Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » pozvánka na kávu

Vykupminci.cz
Numisargo

pozvánka na kávu

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
ODBORNÝ SEMINÁŘ
Vzhledem k nutnosti zkvalitnit přípravu a realizaci exponátů na filatelistické výstavy po formální stránce, byli pověřeni členové výkonného výboru SČF Ing. Jiří Sedlák (e-mail: sedlak115@seznam.cz) a MUDr. Bedřich Helm (e-mail: helm.beda1@seznam.cz) všestranně zajistit odborný seminář na aktuální téma:
"Jak připravit exponát pro filatelistickou výstavu".
Seminář se uskuteční 6. 10. 2012 v Kometa PUBu, Kounicova 20, Brno. Začátek v 10:00 hod., trvání s předpokládanou diskusí do 14:00 až 15:00 hod. Je též možné použít projekci. Zajištěn je i oběd.
Jak se dostat na místo semináře? Příjezd tramvají č. 12 a 13 směr Technologický park od nádraží. Zastávka Grohova - cesta přes Pekárenskou ulici asi 3 min. Parkování osobním autem je možné před budovou, nebo za rohem v Sokolské ulici.
Seminář je určen pro všechny sběratele, především však pro vystavovatele a jurymany. Účast je bezplatná; cestovní náklady a příp. oběd si každý účastník hradí sám.
Účast na semináři, prosím, potvrďte na e-mailu: sedlak115@seznam.cz nebo na telefonu 777 333 301.
Moderátor
Dejvy, díky za tuto informaci, určitě se na tento seminář dostavím.
Moderátor
Palmáre ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Díky za vystavení palmáre... a samozřejmě blahopřeji k výsledku :mrgreen:
Registrovaný uživatel
smith napsal
jano7B9 napsal
BA je kedy ? uz dlho mi nic nove nepribudlo :/


Bola teraz 8.9. a bude 13.10. na Vajnorskej medzinárodná.
Ale 22.9. je zase v Jurki dome.

P.S.: na termíny búrz je toto dobré: www.postoveznamky.sk


ja som bol dnes po dlhom case v jurki dome, ale tam snad zastal cas -
stale ti isti dedkovia, co sa tvaria mimoriadne velkoryso, ked davaju az 20%nu zlavu na katalog;

je mi z nich uplne zle; chapem, ze za totality na tom zarabali obrovske peniaze, lebo zohnat znamky nebolo jednoduche, ale v dnesnej dobe internetoveho obchodu by sa mohli trochu spamatat;

najlepsi nakup bol caj a kofola + som si kupil len jemne predrazene velryby TAAF 2011 od jedneho ceskeho priekupnika ;-)

mimochodom,
mam za krabicu peknych prebytkov, ktore by som bol ochotny predat pomerne lacno, ale ist s nimi na burzu plnu takychto smelinarov, to ma fakt nelaka (a na aukro/ebay sa mi to davat nechce ;-)

mimochodom2,
bol som tam jasne najmladsi, kde ste boli smith a jano? ;-)
Moderátor
jawolta napsal
ja som bol dnes po dlhom case v jurki dome, ale tam snad zastal cas -
stale ti isti dedkovia, co sa tvaria mimoriadne velkoryso, ked davaju az 20%nu zlavu na katalog;

je mi z nich uplne zle; chapem, ze za totality na tom zarabali obrovske peniaze, lebo zohnat znamky nebolo jednoduche, ale v dnesnej dobe internetoveho obchodu by sa mohli trochu spamatat;

najlepsi nakup bol caj a kofola + som si kupil len jemne predrazene velryby TAAF 2011 od jedneho ceskeho priekupnika ;-)

mimochodom,
mam za krabicu peknych prebytkov, ktore by som bol ochotny predat pomerne lacno, ale ist s nimi na burzu plnu takychto smelinarov, to ma fakt nelaka (a na aukro/ebay sa mi to davat nechce ;-)

mimochodom2,
bol som tam jasne najmladsi, kde ste boli smith a jano? ;-)


No ja som betonoval svoju terasu, a skôr sa chystám na Vajnorskú v októbri. Snaď po letnej pauze stretnem mojich známych, kt. vždy majú niečo pre mňa z 1.republiky.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
na vajnorskej som bol parkrat, ale tam su vacsinou pohladnice a mince, znamky vynimocne;
naposledy som tam bol tento mesiac a po troch minutach som odtial odisiel -
znamky mala len ta pani, co tam chodi s muzom a co maju stol vpravo od dveri v rohu
a oni su dost drahi;

