Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění 2€ mince s chyboražbou Dante 12005.
Ďěkuji :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) ludmilaikov v 28. 9. 2018, 9:55. »
Registrovaný uživatel
Blbne stránka,nebo já?
Nikde svůj příspěvěk nevidím... :?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ludmila: oba Vase prispevky jsou viditelne, mince je zajimava, ocenit ale neumim.
Podobne mince viz napr.
http://bencoins.com/bimetallics/
Registrovaný uživatel
Děkuji :)
Registrovaný uživatel
Dobrý večer , ráda bych se zeptala , zda můžu tuto minci zde prodat za 150 Kč . Děkuji a přeji krásný večer .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
spise zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/prodej-minci-1203
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění XV.krejcaru díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1000-1500 Kč cca
Registrovaný uživatel
zdravím vás pánové.
chtěl bych se zeptat na minci ein kreuzer rok 1760 W jedná se mě oto, jestli v té době bylo běžné mít dva portréty ( marie a františek ) děkuji . popřípadě jestli je i nějaký katalog
Moderátor
maca12 napsal
zdravím vás pánové.
chtěl bych se zeptat na minci ein kreuzer rok 1760 W jedná se mě oto, jestli v té době bylo běžné mít dva portréty ( marie a františek ) děkuji . popřípadě jestli je i nějaký katalog


https://obchod.numismatika.com/cz-detail-901823726-rakousko-1-krejcar-1760-w-marie-terezie.html
Moderátor
František Štěpán Lotrinsky
http://www.zlatakorunacz.cz/eshop/krejcar-1760-w-2862
Moderátor
Dobrý den, vyše jsem vám zaslal rychlou a stručnou odpověď.
Jinak např.základní udaje o výskytu a předběžných podotýkám, předběžných cenách naleznete v katalogu Novotného, mince Marie Terezie, mince Františka Štěpána Lotrinskeho.
Registrovaný uživatel
Zdravim Vás.
Mozete mi pomôcť z touto záležitosťou??? Nemozem nikde nájsť podobnu gramaž a priemer 5.95g a 40.01mm. Ide o nejaku neoficialnu ražbu z mosadze? Pardon za foto. Ďakujem za info alebo radu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý večer , pomůžete mě prosím ? Mají tyto mince nějakou cenu , děkuji Vám za Váš čas

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
veronika: 5marka a 100koruna jsou bezne stribrne mince za cca 150 a 80 Kc. Pripadne si ceny dohledejte ve skoncenych aukcich na Aukru. Prostredni 5koruna je niklova, viz treba zde:
https://aukro.cz/5-kcs-1926-velmi-pekna-6934786215
Bohuzel Vase mince jsou poskozene neodbornym cistenim, coz bude mit vliv hlavne na cenu 5koruny.
Moderátor
miki01 napsal
Zdravim Vás.
Mozete mi pomôcť z touto záležitosťou??? Nemozem nikde nájsť podobnu gramaž a priemer 5.95g a 40.01mm. Ide o nejaku neoficialnu ražbu z mosadze? Pardon za foto. Ďakujem za info alebo radu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Jsem trochu zmaten 10 dukátový odražek, s velmi nízkou váhou.
Existuje spousta oficialnich typu nominálu odražků s obecneho pozlaceneho kovu i označenych neoznačených variant.
Na vašem, podle fota lze rozeznat výrazné čištění,nejspíš nějakou chemickou cestou.
Podle váhy a barvy fota typuji hliník.
Muže se jednat o formu nějakého padělků, při vzácností těchto mincí,je to možne. Samozřejmě jsi nejsem jisty, pravděpodobně stejně jako vy.
Uvidíme zdali někdo identifikuje tuto záhadu, sám jsem zvědav.
Registrovaný uživatel
Ďakujem za reakciu. Al to nieje na 100%. Tipujem skôr mosadz.
Ale dam to overiť zlatníkovy. A je to niečím cistene no neviem čím. Kúpil som to za facku 😂.
barbar napsal
miki01 napsal
Zdravim Vás.
Mozete mi pomôcť z touto záležitosťou??? Nemozem nikde nájsť podobnu gramaž a priemer 5.95g a 40.01mm. Ide o nejaku neoficialnu ražbu z mosadze? Pardon za foto. Ďakujem za info alebo radu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Jsem trochu zmaten 10 dukátový odražek, s velmi nízkou váhou.
Existuje spousta oficialnich typu nominálu odražků s obecneho pozlaceneho kovu i označenych neoznačených variant.
Na vašem, podle fota lze rozeznat výrazné čištění,nejspíš nějakou chemickou cestou.
Podle váhy a barvy fota typuji hliník.
Muže se jednat o formu nějakého padělků, při vzácností těchto mincí,je to možne. Samozřejmě jsi nejsem jisty, pravděpodobně stejně jako vy.
Uvidíme zdali někdo identifikuje tuto záhadu, sám jsem zvědav.
Registrovaný uživatel
Prosba - dotaz
Nechci zakládat další vlákno.
Likviduji přebytky mincí. Každou si prohlédnu a shodou okolností u této
Ilustrační odkaz:
https://www.penize.cz/muzeum-minci/2-lei-1924-rumunsko-53119

