Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Predaj bankoviek

Vykupminci.cz
Numisargo

Predaj bankoviek

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mam v ponuke Viac ako 1300 bankoviek z celeho sveta..kompletnu ponuku najdete na web stranke:

www.*************************

V pripade zaujmu piste na adresu:

************@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) numpszi v 10. 7. 2016, 0:25. »
Moderátor
Pri všetkej úcte ale je to evidentné porušenie nasledovného pravidla fóra:

6 ) Fórum není místo pro bezplatnou reklamu, příspěvky s komerčním podtextem v tématech od firem či obchodníků budou odstraněny nebo redukovány. Totéž platí i o vkládání odkazů na běžící aukce, které prokazatelně vkládá sám prodejce.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Pan "smith" ked Vas to tak boli..tak to zmazte. Je to Vasa vizitka.
Registrovaný uživatel
A Vasa reklama pod prispevkom je v poriadku????
Registrovaný uživatel
numizmatikagal-namiesto prepačte spravil som chybu ešte aj blbe poznamky.Sprav katalog znamok, minci pripadne nejaku zaujimavu expoziciu a daj na nu kludne odkaz radi si ho pozrieme ale nie komerčnu stranku...
_______________
Registrovaný uživatel
Blbe poznamky??? Nechapem Vase reakcie...neviem ci ste si vsimli ze je to tu tak trochu mrtve...asi preco???? Dlho som srm "nechodil" a asi s tym uplne prestanem..kvoli ludom ako vy ktorim vsezko vadi.
Registrovaný uživatel
Že je to tady mrtvé, to už je politika jiná, ale komerční odkazy si nedovolíme nikdo sem dávat. Tím se to mrtvo neoživí, že budeme dávat odkazy na své prodeje. Ono je lepší, býti tady jen čtenářem, než být pranýřován jinými "chytrolíny".
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Pekny večer pan Gal.Ten odkaz na vašu komerčnu stranku tu už bol viackrat a nikto to neriešil.Teraz to moderator riešil presne podla pravidiel takže nechapem vaše rozhorčenie.Osobne vas poznam ako seriozneho obchodnika a zanieteneho numizmatika.Ja sam mam vela vašej literatury a mal som o vas velmi slušnu mienku ,takže nechapem prečo si ju chcete naštrbit.
_______________
Registrovaný uživatel
Vdaka komercnym reklamam ziskavam nove kontakty a hlavne zdroje! OK v poriadku..vadit sa nie je spravne a nemam to ani rad. Vsetkym sa ospravedlnujem..ked som niekoho urazil..nemal som to v umysle. No bohuzial tu na sberatel.com koncim.
Moderátor
Pán Gál, moja posledná odpoveď na vaše vylievanie žlče:
Moje odkazy v príspevkoch nie sú komerčné, ale zberateľské, kde neponúkam na predaj nič, ale ponúkam verejnosti svoje vedomosti, a nadobudnuté znalosti počas zbierania. To poprvé
Posielať nenávistné maily ako reakciu na moje upozornenie porušovania pravidiel vypovedá len o Vašom charaktere. To podruhé.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Posielať nenávistné maily ako reakciu na moje upozornenie porušovania pravidiel vypovedá len o Vašom charaktere.

môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti., z nedávnej minulosti. :roll:
Moderátor
numizmatikagal napsal
Vdaka komercnym reklamam ziskavam nove kontakty a hlavne zdroje! OK v poriadku..vadit sa nie je spravne a nemam to ani rad. Vsetkym sa ospravedlnujem..ked som niekoho urazil..nemal som to v umysle. No bohuzial tu na sberatel.com koncim.

Na Vasej webstranke ***.blogspot.com pri kazdej polozke je moznost vlozit komentar, mozem tam dat reklamu na moj webshop?
Registrovaný uživatel
Zdravím. Rád se na Váš webshop podívám. Děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světová papírová platidla » Predaj bankoviek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1