Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Předválečná,válečná,meziválečná literatura,převážně romány

Vykupminci.cz
Numisargo

Předválečná,válečná,meziválečná literatura,převážně romány

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,mám hromadu,ale opravdu knih,který jsou i sto let staré,jedná se především o romány,nový zákon atd..nejsem v tom moc sběhlý,takže bych rád poprosil,jestli si z vás někdo troufne odhadnout cennu,já odborník na hnihy moc nejsem:)tyhle fotky dávám jen,aby jste měli nějakou představu,pokud by byl zájem,vypíšu všechny khnihy,který tu jsou:)díky lidi

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Antikvariáty jsou toho plné. :roll:
Registrovaný uživatel
Upřímnost první místo,ale sakra,to tu pro mě nebude jedna dobrá zpráva?:D co dokumenty,např,povolávací rozkaz do práce,výplatní pásky z roku 1940 a spustu jinýho,existuje na takovýhle věci trh?
Registrovaný uživatel
Tyto věci sbírá pouze pár jednotlivců a to ještě musí být z regionu sběratele atd. A sbírají se za ceny minimální!!

Dále si uvědomte, že jste svůj dotaz zadal do nevhodného tématu. Zde se nacházíte na stránkách filatelie, v tématu literatury o filatelii.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Dále si uvědomte, že jste svůj dotaz zadal do nevhodného tématu. Zde se nacházíte na stránkách filatelie, v tématu literatury o filatelii.


Skúste to zadať sem:

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/antikvariat-29
Moderátor
No, jde o to, co mezi těmi starými knížkami máte...
Ony se najdou v meziválečné i předválečné (před WWI) době i knížky, které se prodávají v řádu tisíců Kč, někdy i více. Zejména pokud mají originální obálky (Čapek, Toyen, Teige apod.) Dejte někam seznam a uvidí se...
Registrovaný uživatel
Pro svobodnou evropu :D omlouvám se,že jsem to ještě nedal jinam,jdu na to a díky za odkaz,protože zatím je to tady pro mě ještě trochu bludiště :D a Wjem díky za radu,odpo kouknu a pokud tam budou tito spisovatelé,ukážu :D chlapi to by jste nevěřili,co se v takovym baráku dá všechno najít :D nepatří to sem,ale ráno jsme vlezli někam do podkroví tam až od železnejch nahřívacích žehliček až po ocelového robertka,kterej ještě nebyl ani na elektriku,no hned jsem musel obdarovat přítelkyni :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Předválečná,válečná,meziválečná literatura,převážně romány

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1