Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Vykupminci.cz
Numisargo

Pražské groše II.

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 48 49 50 51 52 53 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mě je to fuck;-) oba termíny mám dovolenou;-)
Registrovaný uživatel
nemůžu :( oslava narozenin přítelkyně a ješte hraje Baník 8)
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
nemůžu :( oslava narozenin přítelkyně a ješte hraje Baník 8)


Narozky můžete zapít v KH :P a Baník stejně prohraje :mrgreen: - škoda tvého času :D
Moderátor
jasne, vem pritelkyni s sebou Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To bude velka oslava u nich doma, to nejde :( a Baník vyhraje 8)
co tvé Kladno PEHU? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Od dob co jsem se přestěhoval, tak už fandím Berounu. A počkej až si jednou Beroun najde velkýho a booohatýho sponzora. Postupně se proškrábe z vesnický superligy až do té čutálistické extraligy a natře vám to, že budete celej zbytek dne brečet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Topa77 konecne sem vcera vyridil pozdrav Juroj... mam taky pozdravovat
Moderátor
PEHU ty jsi teď berouňák ??
Já jsem z Berouna a, i když teď pár let bydlím o několik kilometrů dále, v Berouně se docela často vyskytuji.
Registrovaný uživatel
Oliver: dik za vyrizeni :D
Registrovaný uživatel
jacx napsal
PEHU ty jsi teď berouňák ??
Já jsem z Berouna a, i když teď pár let bydlím o několik kilometrů dále, v Berouně se docela často vyskytuji.


No jasně - ozvy se, zajdeme na točený ;)
Registrovaný uživatel
Do 10.8. jsem na dovolené. V prázdniny to asi není nejlepší termín. Čím dál tím víc se mi začíná zamlouvat původní Archyho návrh.
Moderátor
Pehu napsal :

No jasně - ozvy se, zajdeme na točený ;)


Určitě se ozvu až budu vědět že v Berouně budu na pár dní - těším se
Registrovaný uživatel
llibor ma pravdu, navrhuju to nechat na Archyho termin, co vy na to?
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
llibor ma pravdu, navrhuju to nechat na Archyho termin, co vy na to?


souhlas
Moderátor
a v zari nebo kdy to bylo to muzem zase odlozit kvuli nekomu jinemu... (nic proti archy...) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Do té doby je ale ještě spousta časum aby si to všichni mohli zařídit.
Registrovaný uživatel
Môžu sa zúčastniť Vašej "konkláve" aj pozorovatelia. :shock: :)
Moderátor
zkusenost rika, ze cim vic casu na neco je, tim horsi se dostavuji vysledky, ae nevadi, nevadi, ja uz lobovat nebudu, aspon nebudu v pokuseni takovym... kdyz ted abstinuju...

grofik: ja myslim, ze muzou, kdyztak se muzes vydavat za meho syna :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Áno budem,ale budem predstavený ako Tvoj mladší syn. :lol: :mrgreen:
Moderátor
Archypov napsal
Ach jo... a čo takto 4. október (říjen ;) ) 2008 o 13.00? 8)


Takže predbežne tento návrh? Ja to teda beriem, ale urobte si kľudne bigbít aj skôr. Ak sa k tomuto môjmu návrhu pridá aspoň niekto, tak ja vtedy určite prídem.
Registrovaný uživatel
4. 10. nemůžu:-( V Plzni 5. 10. 1842 uvařili poprvé Plzeňské a taxe to posledních pár let každoročně v přibližně ten termín slaví...PilsnerFest 2008 BTW: A nechcete to setkání udělat v Plzni? Je to sice už skoro v Německu:-), pro Archyho asi nejdál, ale zas tu bude ten Fest;-) No a Kutná Hora se dá zvládnout zastávkou na cestě tam a nebo zpět;-) Vemkonců Plzeň taky byla mincovní město... i když ne královské;-) ???
Moderátor
O je... to pokud jeste budu abstinovat, tak to bude horsi pokuseni jak stado nadhernejch bab 8)
Registrovaný uživatel
Mě je to v podstatě jedno jestli mám jet do KH nebo do Plzně.
Registrovaný uživatel
Plzen je hrozne daleko :( a krome piva tam neni nic zajimaveho ;) bez tak tam nemaji ani gravitaci 8)
Moderátor
Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

K tomuto nálezu som sa dnes dostal a všetky mince som nafotil. Je to nálezový stav, žiadne čistenie. Ide o 62 grošov Václava IV. a 5 grošov Karola IV. Niektoré razby sú veľmi slušné, niektoré zas nie. Je to poklad z Limbachu a chcel by som ho spracovať, nech mi pomáha patason a Boh! ;) Nie je to nič extra, ale amatéra poteší dostať sa k takému niečomu nie? 8) Súčasťou depotu bolo ešte cca 100 fenigov, ale do tých sa nepustím, s tým si poradí Marek Budaj.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 48 49 50 51 52 53 >

Sběratel.com » Pražské groše » Pražské groše II.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1