Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » PRODÁM STOLETÉ MOSAZNÉ SVÍCNY

Vykupminci.cz
Numisargo

PRODÁM STOLETÉ MOSAZNÉ SVÍCNY

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás, pokud by měl někdo zájem o koupi dvou párů mosazných svícnů starých asi 100 let, tak se ozvěte. Mám 3 páry , stačí mi jeden a víc jich nepotřebuji. Jsou nepoškozeny a ve velice dobrém stavu. Cena za jeden pár 500 Kč plus 130 Kč poštovné (balík do ruky) a myslím, že to není cena nijak přehnaná.... Mail mám přístupný, takže se můžete ozvat...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě pokud by měl někdo zájem , tak prodám BAROMETR s německými nápisy PLNĚ FUNKČNÍ a je ve formě budíku. Tělo je asi poniklováno. Cena 800 Kč plus poštovné 130 Kč, balík do ruky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kniha neviditelné vítězství by na prodej nebyla?
Registrovaný uživatel
Mint napsal
Kniha neviditelné vítězství by na prodej nebyla?
Máš se koukat po svícnech a ne po knihách :D Pokud koupíš svícny, tak bude Fleming , jako dárek :D
Registrovaný uživatel
Sorry za spam ale co to máš za knihu o Starožitnostech ? Rád bych se v tom směru víc vzdělal,však víš,ale klasické knihkupectví jsou skoupé :D .
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Sorry za spam ale co to máš za knihu o Starožitnostech ? Rád bych se v tom směru víc vzdělal,však víš,ale klasické knihkupectví jsou skoupé :D .
STAROŽITNOSTI OTTOVA ENCYKLOPEDIE, nic moc o našich starožitnostech tam moc není, nejblíž k našim je v pasážích o Německu. Zatím nejlepší u nás je RUKOVĚŤ SBĚRATELE A STAROŽITNÍKA od tuším Knápka.... jsou tam sice v dnešní době zavádějící ceny, ale na určování a dataci je nejlepší. Je toho několik dílů a tenkrát stála jedna kniha 500 Kč a nevím jestli se znovu vydalo.... zkus kouknout po netu, celkem doporučuji ;)
Registrovaný uživatel
Odkaz http://www.kvt-elektronika.cz/literatura04.htm
Moderátor
lachtan: "Mail mám přístupný, takže se můžete ozvat..." ... mail mate skryty...
Registrovaný uživatel
No vůbec všem, co se zajímají o starožitnosti tyto jednotlivé díly doporučuji, myslím že zatím nebylo překonáno jinými knihami, alespoň o lepších nevím. Je potřeba se, ale oprostit od cen, které tam jsou ... dnes je to zase jinak, ale dá to dost dobré povědomí o starožitnostech , které se mohou na našem území nacházet .. Ale těžko, hodně těžko se shánějí. Třeba jsem některé díly viděl na Aukru v minulosti a vyvolávačka 999 Kč přitom jedna stála nová 500 Kč. ;)
Registrovaný uživatel
Díky za odkaz. Mám se po čem pídit :).
Registrovaný uživatel
numismat napsal
lachtan: "Mail mám přístupný, takže se můžete ozvat..." ... mail mate skryty...
Jak to ? Mám tam poslat zprávu ... neumím to asi nastavit. Už jsem Vám poslal mail, tedy dva v prvním jsem zapomněl mailovou adresu :D
Registrovaný uživatel
Mě to taky prej nejde čoveče..jinak,co to vlastně máš za svícny? Vypadají jako mosazné a asi budou dost těžké..to je z nějakého kostela? Neumím si je představit v nějakém měštanském domě..
Moderátor
Ad RUKOVĚŤ SBĚRATELE A STAROŽITNÍKA: na Aukru i jinde se tyto knihy objevuji casto, viz treba
http://archivujem.cz/Search?q=Rukov%C4%9B%C5%A5+staro%C5%BEitn%C3%ADka
Zdaji se mi ale hodne povrchni - treba numismatika je tam k nicemu, treba je to v jinych oblastech lepsi, to nedokazu posoudit. Mozna je to dobre k priblizne orientaci starozitnika, sberatele maji obvykle lepsi specializovanou literaturu na ten ktery obor.
Moderátor
lachtan: zaskrtnete si v nastaveni "Veřejná e-mailová adresa", bez toho Vam mail nikdo neposle.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
lachtan: zaskrtnete si v nastaveni "Veřejná e-mailová adresa", bez toho Vam mail nikdo neposle.
Už jsem to zaškrtl , dík :)
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Ad RUKOVĚŤ SBĚRATELE A STAROŽITNÍKA: na Aukru i jinde se tyto knihy objevuji casto, viz treba
http://archivujem.cz/Search?q=Rukov%C4%9B%C5%A5+staro%C5%BEitn%C3%ADka
Zdaji se mi ale hodne povrchni - treba numismatika je tam k nicemu, treba je to v jinych oblastech lepsi, to nedokazu posoudit. Mozna je to dobre k priblizne orientaci starozitnika, sberatele maji obvykle lepsi specializovanou literaturu na ten ktery obor.
No ono je to spíše pro začínající sběratele pro ty, co jsou již zkušenější to už potřeba není. Je to takový dobrý základ bych řekl.
Moderátor
už je to OK
Registrovaný uživatel
numismat napsal
už je to OK
Tak moc dík a já jsem si říkal, že se na ty svícny, nebo ten barometr nikdo zatím neozval , když to je za pár korun. Tak proto možná ... jsem to ale osel :D
Moderátor
tohle je casta chyba v nastaveni - je to tam dost skryte...
Registrovaný uživatel
numismat napsal
tohle je casta chyba v nastaveni - je to tam dost skryte...
Ještě jednou dík moc :D
Registrovaný uživatel
numismat: Je to všeobecný přehled pro laiky z pohledu USA.
Registrovaný uživatel
Vytahuji vlákno nahoru. Tak fakt nikdo nechce starožitné svícny za hubičku ??? Dobrá tedy slevím na 900 Kč za všechny dva páry , celkem slovy čtyřikusy za lidovou cenu 900 Kč a v tom je poštovné. No jestli se teď nikdo nechytne na udičku, tak tady nikdo nemá rád starožitnosti ;) :D :P :o :lol: :mrgreen: :shock:
Registrovaný uživatel
Nechci se do toho moc montovat, ale dají se v pohodě sehnat na blešáku za 150 kus, a to bez poštovného a to bez hubičky...
Registrovaný uživatel
Mint napsal
Nechci se do toho moc montovat, ale dají se v pohodě sehnat na blešáku za 150 kus, a to bez poštovného a to bez hubičky...
To asi ano, ale říkáš kus. Párové vždycky bývaly dražší a tyto jsou bez oťuků a řekl bych 99% stav ... to nevadí, tak si je nechám.
Registrovaný uživatel
Minte máš pravdu, koukal jsem na Aukro ukončené aukce a není o to zájem Zavírám krámek :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » PRODÁM STOLETÉ MOSAZNÉ SVÍCNY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1