Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánka a diskuze o SČF

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozvánka a diskuze o SČF

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Co znamenají ta písmena u ocenění? Chápu, že G = Gold, S = Silver. Ale LG, V, LS = ???
Moderátor
LG- velké zlato, LS- velké stříbro atd.
- velká zlatá
- zlatá
- velká pozlacená
- pozlacená
- velká stříbrná
- stříbrná
- postříbřená
- bronzová
Moderátor
Čili LG resp. LS = Large Gold resp. Large Silver ?
Ale proč je V jako pozlacená?
Moderátor
V - pozlacená - vermeil.
Moderátor
Tak jsem výsledky prolétl očima, Ikankovi gratuluji, i když jsem názoru, že si zasloužil lepší výsledek.
Pokud jsem správně četl, tak nejlépe z Českých vystavovatelů dopadl Pavel Bouda (psáno Bonda) s 85 body a VPZ. Jeho exponát neznám, takže nedokáži posoudit.
Ohledně Afghánistánu:
Alfonsův Habibullah 1901-1919 za 86 bodů - jsem názoru, že si zasloužil více bodů, tento exponát je na Exponetu a v mojí osobní databázi, lepší materiály z tohoto období jsem nikde neviděl)
Mahmud Sultan- Afghanistan 1871-1880 za 92 bodů. Tohoto vystavovatele neznám a neznám ani jeho exponát.
Co se týká 93 bodů za exponát V. Jankoviče, tak je vidět, že se s tématy dá uspět, což by mělo být povzbuzením pro Pavlínku. Exponát V. Jankoviče znám, jelikož jsem byl na jeho prezentaci na výstavě ve Vysokém Mýtu.
Moderátor
No na druhou stranu jednu klíčovou záležitost bych měl z krku, protože dosažení pozlacené medaile je nutnou podmínku pro to stát se jurymanem pro fiskální třídy. I když po ní nikterak netoužím.
Moderátor
Ikanku, to mi došlo okamžitě, jen jsem si přečetl výsledky.
Hlavně potřebuješ tu pozlacenou za Trawankor, tak uvidíme, zda budou naše exponáty přijaté pro výstavu v Koreji.
Moderátor
Travankor ještě do Koreje přihlašovat nebudu, nemám kvalifikaci, protože jsem ještě nebyl na národní výstavě. A na světovou výstavu to jen tak nebude.
Moderátor
Já měl za to, že Travankorem již kvalifikaci máš.
Já jsem zvědavý, jestli mi exponát Afghánistánu do Koreje přijmou.
Registrovaný uživatel
Blahopřeji ke skvělým výsledkům Vašich exponátů a věřím, že se s některými setkám v rámci výstavy v Plzni, která se připravuje na rok 2015 :)

http://newsphila.blogspot.cz/2013/10/cesko-plzen-evropske-hlavni-mesto.html
Moderátor
No vidíte, chlapci šikovní!! :D
Jiná otázka je, jestli u nás budou nějaké výstavy. :?
Moderátor
Pavle III, určitě budou, tak doufám, že svůj exponát přihlásíš. Díval jsem se na něj a myslím si, že na jednorámovku je dobrý a má šanci na slušný výsledek.
Pokud jej bude hodnotit Ikanek, tak Ti jej ohodnotí spravedlivě.
Registrovaný uživatel
lidi, ahoj! jake Vasi exponate muzu za posledni dobu prohlednout? a kde?
Moderátor
Laskut napsal
lidi, ahoj! jake Vasi exponate muzu za posledni dobu prohlednout? a kde?

Jejda Dento! Moc času nemáš. Momentálně do zítřka v Brazílii. :D
Registrovaný uživatel
:) no, jestli zase blokace, aspon napiste mi proc mne rozblokovali? skoncila lhuta?
jestli do pridani expnatu, tak mne s tim jeste daleko. totiz nemam nic krome ceskych znamek a drobnych temat. ale mam na mysli udelat svuj exponat, mam vybranou tematu, za roci co jsem prohlizel znamky, zustavil sobe jen par. ted studuji Adobe Illustrator pro ulozeni do graficke vytvorenych albovych listu.
skoda ze nesmim pouzivat prebytecnou tvorbu v expo. ale co delat?
Registrovaný uživatel
to promin. trochu jsem nepochopil. jde o diference reci.
ale urcite bych rad jel do Brazilii. ale nevim proc?
Prece bude to po vystave, na exponetu anebo ne? :)

A preju tobe pavlinka hodne stesti na vystave. :-)
« Poslední úpravu provedl(a) Laskut v 24. 11. 2013, 19:27. »
Moderátor
Laskut napsal
to promin. trochu jsem nepochopil. jde o diference reci.
ale urcite bych rad jel do Brazilii. ale nevim proc?
Prece bude to po vystave, na exponetu anebo ne? :)

A preju tobe pavlinka hodne stesti na vystave. :-)

Samo jsem to nemyslela zle, ale chtěl si vidět exponáty místních a ty jsou teď právě tam (né všechny samozřejmě). A děkuju za přání. Jinak připojuji další link a sakra pořádný úspěch kamarádů přes "hranice".
http://www.postoveznamky.sk/mimoriadny-uspech-slovenskych-exponatov-na-svetovej-vystave-brasilia-2013
Registrovaný uživatel
Ten odkaz je trochu komedie, když vlatník vychvaluje svůj exponát jak "mimoriadny úspech" a "čomu sa len ťažko dá uveriť" a nakonec si ho ještě označí "nášho v súčasnosti najlepšieho tematického exponátu".
Kdyby to napsal někdo nestranný tak OK, ale takto mi to nepěkně zavání...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
muzu Vas zeptat je tato oddil foru (tam kde pisu) vhodny na zeptani novacka o exponatu?
nebo lepsi udelat jinou svou?
Moderátor
Dento nevytváraj nové nezmyselné téma prosím ťa, lebo dopadneš podobne ako naposledy.....

Tu je špeciálna rubrika pre začiatočníkov:

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/rady-zacatecnikum-47

Tu sa môžeš realizovať.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Dracek napsal
Ten odkaz je trochu komedie, když vlatník vychvaluje svůj exponát jak "mimoriadny úspech" a "čomu sa len ťažko dá uveriť" a nakonec si ho ještě označí "nášho v súčasnosti najlepšieho tematického exponátu".
Kdyby to napsal někdo nestranný tak OK, ale takto mi to nepěkně zavání...

Tak je fakt, že ta formulace slov je taková, jaká je. Těch 95 a 93 bodů je však záviděníhodných. Není liž pravda Dráčku ;)
Moderátor
smith napsal
Dento nevytváraj nové nezmyselné téma ...
... Tu sa môžeš realizovať.


Koukám, že se Dento dnes znovu registroval a už má víc příspěvků než já za čtvrt roku...
Registrovaný uživatel
:D nevadi?
Registrovaný uživatel
dento,tybejkuindickej....kde jsi tak dlouho byl?koukam,ze tomu cestinovi porad davala naprdel........ :mrgreen:
Registrovaný uživatel
nechtel jsem proste rusit tetu dobu. Byl jsem na ruskem foru, zajimal jsem se vice o rustinu. nasel jsem pratela z Kazakhstanu atd. :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánka a diskuze o SČF

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1