Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Prodám

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodám

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Cena 5000,- i s poštovným.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Treba uznať je to pekné.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
2000,- i s poštovným.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1500,- i s poštovným.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
pekne, ale jen k Merkurum ( MDN moc neznam ):
zkuste to na eBay, ... to vas vrati do reality
vystrizek vam do kamenne aukce vezmou - predpokladam tak 20, mozna 30,-€ vyvolavacka, znamku take ( pkne strihy, razitko=0 ), ale tak za 5,-€ vyvolavacka.

ale ninak vam preji uspech ! to preji kazdemu a srandu si opravdu nedelam, nebot zazraky se i ve filatelii deji, treba budete mit stasny den, jak se to uz mnohokrat stalo i me :-)
Registrovaný uživatel
Kdybych prodával na A'čku kosti zastřižené do masa,mohl bych Tvůj názor akceptovat.Tam se na Tebe asi opravdu usmálo štěstí.Ale zde bych nechal trhu volnou ruku a nekomentoval cenu,jak zde bývalo zvykem.
5,-€ mne opravdu pobavilo.
Registrovaný uživatel
obolus napsal
Kdybych prodával na A'čku kosti zastřižené do masa,mohl bych Tvůj názor akceptovat.Tam se na Tebe asi opravdu usmálo štěstí.Ale zde bych nechal trhu volnou ruku a nekomentoval cenu,jak zde bývalo zvykem.
5,-€ mne opravdu pobavilo.

právě jsem skončil brouzdání po Ebay a jsou tam v nabídce 8 ks modrých Merkurů v různé kvalitě, zatím je tam cena 25 euro jistě to vyleze cca na 50 - 100 euro což by dělalo asi 330 za kus skus se tam podívat jinak přeji hodně štěstí při prodeji Jirka z Moravy. zkus nabídnout celé Merkury s čitelným razítkem pak si můžeš dát ceny přikládám jeden sken k prohlédnutí bohužel mi to sken nevzalo

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Prodám

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1