jsem narazil na dva střížky o jiné síle. Jeden má 2 mm a jeden 1,8 mm.
Jestli by náhodou někdo nevěděl, zda to bylo běžné.
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Je to běžné.Obě varianty jsou raženy ve stejném,padesátimilionovém množství.
Registrovaný uživatel
https://en.numista.com/catalogue/pieces5973.html
-s-
Registrovaný uživatel
Kolegové děkuji.
Registrovaný uživatel
miki01 - Na Oziveni Kremnickeho banictva co si dal fotku mi chybaju tieto prvky : razitko MK (Mincovna Kremnica), R - restrike,rok. Mam iba tieto dve,predpokladam pozlateny bronz velka (34mm) a mala (24mm) meral som to iba tak krajcirskym metrom,nemam pri sebe subleru :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
miki01 - píšem tu síce od veci, ale máte ešte ten relikviár bez obalu, ktorý Vám tu určovali? Máte bohužiaľ skrytý mail. evica.hornikova@gmail.com


miki01 napsal
Ďakujem za reakciu. Al to nieje na 100%. Tipujem skôr mosadz.
Ale dam to overiť zlatníkovy. A je to niečím cistene no neviem čím. Kúpil som to za facku 😂.
barbar napsal
miki01 napsal
Zdravim Vás.
Mozete mi pomôcť z touto záležitosťou??? Nemozem nikde nájsť podobnu gramaž a priemer 5.95g a 40.01mm. Ide o nejaku neoficialnu ražbu z mosadze? Pardon za foto. Ďakujem za info alebo radu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Jsem trochu zmaten 10 dukátový odražek, s velmi nízkou váhou.
Existuje spousta oficialnich typu nominálu odražků s obecneho pozlaceneho kovu i označenych neoznačených variant.
Na vašem, podle fota lze rozeznat výrazné čištění,nejspíš nějakou chemickou cestou.
Podle váhy a barvy fota typuji hliník.
Muže se jednat o formu nějakého padělků, při vzácností těchto mincí,je to možne. Samozřejmě jsi nejsem jisty, pravděpodobně stejně jako vy.
Uvidíme zdali někdo identifikuje tuto záhadu, sám jsem zvědav.
Registrovaný uživatel
Zdravim vas priatelia,jeden moj znamy ma poprosil o urcenie tejto mince. Viem ze je to banicka znamka ale neviem s urcitostou mu povedat ci je to restrike.Matu ma pismena R a M a preto sa obraciam na vas aky je vas nazor,aby som mu mohol s urcitostou povedat ze je to novorazba alebo povodny original,aj ked moj nazor je ten ze je to restrike.Poprosil by som vas cenovy odhad,nech ma znamy srdce na mieste.Dakujem Viliam.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím, prosím o ocenění mince 1 denezka 1861 B.M v tomto stavu.
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1