Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antické mince » prasečina na webu lovecpokladu

Vykupminci.cz
Numisargo

prasečina na webu lovecpokladu

Moderátoři: Misak33, smith, tenzor.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tady jsem si všiml diskuze na jednom hledačskym webu

http://www.lovecpokladu.cz/home/pribeh-rimske-mince-6274

ti magoři tam likvidujou mince který naleznou hledačkama a když jim tam nekdo něco napíše tak s ním za podpory administrátorů vyběhnou, taková škoda mincí...

Je tohle normální? To fakt ať to hledání raději zakážou než toto, ty hledačský weby ještě podporujou lidi co ničej mince, to je něco teda. :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Ja uz tyhlety veci nejak neresim. 80% hledacu o cisteni nevi nic a stejne radi, jak cistit. Takze pulka rad je bud "hod to do citronky, spenatu nebo cisticiho roztoku na stribro" nebo "pouzil zelezny kartac". Pokud ma radce alespon trochu rozumu, napise misto zelezneho jemny mosazny. Takze bych se s tim netrapil, stejne se to nevyresi :(
Registrovaný uživatel
Ale u mě je novinka, že i vedení webu nesnese pod "promo" články jakoukoliv kritiku.

No borec zničí minci, napíše článek o Římu (vycucne wikipedii) a máme tu hromadnej potlesk, někdo se ozve že takhle se nečistí a je tam rozmlácenej tlupou negramotů za podpory administrátora.

Nelíbí se mi plundrování historickejch artefakrů naprostejma analfabetama, který je zlikvidujou neodbornym zásahem.
Registrovaný uživatel
Myslel jsem si, že pan Mlejnský podporuje spíš odevzdávání předmětů a respekt k historii..Ale to že podporuje takovouhle prasečinu a mnohé další..

Někdo si tady kdysi stěžoval že ho pan Mlejnský vymazal, když se rozčiloval nad hledači, kteří se na lovci pokladů chlubili, že kopou v archeologickejch lokalitách.

Našel jsem tam dokonce i kletskou sekerku čištěnou bruskou.
Registrovaný uživatel
Tam už si naběhli tolikrát ;-) :
http://www.lovecpokladu.cz/home/cisteni-a-konzervovani-minci-cast-1-6026
Registrovaný uživatel
jako ukrást knihu a překopírovat jí, to je taky vizitka! :roll:
Registrovaný uživatel
a zevraj nevedia cistit!

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/mosazna-sekera-to-neni-27445
Registrovaný uživatel
Mohol to ešte dočistiť oceľovým kartáčom nech je pekne hladká. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Mohol to ešte dočistiť oceľovým kartáčom nech je pekne hladká. ;)


Jestli chcete trefit tu patinu pak, tak mi kapku zelený barvy na okapy ještě zbylo

:lol:
Registrovaný uživatel
Dautus
Soldat
včera v 17:28
Dautus

Především chci poděkovat autorovi za skvělý článek a za práci ,kterou si dal s dohledáním původu mince.
Jako její majitel mohu popsat okolnosti nálezu i ono čištění o kterém je tu řeč.
Minci mám doma už dva roky a nevěnoval jsem jí příliš pozornosti,nejevila se nijak zajímavě a patrné na ní bylo jen něco málo.Po nalezení jsem ji jen omyl vodou a založil mezi ostatní ufo.
Nalezena byla na poli a to celkem dost kamenitém.
Nedávno jsem ji čistil Chelatonem 3 a ve velmi slabém roztoku. Jediné mechanické čištění, které po té proběhlo bylo Curaproxem 5460,což je velmi jemný zubní kartáček.
Mince už z pole byla notně setřelá.
Výše uvedené skutečnosti autor nezná,tak se na něj nijak nezlobte a nenapadejte ho.
A pro ty,kteří mě nazvali nelichotivě kvůli čištění - po jedenácti letech hledání a čištění nálezů,zkoušení všeho možného i nemožného,myslím vím čím,co a jak čistit nebo vůbec nečistit,i když nikdo není neomylný :-) v tomhle případě jsem se snažil být opravdu opatrný.

Ten je taky dobrej, měděnýho římana do chelatonu, výsledek likvidace mince, ale už 11 let čistí a ví co a jak. bože za co! ten toho musel DOJEBAT kupy..sám jsem taky dřevo ale nechám si aspoň poradit :-/
Registrovaný uživatel
některým hledačům(a čističům) bohužel tak leda ruce zpřerážet...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antické mince » prasečina na webu lovecpokladu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1