Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prodám Rakouský odznak Veterána za 16 let ( 1780 - 1849 ) Veteranis

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodám Rakouský odznak Veterána za 16 let ( 1780 - 1849 ) Veteranis

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den , rád bych zde nabídl k prodeji vzácnější odznak Rakouského veterána za 16 let služby z doby Josefa II ( 1780 - 1849 ) . Přikládám 2 fota , kde je vidět , že jde již o starý odznak s určitými poškozeními ( viz. fota ) . Tento odznak jsem nikde v prodeji nedohledal , pouze oválný za 8 let částečně poškozený již s oxidací za 20 tis. Kč .
Cenu tohoto odznaku v tomto stavu volím 10 000 ,- Kč .
Odznak bude prodán případnému prvnímu zájemci . Svou solidnost mohu doložit kupujícímu prodejem s několika tisíci pozitivními hodnoceními .
email : 444lupa@seznam.cz
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Víte , není to o tom , že na něm musím vydělat , ale zároveň bych se ho nerad zbavil za směšnou cenu . A jako laik to stanovím dost těžko . Vážím si rady a pomoci . Upravím tedy cenu na polovinu , asi jsem opravdu s cenou přestřelil . Děkuji .
Cena nyní stanovena na 5000,- Kč ( podmínky zůstávají stejné - první kupující ... )
Moderátor
cena by mohla být 5-7500K kč. já jsem nějak zbytečně reagoval. Kus to je zajímavý.
Registrovaný uživatel
oznamuji ukončení prodeje , odznak je již prodán ,

Poprosím správce o smazání tohoto příspěvku a ještě jednou děkuji za pomoc s určením

Děkuji .

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Prodám Rakouský odznak Veterána za 16 let ( 1780 - 1849 ) Veteranis

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1