Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pozná někdo některého z autorů obrazů ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozná někdo některého z autorů obrazů ?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pozná někdo některého z autorů 10 obrazů ?

Díky za Vaše rady a postřehy.

J. B.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem,

pozná někdo autora trojspřeží či autora některého z předchozích obrazů ?

Díky pěkný den J. B.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem,

pozná někdo autora tohoto obrazu či autora některého z předchozích obrazů ?

Díky za rady, pěkný den J. B.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přidávám nové dva otazníky, u druhého obrazu čtu Libuške venuje a jméno autora nemohu rozluštit..., autora prvního obrazu vůbec netuším...

Stále hledám autory i všech ostatních obrazů ve vlákně...

Díky za Vaše rady J. B.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přidám nějaké další otazníky, nepozná někdo některého z autorů ať již nově vložených či předchozí ? Z těch nových který Šulc či Pospíšil to je atd. ?

Díky moc za Vaše rady.

J. B.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nové otazníky. Nikdo nic ? Je tu již poměrně hodně autorů, nepoznáte některého ?

Díky moc za rady.

J. B.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdvořilý dotaz: Ta jména jsou celkem dobře čitelná až na výjimky a vy nemáte čas si sám informace vyhledávat? Soudím, že informace vzhledem v nevalné kvalitě většiny obrazů potřebujete na cenovku při jejich prodeji - pletu se?
Registrovaný uživatel
https://www.prodej-obrazy.eu/p/4508/periferie-horova-m
Registrovaný uživatel
stepe/

pletete...

Dávám sem pouhý drobný zlomek obrazů, který sám nejsem schopen dohledat. Samozřejmě se snažím každý z obrazů dohledávat sám, ať již na internetu, v knihách u kolegů apod. U těch co sem dám však nejsem úspěšný. Foneticky je samozřejmě přečtu jako například ten poslední Blecha a další, nicméně rád si poslechnu názor kohokoliv jiného... Vidíte v tom něco špatného ? Chápu, že to nejsou top autoři, kteří by se prodávali za desetitisíce, ale mě baví každý dohledaný autor, byť regionální místní malíř. A divil by jste se, leckdy někdo pozná malíře ze své vesnice. Za každou radu slušně poděkuji a vážím si lidí, kteří jsou schopni a ochotni se o své znalosti podělit. Člověk se učí celý život. Pokud Vás tedy můj dotaz obtěžuje, omlouvám se...
Registrovaný uživatel
Pane Honzabo, to byl ode mě zdvořilý dotaz, k čemu že potřebujete znát autory i evidentně podřadných obrazů v tak velké míře. Představoval jsem si, že jste něco jako prodejce mj. získaných obrazů, ke kterým potřebujete kupujícím alespoň něco konkrétního říci. Zřejmě se nepletu, když uvádíte, že "sem dáváte jen drobný zlomek obrazů". Mě nic neobtěžuje a děkuji za odpověď. Jen jak jsem vyčetl dříve, ti "pazouři" zde Vám nic úmyslně neporadí, jelikož jak je v historii napsáno, obchodníkům rady neposkytují, nejlépe jen sběratelům. Tedy schopnosti očekávejte (mají je !!!), ale s ochotou to bude díky Vašim obchodním snahám horší. Nic ve zlém a doufám, že jste se neurazil.
Registrovaný uživatel
Tak jsem si pane Honzabo prohlédl Vaši nabídku obrazů k prodeji (díky Packovi) a musím se omluvit. Nazval jsem Vás omylem obchodníkem s obrazy, ale vy jste velkoobchodník. Přijměte omluvu a ať jde kšeft!

www.prodej-obrazy.eu
Registrovaný uživatel
Nechápu Váš sarkasmus ani tok Vašich myšlenek... Přečetl jsem si znova pravidla tohoto fora, za celé ty roky co tu přispívám jsem si zde nedal jedinou reklamu na svůj eshop, či nějaký obraz apod. Pouze zde konzultuji, či naopak pomáhám určit obrazy. Nikdy jsem neměl potřebu zde něco prodávat či debatoval o ceně apod. Chovám se zde slušně, poprosím, poděkuji a nikoho k pomoci nijak nenutím... Občas se zde dopátrám nové zajímavé informace o nějakém místním autorovi, často mi někdo poradí místo zobrazené na obraze. Vidíte na tom něco špatného ?
Registrovaný uživatel
Pane Honzabo, proč se čertíte? Vždyť jste mi odpověděl na můj dotaz - "Soudím, že informace vzhledem v nevalné kvalitě většiny obrazů potřebujete na cenovku při jejich prodeji - pletu se?" - že se pletu. No a když vidím Vaši inzerci obrazů na 592 stránkách o mnoha kusech na jedné, musí se jednat o tisíce obrazů. A ty informace, po kterých pátráte u těch prodávaných obrazů dozajista uvádíte v jejich popisu, tak kde je problém, když jsem se nepletl? A proč se nemístně stydíte, že jsem Vás nazval velkoobchodníkem s obrazy, když tak velkou nabídku jsem opravdu ještě neviděl. A opravdu ve zdejší historii mnozí uvádí, že obchodníkům neradí, proto jsem Vás jen upozornil, že z toho důvodu mohou být Vaše dotazy ignorovány. Kdybyste napsal, že se nepletu a získané informace jsou Vám prospěšné, bylo by to pravdivé. A o tom že jste slušný jistě nikdo nepochybuje včetně mě.
Registrovaný uživatel
špatně jste to pochopil, to že se pletete, jsem odpovídal na nařčení, že nemám čas si informace sám vyhledávat, když jsou jména celkem dobře čitelná... Byla tím myšlena skutečnost, že jsem to samozřejmě vyhledával i sám atd. viz má odpověď, takže to "čertění" jak píšete bylo spíše za tu nálepku, že bych snad byl líný si to vyhledat sám, tak mi to nějak vyznělo...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pozná někdo některého z autorů obrazů ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1