Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Priesek u známok Hradčany

Vykupminci.cz
Numisargo

Priesek u známok Hradčany

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dávam dokopy prieseky, ako prvý som objavil na 30 hal žlto olivovej
nechcem sa pliesť do náročnej problematiky v téme zúbkovanie lebo by sa znepriehľadnila
prebiehajúca výmena poznatkov, tu privítam informáciu, či niekto objavil priesek už u všetkých
hodnôt
alebo prosím pridájte vlákno, ktoré ešte nemám naštudované,
/fotak 20,1 Mpix je na ceste, tak uvidím neskôr ako to pôjde s obrázkami/
Registrovaný uživatel
okrem tmavo zelenej 5 hal a 10 hal. zelenej mám všetky hodnoty. Osobne som presvedčený, že všetky hodnoty boli opatrené aj priepichom, aj priesekom, pretože tento spôsob oddeľovania bol súkromného charakteru. Dokonca som niekde čítal, že taký priepich sa robil aj šijacím strojom. Aj stroje na priesek vlastnilo viac malopodnikateľov.
Registrovaný uživatel
fajn ďakujem za info, akonáhle objavím u týchto dvoch hodnôt exempláre tak sú Vaše ..nepotrebujem ich vlastniť ale ostáva mi ešte kuknúť cca 20 tis exemplárov s určenými poliami a doskami. takže dáka šanca tam bude ale z toho mi vychádza že 10 hal je kúsok par excellence
Registrovaný uživatel
20 000? Tak keď tam budete mať razítka vlakovej pošty a razítka Zakarpatskej Ukrajiny a budú na predaj, tak ma oslovte, viem sa dohodnúť. Môj e-mail je crv4zavináčpobox.sk, ponuka platí pokiaľ žijem.
Registrovaný uživatel
juj košičan, tu je blavan, áno sú tam vlakové pošty dokonca wien ! to muselo buď dáke rekomando i užhorod ale ja tak odkladám weipert, pretože ich prikladam k w falzu 200 ky, dačo som hodil na bazoš ale tu u nás vidím že o hr nemajú zaujem posledne som našiel 4 okna u 10 červenej ale nemám čas ďalej bádať z ktorej sú dosky
Moderátor
Michalmichal vedel by si priložiť foto toho 200h weipertské falzum? Ďakujem
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Priesek u známok Hradčany

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1