Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 104 105 106 107 108 109 110 111 112 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj všem,
kamarád mně dal hromadu koleček, abych mu zjistil / ocenil, zda tam náhodou není něco zajímavého (jako že spíš ne). Sám sbírám antiku a tohle není vůbec můj obor.
Vesměs jsou to drobáky ze 2. půlky 20- stol, Německo, Rakousko, Vých. Německo, Skandinávie, Maďarska, CCCP, balkán + nějaká směska, RU drobáky a pár RU korun+ nějaký zlatník apod. Vše oběhové stavy. Krom RU sem tam nějaká 1. půlka 20. stolení, nějaký německá a ruský drobák z 19. stol.

Rozhodil po zemích a nafotil zde: https://martincermak.rajce.idnes.cz/Pracovni/ a prosím, zda byste mi na to zběžně nemrkli a nenapsali co s tím/ zda tam není něco zajímavějšího / dát dětem na hraní, hodit na facebook po hromádkách od koruny apod. klidně na mail martinvangelis@seznam.cz
Všem ochotným předem velmi děkuji. Přikládám pro ilustraci foto, kde jsou (podle mne) nejzajímavější věci z toho celého, ostatní na odkazu výše.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím zde na webu,
prosím o pomoc s určením mince. Mělo by se jednat velký denár Přemyslovců. Našla jsem značnou podobnost s denáry Jaromíra, Cach 255, Cach 256, ale tyto denáry se razily na tenký střižek.
Děkuji všem za příspěvek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
toto nebudu Premyslovci.
je to nejake Armensko, priblizne obdobie cca 1200-1300 ?
niekto snad urci presnejsie.
_______________
Registrovaný uživatel
Přesně jak píše tocomabyt.
Jen upřesním:

Stříbrný tram krále Hetouma I.a jeho manželky Isabelly-(na minci postava vlevo)z let 1226-1271.
Arménské království Kilíkie - (dnešní část jižního Turecka)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, našel jsem tuto minci. Může mít nějakou cenu? Děkuji za odpověď.
https://ibb.co/Fbp4Cnz
https://ibb.co/7tY5RD8
Moderátor
patmat: bezny US cent, cena=nominal
Registrovaný uživatel
prosím o určení přibližné ceny této "křtinové" mince
Au 1934

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Veselý pozdrav! Prosím o určenie a relatívnú hodnotu tohto 1 Grajciáru. Minca je zámerne nečistená - aby som ju diletntsky "nepopsul"...

Ďakujem, bude na predaj.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Jedná sa o ? Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Dobrý Deň, milí Numizmatici - "čo" to je a koľko lirov Naturálu 95 sa dá za to kúpiť? Ďakujem ondrej 775 492 638

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Nechceš už dát s těma blábolama pokoj?
Registrovaný uživatel
Ak skutočne našiel tých "34 000 strieborniakov v krásnom stave", tak sa tu máme najbližšiu dekádu na čo tešiť. :lol:
Registrovaný uživatel
Ano - ale prosím neignoruj ma a napíš mi, že čo to sú zač - tie mojé "oxidačky"? Ďakujem o.
sigur napsal
Ak skutočne našiel tých "34 000 strieborniakov v krásnom stave", tak sa tu máme najbližšiu dekádu na čo tešiť. :lol:
_______________
...pod Dubom som pred 24r nasiel 34 000 strieborniakov v krásnom stave. Orgánom som to neoznámil až do dátumu, kedy už okolnosť mojho nálezu bola v zmysle Juris premlčaná. Z tých miliónov som si nepostavil vilu s bazénom, ale rozhodol som sa, že do smrti budem chodiť na zmrzlinu.
Registrovaný uživatel
Rád by som ti poradil, ale tomuto sa rozumiem asi toľko, čo ty. Bohužiaľ.
Registrovaný uživatel
Zdravim Vas priatelia.Dostal som ponuku na kupu jedenj celkom zaujimavej mince.Cena nie je zanedbatelna a preto sa obraciam na Vas a aj skusenejsich v tejto oblasti. Co si myslite je prava alebo iba replika ? Cena je tam 2000eur,cize tu uz vsetky srandy idu bokom.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

mohla bych Vás poprosit o určení a nacenění těchto dvou mincí (možná to druhé není mince?). Moc se v tom nevyznám a na internetu přesně tyhle dvě nemohu nikde najít. Spíše než cena mě zajímá co je ta druhá mince bez hodnoty. Děkuji moc a přikládám fotku :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
katka:
1. cena 10 euro
https://www.muenzen.eu/gedenkmuenze/oesterreich-10-euro-klosterneuburg-2008.html
2. neoficialni medaile, sberatelska hodnota 0 (to ale neznamena, ze nekdo neda vic)
Registrovaný uživatel
Moc děkuji, mohu se jen zeptat co to znamená neoficiální medaile?
Moderátor
katka: napsal jsem to nepřesně, spise tedy "medaile vydana nejakou soukromou firmou typu Cesky mincovni obchod, Narodni pokladnice apod.", obvykle to byva obecny kov postribreny nebo pozlaceny, puvodni prodejni cena vysoka, pri sekundarnim prodeji ale cena minimalni.
Registrovaný uživatel
Zdravím vespolek,
chtěl jsem poprosit o ocenění:
1 soldo 1770 G - Marie Terezie
stav je takový jaký je - viz. foto
a ptám se jen, že ve starším katalogu je u něm uvedeno "tržní cena"

Předem moc díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím nevíte nekdo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Priatelu...skus ist este dalej od tej mince...poloz pod balkon a odfot zo siedmeho poschodia.
Moderátor
berte to s nadhledem :D
Registrovaný uživatel
tomi, máš to brať s nadhľadom.Pozri ako horizontálne fotí nábytok, sklo a čo ja viem čo ešte.Vlastne všetko.. :P Správne vloží obrázok len omylom. :)
Minca je asi Nr.1.. ;)
-s-
Moderátor
tak jsem si vzal cocku (sklenenou), zaostril na monitor, pohladil kouli (sklenenou, vesteckou) a hle, tu nahle elementalove sedmi sfer mne osvitili a mocnym zrakem ultrazoomem patriti jsem se jal:

3 krejcar, Josef I., znacka G.B (Břeh, Slezsko), 1710

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 104 105 106 107 108 109 110 111 112 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1