Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozvánky na výstavy

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Ono to hodnocení Alpen Adria bylo oddělené od té národní výstavy. Jsou dvě palmáre. Na Alpen Adria jsem byla jednou vystavovat v Chorvatsku jako host. Dala jsem tam Čertoryju a hádej, jak jsem dopadla :D
Registrovaný uživatel
No oni su vačšinou prisni na cudzich,či aj na teba -neviem.
_______________
Moderátor
No přísné to bylo. Byla jsem šampion výstavy, ale cenu mně nedali, protože jsem tam byla jen host. ;)
Moderátor
Dnes došel exponát. Na Národní výstavě neměli diplomy a pro mládežníky ani medaile. Nu což.
Moderátor
pavlinka napsal
Dnes došel exponát. Na Národní výstavě neměli diplomy a pro mládežníky ani medaile. Nu což.

No příště. ;)
Registrovaný uživatel
Tak tu su výsledky z Madarska.Peto Severin 92 bodov pozoruhodny uspech.Pavlinka sa tiež nestratila,pekné.
http://www.alpeadria.eu/slike/2016/HUNFILA-2016-Palmares.pdf
_______________
Registrovaný uživatel
Kto všetko sa chysta do Źdaru.Ja som už hotel zarezervoval.
_______________
Registrovaný uživatel
Já se tam chystám, ale zvládnu to autem na otočku. A asi mě pojede hlídat manželka, abych moc neutratil :-)
Moderátor
První report Od Vojty z New Yorku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
m1234 napsal
Kto všetko sa chysta do Źdaru.Ja som už hotel zarezervoval.


Bohužel, špatný termín pro mne. A já se tak těšil :|
Moderátor
m1234 napsal
Kto všetko sa chysta do Źdaru.Ja som už hotel zarezervoval.

Já s bratrem od pátka do neděle. Takže bude dost času na pořádné seznámení s exponáty tak i některými vystavovateli. :)
Moderátor
No nevím. Vidím to tak na zítra a na nedělu. Leda by mi někdo poradil nocleh ze soboty na nedělu. Anebo že bych dojel v sobotu i v nedělu? Jedna cesta je 150 Kč (tam i zpět, když si včas koupím lístky), nocleh by teda měl být někde v této relaci, aby to mělo smysl. Co poradíte?
Registrovaný uživatel
regula_jan napsal
m1234 napsal
Kto všetko sa chysta do Źdaru.Ja som už hotel zarezervoval.


Bohužel, špatný termín pro mne. A já se tak těšil :|
Ten termin určite optimálny nieje.
1.Koliduje zo svetovou vystavou v NY
2.Koliduje aj so Zberatelskym veltrhom v Inchebe
_______________
Moderátor
No, to je fakt, hrozně jsem se na výstavu do NY těšil a teď musím do Žďáru!! :D
Moderátor
Pavle- to, že my dva sedíme doma a maximálně jedem do Prahy ještě neznamená, že naši ostatní kamarádi, nejezdí po světě. A já bych tak ráda tam někam aspoň jednou.................. ;)
Registrovaný uživatel
Pavle - minimalne zopar velmi kvalitnych exponatov tam odišlo,takže budu v Ždari chybat.Ten termin svetovej vystavy bol organizatorom znamy ,stači to len lepšie načasovat.
_______________
Moderátor
Tak já už mám soukromé hodnocení z NY. Vojto mě zdrbal za blbé OVS na třetím listu. To, co učím ostatní (začátek a konec!!!) jsem prostě poblbla no. Jelikož je pro mě jeho hodnocení nad ty ostatní, tak už přemýšlím jak dál s exponátem. Jak jsem zjistila, tak vystavovat jako mládežník mohu i příští rok, tak další velká zkouška (pokud mě přijmou), bude špičková a opravdu velkolepá výstava Finlandia 2017. Tam přírodě a jí zasvěceným exponátům rozumějí. ;)
Moderátor
pavlinka napsal
Tak já už mám soukromé hodnocení z NY. Vojto mě zdrbal za blbé OVS na třetím listu. To, co učím ostatní (začátek a konec!!!) jsem prostě poblbla no. Jelikož je pro mě jeho hodnocení nad ty ostatní, tak už přemýšlím jak dál s exponátem. Jak jsem zjistila, tak vystavovat jako mládežník mohu i příští rok, tak další velká zkouška (pokud mě přijmou), bude špičková a opravdu velkolepá výstava Finlandia 2017. Tam přírodě a jí zasvěceným exponátům rozumějí. ;)

Ale jedna chyba přeci nemůže zkazit celý exponát.
Moderátor
Su sama nasraná a basta fidli. No ale jinak se mu to líbilo moc :) Jenže víš, jak je to s jurymany na výstavě, kde je 700 exponátů. Předek, rychle prostředek, konec.
Moderátor
Mládežníků je jenom 53 a určitě jsou na to 2-3 týmy.

Já když jsem to minulý týden lepil, tak jsem taky narazil, že jsem někde nenapsal - převrácená průsvitka (bývá docela vzácně na průsvitce C). Ale prostě asi žádný vícerámový exponát není zcela bez chyby.

Hlavní je udělat dobrý dojem pěknou úpravou a rozumným zpracováním.
Moderátor
Zaúkolovala jsem Vojtu, jestli by se tam při hodnocení nenachomýtl. Proběhne to zřejmě zitra. Potřebovala bych vědět, co dál. No učitele mám výborného, ale hodnocení je subjektivního charakteru, což je problém. Navíc mě serou ty exponáty, které udělají rodiče děckám. To je stálý trend. 12-ti leté děcko s exponátem za 10 tisíc €.
Registrovaný uživatel
Jo to je dnešní doba, peníze vládnou světem. Je škoda, pokud na to porota nepřihlíží. Je přece jasné, že 12- ti leté dítě nemůže mít takový exponát.
Moderátor
Já jsem včera předal svůj exponát pořadatelům ve Žďáru.
Mám tam zajištěno ubytování, budu tam od začátku do konce, tj. od 2.6. do 5.6.2016.
Kromě toho se zúčastním i schůzky Geophily.
Hlavně budu mít o čem psát.
Moderátor
Tak z NY je to "usmolená" pozlacená a 80 bodů. Nejsem zklamaná, ale k nasrání to není daleko. Tolik jsem tomu věnovala času a všeho a zase pozlacená. Mám dojem, že už jen tím, že je to o květinách, je všechno špatně. Říkali mně to furt od začátku a teď vím, že je to snad i pravda. Omluva fandům a všem okolo. Vojto mně zjistí, co se to tam těm borcúm nelíbilo a buď se "poučím" nebo se na to vykašlu.
Moderátor
Ale i tak gratulace. :?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1