Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

POZOR NA AUKRO !!!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Stan napsal
Já už to nechám proběhnout a pokud tam poslední den nebude příhoz tak je ukončím. Tohle zatím nemá cenu. E- maily o vystavení , o ukončení , oblíbené nechodí. Prohlížení položek stím jejich skákáním vždy zase na začátek stránek je hrůza.Kde asi soudruzi z Aukra udělali chybu. :evil:
Mě maily o vystavení kupodivu přišly ještě rychleji, jak na starém áčku. No a fotky se načetly, taky rychleji a to jsem teda čuměl. Jo a to ostatní skákání apod. potvrzuji.
Registrovaný uživatel
fotky i popisky ok, rychlost ok, uvidíme až to skončí. zatím bych řekl, že už to běží +- jak má (mimo věci, co tam nejsou samozřejmě)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
fotky i popisky ok, rychlost ok, uvidíme až to skončí. zatím bych řekl, že už to běží +- jak má (mimo věci, co tam nejsou samozřejmě)
Teď jsem si všiml, že v noci mají zase odstávku, takže to bude zase v kakacím okýnku ... děsím se toho, protože po minulé odstávce to tam v tom kakacím okýnku bylo ... tedy aukce byly bez fotek, proto jsem je zrušil .... GOTT MIT UNS :P
Moderátor
Tohle je lehce usmevne - koukam, ze jsem si vsechny komentare udelil sam:
https://aukro.cz/uzivatel/numismat?tab=allReceived&type=all&page=0
Registrovaný uživatel
lehce úsměvné? filtrování?
Registrovaný uživatel
Dal jsem ručně, protože hromadně, jak to kdysi šlo to nejde do každé mé aukce oznámení .... PROBOHA V NOCI MAJÍ ZASE ODSTÁVKU A JE MOŽNÉ, ŽE AUKCE ZMIZÍ, NAPIŠTE SI TELEFONNÍ ČÍSLO (MÁM HO V POPISU AUKCE NA PŘÍPADNÉ DOTAZY) A JÁ VÁM TO PRODÁM MIMO AUKRO ... já už prostě nevěřím, že po odstávce bude zase aukro fungovat, už mně fakt nebaví vystavovat 4 směšné aukce znovu a znovu... je to jak s tím kamenem co valíš do kopce a vždycky se vám před vrcholem kuva drát smekne zpátky :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Dal jsem ručně, protože hromadně, jak to kdysi šlo to nejde do každé mé aukce oznámení .... PROBOHA V NOCI MAJÍ ZASE ODSTÁVKU A JE MOŽNÉ, ŽE AUKCE ZMIZÍ, NAPIŠTE SI TELEFONNÍ ČÍSLO (MÁM HO V POPISU AUKCE NA PŘÍPADNÉ DOTAZY) A JÁ VÁM TO PRODÁM MIMO AUKRO ... já už prostě nevěřím, že po odstávce bude zase aukro fungovat, už mně fakt nebaví vystavovat 4 směšné aukce znovu a znovu... je to jak s tím kamenem co valíš do kopce a vždycky se vám před vrcholem kuva drát smekne zpátky :D
Jinak jsem zvědavý, dřív když jsem si dovolil něco proti pravidlům, tak mi okamžitě přišel BUBUMAIL, že mi zruší účet a aukci mi zrušili bez náhrady. To bude test jestli , alespoň v tomto fungují, jestli ne, tak to s nimi jde s kopce :) ;) :D :P :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Tohle je lehce usmevne - koukam, ze jsem si vsechny komentare udelil sam:
https://aukro.cz/uzivatel/numismat?tab=allReceived&type=all&page=0

To je novinka od aukra, prodejce si sám dává komentáře! :mrgreen: Asi za to, že tento rok nemohl, tak to dohánějí. ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
, ... Aukce byla zveřejněna se vším, jak má být do 30 sekund ... Že by to snad už konečně vychytali , nebo to je jen náhoda ???

To je ovšem stále jen polovina úspěchu, další problém je v tom že chybějí kupci.
Spousta lidí, stejně jako já, nemá nervy na protivné poskakování stránky. :evil:
Registrovaný uživatel
nevím sice jaké poskakování stránky (mám MF), ale počet zobrazení a hlídání šel hodně prudce dolů...
Registrovaný uživatel
Poskakuje to, když si člověk prohlíží aukce kolečkem na myši. Místo rovnoměrného pohybu to skáče. To by mi až tak nevadilo, horší je, že nemůžu vystavit předmět. Asi půl hodiny vymýšlím popisek (protože ze starých aukcí se mi nepřetáhl), pak dám náhled aukce před vystavením a točí se kolečko. A točí se minutu. A točí se deset minut. A jestli neumřelo, tak se točí doteď asi...
Registrovaný uživatel
dnes má aukro sice až v noci odstávku , ale nedivil bych se kdyby to zase blblo tyden

