Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Vykupminci.cz
Numisargo

Pozvánky na výstavy

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
pavlinka napsal
No ta tematická třída- no jak to jen napsat. Co tady bude, až nebude Pavlínka? :roll:

Vrátí se Dejvy :mrgreen: .
Moderátor
Ahoj Dejvýnku!!!!! To je dost, že sem taky jednou vlezeš. Vrátíš se v podobě jurymana nebo vystavovatele? V prvním případě, chudáci vystavovatelé :D
Registrovaný uživatel
pavlinko - tak samozrejme velka gratulacia.
_______________
Moderátor
Díky Peťo !
Moderátor
Pozvánka od Vojty........ ;)
Zdravím vás priatelia,

dovoľujem si vás pozvať na stretnutie vystavovateľov s tematickými porotcami, ktorí vám poskytnú odborné konzultácie ku vašim súčasným alebo pripravovanými tematickým - dospelým aj mládežníckym - exponátom.
(Prosím, aby ste túto pozvánku posunuli aj ďalším tematickým vystavovateľom, ktorí nie sú uvedení medzi oslovenými, resp. o ktorých viete, že majú záujem o tematické vystavovanie.)

Stretnutie sa koná v rámci nadchádzajúcich XXXIII. Dní filatelie Slovenska v sobotu 8. 10. 2016 v Leviciach. A voľne nadväzuje na moju prednášku "Tvorba a hodnotenie tematického exponátu" zaradenú do oficiálneho programu DFS.

Program Dní filatelie Slovenska v Leviciach s navrhovaným časom na stretnutie komisie a konzultácie nad exponátmi:
http://www.postoveznamky.sk/xxxiii-dni-filatelie-slovenska-2016-v-leviciach

Upozorňujem, že na druhý deň sa v Leviciach koná veľká filatelistická burza, ktorá má tradične veľmi bohatú návštevnosť.

Prosím tematických vystavovateľov (dospelým aj mládežníkov), ktorí majú záujem a príjmu moje pozvanie prísť do Levíc na odborné konzultácie, aby mi dali vopred vedieť. Podľa záujmu pripravím rámcový časový harmonogram. Ak určite viete, že neprídete, dajte mi prosím vedieť tiež.

Verím, že túto príležitosť využijete a spoločne budeme môcť posunúť kvalitu našich tematických exponátov ďalej. Konzultácie nemajú obmedzený koniec a môžu pokračovať podľa záujmu až do neskorých večerných hodín pri víne či pive alebo iných zberateľských motivátoroch.... :-)

Želám príjemne úspešný deň, VJA!
Moderátor
Hlavně tam nepijte s místními Maďary!! ;)
Já budu tak maximálně na burze v Kometa Pubu.
Moderátor
dneska jsem zaregistroval po vystoupeni z saliny tuto akci:

http://www.informuji.cz/akce/jhm/76368-kvetiny-na-znamkach/

treba to nekomu udela radost
Moderátor
Jedete někdo v sobotu do Jihlavy?
Moderátor
83 bodíků. Já se snad přes tuto metu nikdy nepřevalím...... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To ještě přijde... Každopádně veliká gratulace!
Moderátor
Asi by to chtělo ten makkos vízjel! :D
Registrovaný uživatel
Pavlinke samozrejme gratulujem a aj ostatným.Tu je cele palmare .
https://finlandia2017.fi/images/docs/finlandia2017_palmares_VEDOS_2.pdf
_______________
Moderátor
Já se taky přidávám k gratulacím.
Moderátor
Pavlínko, též se s opožděním přidávám ke gratulantům. Mne a Ikanka čeká v srpnu Indonésie.
Moderátor
Díky kluci! No- aby to nevypadalo, že si stěžuju, tak těch 83 bodíků za květinový exponát je hodně vysoké číslo a já to beru všema deseti. Velmi mě potěšil taky mail od Vojty Jankoviče, který mě véélmi pochválil za nastoupenou novou cestu exponátu. To mně k filatelistickému štěstí stačí. Jen škoda, že už není tolik času a musím se věnovat naplno škole. Taktéž odpovědˇministra na mé požadavky, často končí slovem "zamítá se"! :lol: Ještě jednou díky za podporu!
Moderátor
Hele, ale já bych si, na tvém místě, tu průsvitku prosadil. Za prvé je to efektní, za druhé se to do tématu výborně hodí, za třetí dokážeš znalosti (navíc, tato průsvitka není, mimo Maďarsko, notoricky známa, řekl bych) a pokud se sežene nějaký pěkný kousek s velkou částí průsvitky, protože jedna "kulička" je pro tento případ celkem o ničem, měla by to jury kvitovat s potěšením.
;)
Registrovaný uživatel
FEPA výstava FINLANDIA 2017 - príjemná výstava v príjemnej atmosfére medzi príjemnými ľuďmi
(na konci článku aj odkaz na nejaké videa)
Moderátor
Mě asi nejvíc zaujala poznámka skoro na závěr:
Medzi proklamovanými výstavami bola propagovaná aj budúcoročná svetová výstava PRAGA 2018, ktorá bude podľa sľubov organizátorov (nie podľa úrovne predvedenej prezentácie) mimoriadne vydarená. Veríme, že tomu tak aj bude. A to aj napriek zníženému počtu výstavných tried: 1) Tradičná filatelia, 2) Poštová história, 3) Filatelistická literatúra, 4) Jednorámové exponáty, 5) Moderná filatelia, 6) Otvorená filatelia a novo-doplnená trieda Fiškálnej filatelie. Takýmto zúžením počtu výstavných tried bude výstava PRAGA 2018 nie všeobecná ale len špecializovaná svetová výstava. Na výber tried majú organizátori právo, prekvapuje však zaradenie modernej a hlavne otvorenej triedy, keď ešte rok pred konaním nepanuje súlad podľa akých pravidiel sa má hodnotiť. Ale nechajme sa, dúfajme príjemne, prekvapiť.
Moderátor
Vzkaz pro Pavla III.
Co nejdříve mi, Pavle napiš na e-mail: Jaromir.Petrik (zavináč) seznam.cz ohledně převzetí Tvého exponátu na výstavu Bandung 2017. Příští týden jedu do Brna, můžu Ti tímto ušetřit cestu, případně poštovné.
Moderátor
Termín se blíží pánové! Můj exponát dovezl táta k Ikánkovi až k němu domů ;) Bydlí tady kousek ode mě, ale exponát byl ve Vlčnově a využila jsem tátovo návštěvy tady u mě.
Moderátor
Však už mám skoro všechno nalepeno.
Moderátor
Šak my víme, že si šikovný.......Doufám, že to dobře dopadne ;)
Moderátor
Byla to hoňka, ale stihl jsem to!! ;)
Moderátor
Doufám, že né dnes.... :D
Moderátor
Pravda, je to přesně týden. 8) Ale dřív na fórum nebyl čas, v týdnu jsem se snažil nějak přežít.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Pozvánky na výstavy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1