Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Přijde mi to jako hloupost prodejce a nebo nesmyslná drzost

Vykupminci.cz
Numisargo

Přijde mi to jako hloupost prodejce a nebo nesmyslná drzost

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/vzacna-hradcany-1919-20-h-cervena-6963792581

Nechápu jak někdo může nabídnou takovou známku cca od 399 Kč.
Sám bych si to nikdy nedovolil. Úplně mě to rozčiluje tohle.
Když něco prodávám, tak dávám od koruny a určitě se nesnažím vyvolat dojem, že je něco něčím co není.
Registrovaný uživatel
nemec26 napsal
https://aukro.cz/vzacna-hradcany-1919-20-h-cervena-6963792581

Nechápu jak někdo může nabídnou takovou známku cca od 399 Kč.
Sám bych si to nikdy nedovolil. Úplně mě to rozčiluje tohle.
Když něco prodávám, tak dávám od koruny a určitě se nesnažím vyvolat dojem, že je něco něčím co není.


O tom to je že dotyčný si myslí že je to Oná známka ale nemusí byť...Ja som mal tiež dilemu až pokiaľ som si nebol 100% istý že je to oná známka tak k nej nebudem písať že 50 euro.....samozrejme variant može byť 10 ale keď tá známka má 2 varianty je to ľahšie a a vzadu je ten vodoznak za 50 euro až potom 100%...preto som sa radšej radil aj tu..nemám rád ojebávačou a nerád mačku vo vreci...ukážem všetky karty..nemám čo stratiť buď si niekto kúpi alebo nie....Korektnosť nadovšetko...ľudia raz zistia čo je to česť
Registrovaný uživatel
Problém není v ceně. Tu určuje trh. Problém je v tom, že napsal vzácná.
Registrovaný uživatel
Nesúhlasím s vami, pán kolega. Vzácny môže byť aj falzifikát. Príkladom sú súčasné aukcie renomovaných aukčných domov. Nedávno, asi pred 2-3 týždňami som v jednej nemenovanej aukcii videl v ponuke falzum Hradčian za sumu 13, alebo 17 000 kč. To už za takú cenu predsa musí byť vzácnosť.
Moderátor
Ovšem rozdíl je jestli se jedná o padělek na poškození sběratelů nebo o padělek k poškození pošty - navíc skutečně použitý.
Registrovaný uživatel
Třeba je pro něj vzácná.
Rikitan napsal
Problém není v ceně. Tu určuje trh. Problém je v tom, že napsal vzácná.
Registrovaný uživatel
Boura1 napsal
Třeba je pro něj vzácná.
Rikitan napsal
Problém není v ceně. Tu určuje trh. Problém je v tom, že napsal vzácná.


Je to přes 3 roky starý příspěvek.
:)
Označení subjektivního názoru " vzácná" neporušuje žádný právní předpis. Mnohdy i velmi aktivní a dlouhodobí prodejci uvedou v popisu zboží takový blábol, že si člověk prostě na toto musí dát pozor a své ohodnocení položky vztahovat pouze na fakta.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Padělky a podvody » Přijde mi to jako hloupost prodejce a nebo nesmyslná drzost

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1