Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozvánky na výstavy

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
pavlinka napsal
Z místa pobytu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

To sis měla aspoň poslat domů.
Moderátor
pavlinka napsal
Vyhrála jsem finále čtyřikrát- z toho dvakrát s nejvyššíma bodama, což se už možná žádné holce nikdy nepodaří a nakonec ani žádné rozloučení, ani podání ruky, žádná kytka, tak jsem to i obrečela. Bylo tam zasedání výkonného výboru a mohl aspoň někdo něco no. Jo setkala jsem se tam s Neumannem tady z fora- jak kytarista ze Stounů :D Má mě vyfocenou, tak možná to sem dá. Vašek Špatný byl nasraný hned ráno a po obědě byl na vše nasraný ještě třikrát tolik. Až se na to vykašle (a že o ničem jiném nemluvil) tak bude po olympiádě. Sláva vítězům a čest poraženým. Pro pořadatele Oldu Pelíška a jeho manželku jen superlativ!!!! Krásné místo a ceny pro děcka parádní.

To já jsem vyhrál jen oblastní kolo a jen jednou. Pak ve Svitavách jsem byl na národním kole předposlední (7.). No a jak to tak vypadá, tak se tam po x-letech vrátím zase a v jiné roli. Takže jsi mnohem lepší než já. Ještě se nauč nějaký ten jazyk a kdo ví, třeba za 10-15 let bude z tebe taky jurymanka a třeba první u nás.

To u nás v práci, když uděláš něco navíc pro firmu, tak z toho máme akorát další starosti a práci a odměna taky žádná. Vše je bráno jako samozřejmost. Bohužel obdobně to dopadlo i v tvém případě. To mě taky docela mrzí, určitě by sis něco navíc zasloužila.

No a budeš vystavovat ve Svitavách?
Moderátor
Ve Svitavách nebudu. Tak nějak mě to minulo a nechám cenu aspoň někomu jinému. Tu obálku jsem dostala jako suvenýr na odchodnou od Oldy Pelíška. Ta známka s tím přítiskem totiž normálně nebyla! Poslala jsem si domů jen koresponďák s "erkem" a i ten přišel jak od sviní- katastrofa. Nevím, jak by dopadla ta obálka, protože je měli jen ve velkém formátu A5. Já to z těch olympiád mám jen jako vzpomínku a nedělám s tím nějaké caviky, protože to dřív nebo později někdo vyhodí do popelnice. Teď mě čeká světovka Korea a chci předělat ještě nějaké listy. Nastoupenou změnu mně potvrdilo Polsko. Všiml sis hodnocení Petra Fencla?
Moderátor
pavlinka napsal
Ve Svitavách nebudu. Tak nějak mě to minulo a nechám cenu aspoň někomu jinému. Tu obálku jsem dostala jako suvenýr na odchodnou od Oldy Pelíška. Ta známka s tím přítiskem totiž normálně nebyla! Poslala jsem si domů jen koresponďák s "erkem" a i ten přišel jak od sviní- katastrofa. Nevím, jak by dopadla ta obálka, protože je měli jen ve velkém formátu A5. Já to z těch olympiád mám jen jako vzpomínku a nedělám s tím nějaké caviky, protože to dřív nebo později někdo vyhodí do popelnice. Teď mě čeká světovka Korea a chci předělat ještě nějaké listy. Nastoupenou změnu mně potvrdilo Polsko. Všiml sis hodnocení Petra Fencla?

No 65 bodů, to tedy není zrovna hodně. To asi nebyl Petr rád, že :evil: ?
Co mě však docela zarazilo, že stačilo 80 bodů na zlato - to byla výstava typu "regionální"? a u mládežníku by na zlato bylo 85 bodů a víc? To vypadá na 2 kategorie výstav a nebo nějaký "bordel".
Moderátor
No 65 bodů opravdu není nic moc. Ale on mně Jankovič furt říkal, že hodnotu exponátu určí až zahraniční výstavy a že to po mé první zahraniční výstavě nemám hned zabalit :D No a měl samo pravdu. Třeba má pro Petra pan Svoboda (komisař) i nějaký rezultát. Výstava byla druhého stupně. Podle toho, co psali na polském svazu, tak si tuto výstavu cenili jako velkou mezinárodní.
Registrovaný uživatel
Citovat
Jo setkala jsem se tam s Neumannem tady z fora- jak kytarista ze Stounů :D Má mě vyfocenou, tak možná to sem dá.


:mrgreen: Tak kytarista ze Stounů přikládá fotografii... :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jo, o tom dneska šla řeč, že kdoví, jestli ještě nějaká Olympiáda bude. A co nebude, to je výstava Plzeň 2015. To bylo skrečováno. Hlavně proto, že na to ještě nemákli.
Registrovaný uživatel
Citovat
A co nebude, to je výstava Plzeň 2015. To bylo skrečováno. Hlavně proto, že na to ještě nemákli.