https://novinky.aukro.cz/
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
dnes má aukro sice až v noci odstávku , ale nedivil bych se kdyby to zase blblo tyden

https://novinky.aukro.cz/
Ty jsi rychlý, jako blesk... píšu to pár příspěvků nad tebou :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
mike-p74 napsal
dnes má aukro sice až v noci odstávku , ale nedivil bych se kdyby to zase blblo tyden

https://novinky.aukro.cz/
Ty jsi rychlý, jako blesk... píšu to pár příspěvků nad tebou :D

to já taky vidím ,ale oni to asi nevidí 8) že tu zbytečně píší že aukro zase blbne , vždyť je to furt dokola , se divím , že za ten měsíc si na to ještě nezvykli ;)
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
lachtan napsal
mike-p74 napsal
dnes má aukro sice až v noci odstávku , ale nedivil bych se kdyby to zase blblo tyden

https://novinky.aukro.cz/
Ty jsi rychlý, jako blesk... píšu to pár příspěvků nad tebou :D

to já taky vidím ,ale oni to asi nevidí 8) že tu zbytečně píší že aukro zase blbne , vždyť je to furt dokola , se divím , že za ten měsíc si na to ještě nezvykli ;)
Aha, myslíš že si toho mého příspěvku nevšimli, tak to jo :D
Registrovaný uživatel
možná kdyby jsi napsal jednu větu do příspěvku , tak si to lépe všimnou ;)

na mě ta měsíční přestávka působí tak , že kdysi jsem byl na aukru několikrát denně

a dnes se tam kouknu třeba jednou za dva dny a pomalu mě přestává zajímat :-(

a myslím si že nejsem jedinej

tak jak pomalu odezní aukro ,

tak pomalu odezní i toto tvou vytvořené téma Pozor na aukro :oops:

a možná zase bude lepší téma ;) , když už končí prázniny :)
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
možná kdyby jsi napsal jednu větu do příspěvku , tak si to lépe všimnou ;)

na mě ta měsíční přestávka působí tak , že kdysi jsem byl na aukru několikrát denně

a dnes se tam kouknu třeba jednou za dva dny a pomalu mě přestává zajímat :-(

a myslím si že nejsem jedinej

tak jak pomalu odezní aukro ,

tak pomalu odezní i toto tvou vytvořené téma Pozor na aukro :oops:

a možná zase bude lepší téma ;) , když už končí prázniny :)
Okurková sezóna končí a zítra jdou harantíci do školy, takže zavíráme krámek s Áčkem :D Jinak odstávku jsem se svými aukcemi přežil kupodivu ...
Registrovaný uživatel
tak jsem to celé prošel a vyzkoušel - vše (dostupné) mi funguje rychle a bezchybně... uvidíme ještě večer na ty co končí, ale co končilo včera tak bylo ok (něco uhrazeno/zvolen způsob dopravy - kontakt)
Registrovaný uživatel
ale jedna vcelku dost důležitá věc nejde :-( a to Manažer prodeje :-( a to už měsíc
Registrovaný uživatel
jj, také mazaní vystavených věcí, pruda...
říkám, že jede to co je :( - zatím to beru jako výhru a ukazatel směru ;)
nicméně jestli se udělá hezké počasí a vyfotím čeho se chci zbavit, tak to hodím sem.... alespoň prozatím :D
Registrovaný uživatel
Dnes mi prišiel od aukra mail, že som dostal komentár za predaj toliaru, ktorý som samozrejme nepredával. TAk som pozrel na vyúčtovanie či mi nenaúčtovali províziu za predaj. Našťastie nie, ale naúčtovali mi síce po 1 korune manažéra predaja, :(
Moderátor
normalni serfovani po acku, opakovana hlaska po klikani na konkretni aukci ze seznamu (zobrazeno cca 10x)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
dula77 : Já psal dnes na FB aukru a ptal jsem se na Manažer prodeje , kdy ho spustí a řekla mě , že ho nespustí , dřív než si budou jistí , že funguje na 100% , tak nechápu jak ti můžou učtovat za něco co nefunguje , ach jo , aukro
Registrovaný uživatel
jako fakt nechápu co kde blbnete... já jsem dnes byl na aukru několik hodin a je to rychlé a nezaznamenal jsem jediný problém/chybu. Olivere pošlete tu aukci, chci to zkusit...
Registrovaný uživatel
Mne na aukre absolútne nejdú nahadzovať aukcie...netuším kde môže byť problém.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1