Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
amazon napsal
Děkuji za rychlou odpověď, minci můžu koupit proto mě zajímá cena, na aukci Macho & Chlapovič č.15 položka 214 se ve stavu 0-1 prodala za 2000 EURO.


Ze zvědavosti jsem prolistoval nabídky a opravdu se nejedná o nic světaborného-vyskytuje se zcela běžněji. Tento ročník lze v hezké zachovalosti koupit, samozřejmě by Vás stál vyšší cenu. Jak jsem napsal dříve, zlato je v dnešním kurzu.

Pokud tento horší kus chcete koupit, pak si dobře rozmyslete cenu. Samozřejmě cena do 10 000 Kč je mimo realitu, na druhé straně ani zásadně vyšší cena není odůvodnitelná.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 25. 8. 2018, 10:27. »
Moderátor
Petře souhlasim, že cena lepšího, řekněme sběratelskeho stavu je bezesporu vyšší, ale jsem někdy překvapen na kolik jse muže při aktualnim zájmu vyšplhat.
Ale pořád se jedna o pěkne sběratelske kusy, což je celkem logicke, ten jasny cenový rozdíl, i při takovém nákladů.

Zkuste vyhledat horší stavy, mám dojem, že na ma shopu se dokonce prodal za 150 euro ve špatném stavu.
Nevím proč, bych měl byt v pozici zesměšněni.Rád se poučím, od toho tady jsme, abychom se neustále vzděláváli.
Sám poukazují na to co ty Petře, ale v tomto pripadě zachovalosti osobně 1000 euro se mi zdá dost a určitě bych je nedal,i vzhledem k tomu, že se o au ražby Franze josefa také zajímám.
Registrovaný uživatel
Děkuji všem za odpovědi a snad se s prodávajícím dohodnu na dobré ceně.
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegov minciarov, prosím o určenie približnej ceny tohto "skriňového" nálezu...
1xzlatník 1884
1xzlatník 1887
5 koruna výročie vlády F.J. 1848-1908
5 r. mariek 1936 Hindenburg
2 r. marky 1939 Hindenburg
5 r. mariek1936
1 korunka 1915

thx

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Babulik: cena kovu+
(kvalita oceneni = kvalita fotek, bez detailnich oboustrannych fotek ale lepsi oceneni nebude, ...)
sorry jako
Registrovaný uživatel
Narazil jsem tady na tuhle zajímavost. Stav nic moc, ale letopočet je "620". Dokázal by k tomu někdo něco říct? Jaká je případně vzácnost, popř. cena?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
nedival jsem se primo na tento typ/nominal, ale pokud vim, tak pro 17. stoleti je toto zkracovani pomerne bezne a vynechani jednicky se obcas ukazuje (aniz by to bylo neco zvlastniho)
Registrovaný uživatel
Prosil bych o ocenění tohoto 30 krejcar 1807 A. Děkuji ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to poměrně běžný kousek.
Takové mince jso žádané jen v sbírkovém stavu s cenou lehce nad 1000kč.
Tvůj kousek možná mezi 200 až 300kč škoda té zžirajici měděnky.
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Jaká je prosím hodnota této Lichtenštejnské koruny z roku 1910? Prý bylo vyraženo pouze 50.000 kusů.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím. Chcela by som sa spýtať, čo je toto za mincu, odfotená aj z jednej aj z druhej strany. Ďakujem za odpoveď

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Thajsko 10 baht.
0,264€
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
Thajsko 10 baht.
0,264€
-s-


Ďakujem
Nikdy som nič podobné nevidela :)
Registrovaný uživatel
A vydali Ti to ako dvojeurovku,že?
-s-
Registrovaný uživatel
Kde vznikla táto minca? Reálná cena téjto monci v tomto stave? Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Slezsko 1675 - mincovňa? Približná cena? Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
numoss napsal
Slezsko 1675 - mincovňa?


Mincovna Vratislav.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Ten Ferdinand II. 1634 je z mincovny Kutná hora
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ďakujem! A koľko, súčasných peňazí - druh česká koruna by ste mi za takúto mincu bol ochotný zaplatiť? o od Dunaj
denar napsal
Ten Ferdinand II. 1634 je z mincovny Kutná hora
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Prosím o oceněni této mince. Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
numoss napsal
Ďakujem! A koľko, súčasných peňazí - druh česká koruna by ste mi za takúto mincu bol ochotný zaplatiť? o od Dunaj
denar napsal
Ten Ferdinand II. 1634 je z mincovny Kutná hora

Pises, ze nie si na peniaze...tak za Ferda jednu velku zmrzlinu a za Leosa aj viac, nech nezeriem :mrgreen:
Moderátor
Pro lukynn....
Bohužel mince je v mizerném stavu,sběratelský nezajímavá, ikdyž se jedná o lepší ročník.
Cena možná do 300kč.
Doporučují aukci od koruny.
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Mohl by mi někdo napsat, jakou asi zhruba mají tyto mince cenu? Na prvnim a druhém obrázku jsou mince z let 1913, 1916 a 1918. Děkuji předem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kozlus: 50-80 Kc za vsechny mince na zaklade horsich fotek (napr. u Protektoratu nejsou videt rocniky). Krome koruny 1913 jde o korunove polozky.
Registrovaný uživatel
Děkuji.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1