Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

POZOR NA AUKRO !!!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12

Autor Příspěvek
Moderátor
urcite, delaji same vyborne veci, jsou vazne skveli. mne bavi, jak jim to funguje, tak jsem spis ze srandy abych videl, co jeste zvladnou podelat (95 % motivace) nez z nejakeho sberatelskeho chtice (5 % motivace), prihodil na par blbosti stylem neurazi-nenadchne.

vysledek: dnes mi prisel email od prodejce, ze minci uz davno prodal a ze si nevsiml, ze mu ji aukro vystavilo znovu... o lalaaaa to to aukro frci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jineho prodejce uz nekolik tydnu nahanim, abych mu mohl zaplatit minci, kterou mi poslal, aniz bych mu ji zaplatil, dodnes nemam jeho cislo uctu. zpravy z aukra mu nechodi, email ma asi plnej... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no a o minci, kterou jsem mel vyhrat a nevyhral jsem uz psal kdysi. dodnes nemam zadne slusne vysvetleni - coz mne ponouka k zaskodniceni vyse uvedenemu :twisted: :twisted: :twisted:

ale coz, to je tou moji negativni temnou energii, ostatnim uz ted jiste vse chodi jak ma
Moderátor
Mně to celkem funguje.
Registrovaný uživatel
Nyní jsem psal hodnocení prodejci, který půl roku nic na aukru neprodával. Měl 564 komentářů a po mém jich měl jen 557? :shock:
Kde dělají soudruzi ze Zlína chybu? Nebo neumím jen počítat, asi potřebuji absolvovat "univerzitu of liška"!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Možná nějaké neoprávněné negativní komentáře mezitím smázli.
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Možná nějaké neoprávněné negativní komentáře mezitím smázli.

Během dvou minut? :) A on žádné nemá. Mně to udělalo také, že to odečítá.
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 14. 9. 2017, 19:00. »
Moderátor
Vyhledavani v novem aukru bylo dosti kostrbate, ale fungovalo myslim i hledani ve skoncenych aukcich, ted mi to nejde, je chyba na moji strane? Poradi nekdo? Dekuji.
Registrovaný uživatel
Hľadal som teraz tú skončenú 10 Kč 1933 a v pohode našlo.
Moderátor
sigur - diky za rychlou odpoved, pomohlo mi to, uz mi to jde taky. Problem byl v tom, ze jsem mel aukro v mensim okne, a tam to neslo. Po zvetseni na celou obrazovku je to OK. Ale neni to chyba aukra - nemelo by to fungovat i pri zmenseni okna ???
Registrovaný uživatel
Poté co sejm zablokovala adresu http://cdn.luigisbox.com, Aukro se rozběhlo jak zajíc na poslední leči.
Registrovaný uživatel
Super,dík!
Registrovaný uživatel
Aukro zaskočil předchod ze zimního na letní čas. Obávám se, že na podzim bude řešit přesně opačný problém. Provedou změny a následujícího března zjistí, že to opět nefunguje. Takže provedou další úpravy, na podzim zjistí, že mají problémy - a dostanou se do nekonečné smyčky.

Proč Aukro nefunguje ve Firefoxu si troufám jen hádat - nejdojde ke zpracování JSON dat a následnému dynamickému dogenerování html stránky.
Registrovaný uživatel
Mě jede vše na ff jak má... Od začátku. Jestli to nebude problém spíš konkrétního PC... A k času, pokud pamatuju, tak to tak řešili furt, i za starého "vedení".
Aukro by ale již delší dobu potřebovalo konečně dotáhnout a zase uvést další funkce...
Registrovaný uživatel
Aj keď tam od prevratu vlastne skoro nechodím,tak ako pozitívum vidím to,že sa konečne dá niečo robiť s tými "miniobrázkami."
-s-
Moderátor
Nevíte někdo, jestli je možné teď dát na Aukru ban (znemožnit přihazování) účastníkům, kteří maří aukce či nereagují po vyhrané aukci?
Na starém Aukru to šlo, ale na tom novém jsem zatím nezjistil, jak to udělat...

Díky předem za případné rady...
Moderátor
Cez manažér prodeje sa dá

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Díkyza tip, smith, zkusím to tak udělat...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1