Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » prodám zapalky

Vykupminci.cz
Numisargo

prodám zapalky

Moderátoři: sberatel_ja, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prodám krabičku zápalek vyr.roku 89 s fotkou Pana Václava Havla,dobrý stav,cenu nabídněte
Registrovaný uživatel
Já bych to možná brala.
Registrovaný uživatel
tak se domluvíme.tel 733661833,cenu nabídněte,jelikož mám dva zájemce tak mě zajímá i vaše nabídka
Registrovaný uživatel
Kdo má zájem o krabičku zápalek s fotkou václava havla z roku 89.
Registrovaný uživatel
Copak copak, tolik zájemců a nikdo to nevzal?
:shock:
Registrovaný uživatel
v 89-tom stáli zápalky 20 halierov. Koľko stoja teraz ?
Registrovaný uživatel
nissan85 napsal
tak se domluvíme.tel 733661833,cenu nabídněte,jelikož mám dva zájemce tak mě zajímá i vaše nabídka


Pokud něco prodáváte, pak si stanovte cenu. Tyto stránky plní roly setkávání sběratelů nejrůznějšího zaměření, kteří si mezi sebou prodávají i svoje přebytky. Neměla by ale sloužit lidem, kterým jde pouze o provozování vlastních aukcí s nekontrolovatelným natahováním ceny.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
... vlastních aukcí s nekontrolovatelným natahováním ceny.

Velmi trefně formulováno
;)
Registrovaný uživatel
cena je podle nabídky,jelikož sou zápalky v dobrém stavu a to od roku 89 s fotkou známe osobnosti jejich cena je podle mého od 2000kč .můj názor
Registrovaný uživatel
nissan85 napsal
cena je podle nabídky,jelikož sou zápalky v dobrém stavu a to od roku 89 s fotkou známe osobnosti jejich cena je podle mého od 2000kč .můj názor


Celkem se venuji sbirani filumenistickeho materialu a dle meho nazoru takovato krabicka ma cenu 1,- ... a to jen proto, ze mince s mensi hodnotou jiz nemame ;)
Registrovaný uživatel
nissan pošlete to Dáše třeba Vám za to něco dá, Vaše cena od 2000kč je hodně zcestná a pokud to za tu cenu prodáte, tak doporučte kupujícímu, aby navštívil psychiatra, protože je to blázen.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Zápalky-Filumenie » prodám zapalky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1