Zasedání ("výjezdního") Výkonného výboru SČF jsem se měl možnost zúčastnit, vzhledem k předložení další Zprávy o výstavě PLZEŇ 2015. Na této akci - na základě smluvního vztahu - pracuji poměrně velmi intenzivně již téměř celý rok.
Z toho co se na zasedání odehrálo je mi osobně doslova "na blití".
Pokud mohu hodnotit, s výjimkou cca tří lidí zbytek zúčastněných nebyl schopen pochopit základní věci, případně vyvíjel snahu výstavu "odstřelit".
Zatím - po sobotním zasedání VV SČF - je situace taková, že Svaz není ochoten na výstavu zapůjčit výstavní rámy (... a vlastně ji ani nechce).
Podrobnější informace podám později, ještě uvidím s čím Svaz přijde...
Moderátor
No budeme se "těšit" na další informace .......
Moderátor
Tak nějak jsem k tomu chtěl něco napsat, poptat se, ale zase mě to nějak přešlo....

Jinak blahopřeji všem zúčastněným, Pavli ty si z toho nic nedělej, třetí místo je taky bedna :-), co by za to jinej dal a přeji mnoho chuti do vystavování (mě to tak nějak pomalu přešlo).
Moderátor
Neumann napsal
situace taková, že Svaz není ochoten na výstavu zapůjčit výstavní rámy

Otázkou je, jakém jsou stavu. Jak tu dávala Pavlínka odkaz na to Polsko, tak jsem se díval i na fotky a docela mě překvapilo, že je mají dřevěné. Tak mě tak napadá otázka, kolik by tak jeden takový rám stál...
Registrovaný uživatel
muj respekt a gratulace Pavlinko,priste bude urcite zlato!
Moderátor
Maxmilian napsal
muj respekt a gratulace Pavlinko,priste bude urcite zlato!

Díky Maxi, ale příště už na olympiádě žádné zlato nebude. No a na výstavách- jako správná reprezentantka, to zlato musí byt :)
Moderátor
pavlinka napsal
Maxmilian napsal
muj respekt a gratulace Pavlinko,priste bude urcite zlato!

Díky Maxi, ale příště už na olympiádě žádné zlato nebude. No a na výstavách- jako správná reprezentantka, to zlato musí byt :)

Tož to mne celkem uspokojí, když to bude víc jak diplom za účast. :oops:
Registrovaný uživatel
taktéž se připojuji s gratulací, nejen za píli a trpělivost! hodnocení neřeš, odpověz si sama, jestli si pro to udělala maximum a zasloužila si víc. Určitě ano a proto ty můžeš mít svědomí čisté!
my s maxem že bychom se přihlásili leda tak na paralympiádu, ne? ;)
Moderátor
Na paralympiádě bych možná nebyl poslední! :D To není špatné nápad, tohleto. ;)
Moderátor
Možná zajímavý podnět pro svaz na zvýšení členské základny - filatelistická paralympiáda pro všechny bez rozdílu věku
Moderátor
Pavel_III napsal
Na paralympiádě bych možná nebyl poslední! :D To není špatné nápad, tohleto. ;)

Vzhledem k tomu, že máš špatné oči, by to asi šlo. Tvrdili by ale, že podvádíš, protože najdeš na přetiscích kdejaký minipidi mušinec a to mně nejde furt do hlavy, jak to tam vidíš ;)
Ale dál- dnes přišly exponáty a hromada upomínkových věcí kolem. Hezké diplomy a nááádherná medaile. Katalog výstavy taky na velmi vysoké úrovni! Museli sehnat dobré sponzory, protože vydání musela byt veliká. Na místě byl náš pan komisař (aspoň myslím) a tak snad něco napíše o tom, jak to tam přímo vypadalo. Prý mně snad dojde i nějaký pohár tak jsem zvědavá a dám posléze foto. ;)
A nakonec pro Jaa-chyma- výsledek z výstavy mně spravil filatelistickou náladu na dlouho dopředu. 8)
Moderátor
pavlinka napsal
Pavel_III napsal
Na paralympiádě bych možná nebyl poslední! :D To není špatné nápad, tohleto. ;)

Vzhledem k tomu, že máš špatné oči, by to asi šlo. Tvrdili by ale, že podvádíš, protože najdeš na přetiscích kdejaký minipidi mušinec a to mně nejde furt do hlavy, jak to tam vidíš ;)

No, to je tím, že se na to koukám pravým očkem! :mrgreen: A na co pravým očkem pohlédnu ... dioptrií mám sice dost, ale rozlišitelnost mám, tluču do dubového stolu, dobrou. Pravda, když na cokoliv koukám očkem levým, tak to leda tak prstem na brailovo písmo a to su teda negramotné. ;)
Moderátor
Neumann napsal
Citovat
Jo setkala jsem se tam s Neumannem tady z fora- jak kytarista ze Stounů :D Má mě vyfocenou, tak možná to sem dá.


:mrgreen: Tak kytarista ze Stounů přikládá fotografii... :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


tak hadam nevyzera ako Keith Richards s cetkami na hlave :mrgreen:
_______________
Moderátor
Tak ty cetky - to zas né! Tak divoko nevypadál ;)
Moderátor
Tady je pozdrav z polské výstavy ;)- dva exponáty= dvě ceny. Přišel i speciál katalog polských známek od pana Andrzeja Fischera. Ten vypadá parádně.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pavli gratulujem!
_______________
Moderátor
Díky Marko.
Registrovaný uživatel
poharu mas jako Real Madrid Pavlinko..blahopreju :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1