Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
300-400 korun? Jsou to vesměs velmi ošklivé mince
Registrovaný uživatel
Většinou Turecko ale mám pocit že i nějaký početňák, těžko říci z tak mizerných fotek. :roll:
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, kamarád mě poprosil, zda bych mu nezjistil hodnotu těchto mincí, spíše medailí,které má po tátovi. Nevím kam to zařadit, tak se obracím s prosbou na Vás zde... Poprosil bych o ocenění, za jakou cenu by to mohl reálně prodat... nebo zda si je má radši nechat doma... Děkuji moc VŠEM za reakce...s pozdravem Pavel (foto je poze z jedné strany...)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pavel: pokud jsou tyto medaile a repliky z obecneho kovu, pak realna hodnota je velmi mala. Prodejne nicmene jsou, ale za zlomek puvodni porizovaci hodnoty, viz treba podobne zde:
http://aukro.cz/narodni-pokladnice-euro-pozustalost-od-1-kc-2689-i6658139191.html
Registrovaný uživatel
numismat: děkuji za rychlou odpověď, myslím si, že bude jádro z mědi, ale jen můj odhat, v tomto se nevyznám... jakou byste odhadoval cenu?ještě jednou děkuji
Moderátor
Cena viz vyse - v te aukci to vychazi asi 127 Kc za kus, ale divim se, ze to vubec nekdo koupi, realna hodnota je blizka nule...
Registrovaný uživatel
ještě jednou děkuji, tak nějak jsem si to myslel, ale víc hlav víc ví... chtěl jsem znát ještě nějaký názor, protože nějak tyto mince(medaile) nějak nesleduji, tak nevim... velký dík
Registrovaný uživatel
Priatelia,poprosil by som Vas o urcenie mince a pripadne zhodnotenie.Priemer - 2,73mm,hmotnost- 2,57g.Dakujem Viliam.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) William v 10. 1. 2017, 7:41. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem. Prosím o ocenění tohoto kolečka, pokud nějakou cenu má. na netu jsem prakticky nic nedohledal. Děkuji všem :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Začìnající sběratel
Registrovaný uživatel
Dobry den!Prosim o ocenenie 1 krejcar 1710 I. Jozef ak sa nemylim mincovna Kutna Hora dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím, poprosím kolegy znalé mincím s oceněním tohoto 1/2 zlatníku 1563, mincovna Praha mincmistr J.Harder. Určeno - Halacka 33a (viz Dodatky I. nebo nove vydani 2011), u tohoto typu uvadi zatim jen rocnik 1562 s chyboražbou ve slově ARCHID a dvojrázem na reversu.
Děkuji všem za snahu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pěkny kousek. Cenu určí poptávka. Nikde jsem mincovnu Praha v prodeji neviděl. A hledat ceny roky zpět leda pomůže asi k nejnižší možný ceně tet. Toť můj názor.
Registrovaný uživatel
Prosím o radu, našla jsem na půdě tyto dvě mince, zajímalo by mě jestli mají nějakou hodnotu a co jsou vlastně zač ;) Děkuju

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
1. BULHARSKO. Válečná medaile 1915 - 1918 - spatny stav, chybi ousko a stuha, cenu si jiste dohledate.
2. suvenyr pro turisty - cena minimalni.
Registrovaný uživatel
Děkuji moc :-)
Registrovaný uživatel
Dobry den,

Dostala se mi do rukou pametni mince, viz nize. Byl by nekdo schopny odhadnout jeji cenu prosim? Na webu Ceske Mincovny jsem ji nenasel, predpodkladam, ze nebyla vpustena do prodeje, mozna byly mince udelany na zakazku pro Prahu?

Dekuji za pomoc.

Radim

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den

prosím neznáte někdo následující minci a případně její cenu ?
Nikde jsem jí nenašel.

Zřejmě se jedná o anglickou minci Half penny 1911-1925 ale na obouch stranách mince je hlava panovníka .

text na obouch stranách mince je :

GEORGIVS V DEI GRA:BRITT:OMN:REX FID: DEF:IND:IMP


Předem moc děkuji MP

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) MP1 v 1. 2. 2017, 9:07. »
Moderátor
MP1: jak vypada hrana? slepena ze dvou casti?
Registrovaný uživatel
Dobrý večer.
Chtěl bych poprosit o ocenění této mince Leopolda I. Je to VI krejcar z roku 1670 z
Grazu, značka mincmistra (ian), což je J.Nowak. Nemohu ji nikde najít, udajně Nowak by měl mít mince od r. 1671 a z r. 1670 měli značku igw. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) orion v 1. 2. 2017, 21:12. »
Registrovaný uživatel
https://en.numista.com/catalogue/pieces88801.html
Registrovaný uživatel
Tak jsem dnes prolezl cely net a toho Leopolda VI krejcar s opisem
ARCHID A DVX BVRG STYRIÆ jsem nikde nenašel. Je možné
že by ta mince nebyla známá?
Registrovaný uživatel
je to Herínek 1156
http://www.muenzenhandlung.at/index.php?main_page=product_info&products_id=2889
« Poslední úpravu provedl(a) dula77 v 2. 2. 2017, 21:18. »
Registrovaný uživatel
Děkuji ti dula77, já to hledal asi týden...
Registrovaný uživatel
viem že som ťa nepotešil, že je to rarita :) , ale nevzdávaj to. Leopoldove mincovníctvo je tak rôznorodé, že raz niečo objavíš. A keď to objavíš tak sa neteš :D , lebo to nakoniec možno bude dobové falzum.
Registrovaný uživatel
[quote=dula77]
viem že som ťa nepotešil, že je to rarita :) , ale nevzdávaj to. Leopoldove mincovníctvo je tak rôznorodé, že raz niečo objavíš.

Vidím. Na tvém odkazu je ta růže nad hlavou leopolda 3-listá a tady je 5-listá,
a pak je tam ten dvojráz u značky (ian), ale to jsi si určitě všimnul.
V každém případě díky za tvůj čas.[/quote=dula77]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1