takze tam sa nestretneme, okrem toho ja som nametar, navyse dost zaciatocnik, takze
nemam pochopenie pre rozne zubkovania, ultrafialove pretlace a podobne vychytavky
Moderátor
NO tentokrát vajnorská bola taká aká bola, lebo v rovnakom čase sa konal aj Sberateľ v Prahe. Inak je tam dosť známkárov, a môj "hlavný dodávateľ" prvej republiky má aj dosť námetových známok v ponuke.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
A co Hauerland, byl tam?
Registrovaný uživatel
Tak jak koukám do kalendáře, popřál bych dnes Jaromírovi vše nejlepší k jeho svátku. ;)
Jen ten dárek si asi bude muset v nějaké aukci koupit za mrzký peníz sám... 8)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Já se také připojuji. Neboj dárek je právě v jednání.
Moderátor
http://www.infofila.cz/travankor-kocin-nova-pretiskova-deska-pro-four-pie-r-2-c-4502
Moderátor
Děkuji za přání a omlouvám se za pozdní odpověď. Zavítal jsem do tohoto vlákna až dnes. Jinak Dráčku, obdržel jsi ty známky Afghánistánu?
Registrovaný uživatel
Jasně dostal v pořádku, psal jsem Ti to do mailu i s tím, že svou zásilku zašlu později. Z hlášky soudím, že nedorazil nebo do spamu...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Ahoj Dráčku. Tak Tvůj e-mail mi skutečně nedorazil. Protispamové programy adrresy nějak nerozlišují. Hlavně, že je všechno O.K.
Moderátor
dejvy napsal
ODBORNÝ SEMINÁŘ
Vzhledem k nutnosti zkvalitnit přípravu a realizaci exponátů na filatelistické výstavy po formální stránce, byli pověřeni členové výkonného výboru SČF Ing. Jiří Sedlák (e-mail: sedlak115@seznam.cz) a MUDr. Bedřich Helm (e-mail: helm.beda1@seznam.cz) všestranně zajistit odborný seminář na aktuální téma:
"Jak připravit exponát pro filatelistickou výstavu".
Seminář se uskuteční 6. 10. 2012 v Kometa PUBu, Kounicova 20, Brno. Začátek v 10:00 hod., trvání s předpokládanou diskusí do 14:00 až 15:00 hod. Je též možné použít projekci. Zajištěn je i oběd.
Jak se dostat na místo semináře? Příjezd tramvají č. 12 a 13 směr Technologický park od nádraží. Zastávka Grohova - cesta přes Pekárenskou ulici asi 3 min. Parkování osobním autem je možné před budovou, nebo za rohem v Sokolské ulici.
Seminář je určen pro všechny sběratele, především však pro vystavovatele a jurymany. Účast je bezplatná; cestovní náklady a příp. oběd si každý účastník hradí sám.
Účast na semináři, prosím, potvrďte na e-mailu: sedlak115@seznam.cz nebo na telefonu 777 333 301.

Já s Jaromírem tam budeme. A doufám, že se k nám někdo přidá.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
nejedete náhodou někdo na zmíněný seminář z Prahy? Pokud ano, nemáte ještě v autě (samozřejmě za patřičný příspěvek na benzín) místo? Docela bych jel, ale samotnému se mi ráno autobusem nechce...
Moderátor
Jirka Sedlák asi pojede z Kladna. Určitě pojede i někdo z Prahy, ale tady si tuto prosbu asi nepřečtou. ;)
Moderátor
ikanek napsal
dejvy napsal
ODBORNÝ SEMINÁŘ
Vzhledem k nutnosti zkvalitnit přípravu a realizaci exponátů na filatelistické výstavy po formální stránce, byli pověřeni členové výkonného výboru SČF Ing. Jiří Sedlák (e-mail: sedlak115@seznam.cz) a MUDr. Bedřich Helm (e-mail: helm.beda1@seznam.cz) všestranně zajistit odborný seminář na aktuální téma:
"Jak připravit exponát pro filatelistickou výstavu".
Seminář se uskuteční 6. 10. 2012 v Kometa PUBu, Kounicova 20, Brno. Začátek v 10:00 hod., trvání s předpokládanou diskusí do 14:00 až 15:00 hod. Je též možné použít projekci. Zajištěn je i oběd.
Jak se dostat na místo semináře? Příjezd tramvají č. 12 a 13 směr Technologický park od nádraží. Zastávka Grohova - cesta přes Pekárenskou ulici asi 3 min. Parkování osobním autem je možné před budovou, nebo za rohem v Sokolské ulici.
Seminář je určen pro všechny sběratele, především však pro vystavovatele a jurymany. Účast je bezplatná; cestovní náklady a příp. oběd si každý účastník hradí sám.
Účast na semináři, prosím, potvrďte na e-mailu: sedlak115@seznam.cz nebo na telefonu 777 333 301.

Já s Jaromírem tam budeme. A doufám, že se k nám někdo přidá.

Já se tam též ukážu
Moderátor
Toš to já ne. Tady sů hody a možná (asi určitě) půjdu pracovat a táta jde dělat taky.
Moderátor
Příliš mnoho lidí na tom semináři včera ale nebylo.
Moderátor
Možná proto, že byl určený hlavně pro vystavovatele. Ale zajímavý mohl být (podle mého názoru) i pro ty, kteří nevystavují, protože pro mě byl.
Moderátor
Sice mnoho lidí na semináři nebylo (cca celkem 15), ale doufám, že ti co tam byli, si z toho něco odnesli.
Moderátor
Někteří i knížku :D
Moderátor
Tak já su zatím taky spíš jenom potencionální vystavovatel. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » pozvánka na kávu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1