni priklad. S nejakym nadpisem typu: "TAK TAKHLE NE!" (+ naslednou diskuzi bych promazal a vlakno zavrel). A kazdymu s pod. fotkama (ktery tu jsou v posl. dobe na dennim poradku!) bych sem dal bez jakykoli dalsi reakce nebo rady odkaz.

Pokud to chcete smazat, tak mi ho poslete zpatky do filatelie, ja to tam dam na "nastenku hanby"..

Mobily s fotakama zakazat a na dotazy s pod. rozmazaninama vubec nereagovat! Pokud tazatel nema par minut casu, aby si dal s fotkou aspon minimalni praci a cvakne to jen tak ledabyle z dalky, ve tme a za behu + napise (jeste casto s pravopisnejma chybama) "urcujte a ocenujte!" (nebo kdyby aspon uvedl popis, opsal napisy apod) tak si nezaslouzi jakoukoli radu.

PS: Aspon jakz-takz kvalitni a ostrou fotku lze udelat i z toho nejbejbeznejsiho a nejlevnejsich mobilu s tim nejmizernejsim fotakem!
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Tak to je velký luxus :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, zajímal by mě tento pražský groš o co se jedná, cena, a zda by měl někdo zájem děkuji za odpovědi. blatna38801@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to bezcenná novodobá replika
Registrovaný uživatel
Děkuji za ohodnocení.
Registrovaný uživatel
co to moze byt?:-)
je tam uvedeny rok 1427 alebo 1497
strieborna

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
jestli mas minci v ruce a nerozlustis to, tak co myslis ze z te rozmazane fotky asi rozlustime my?? :shock: :roll:

minca napsal
co to moze byt?:-)
je tam uvedeny rok 1427 alebo 1497
strieborna
Moderátor
zde to neni ani o numismatice jako o onom "UTFG"

nize je zaznam z "The Early Dated Coins of Europe, 1234-1500"

dulezity je predevsim ten odstavec dole. nicmene i bez neho jsem byl o pravosti exemplare (alespon z toho, co mohu posoudit z fotky) presvedcen asi tak silne, jako o panenstvi Pamely Anderson...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
DAKUJEM ZA IDENTIFIKACIU oliver :-)

p.s. nie som numizmatik, preto sa obraciam s prosbou o pomoc na odbornikov :oops:
Registrovaný uživatel
zdravím mohli byjste mi poradit jakou přibližnou hodnotu mají tyto mince já je dostal a navíc to jsou mince které nesbírám :o

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ahoj, prosím o identifikaci (nalezeno při úklidu u rodičů), ta dírka tam asi být nemá, co?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To nemá, takže pouze hodnota kovu.
Jinak to je 20 krejcar 1804 Františka I. (1792 - 1835), pod portétem písmeno B, tedy mincovna Kremnica

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1