Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**PRODEJ BANKOVEK**

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Šenfi, mohl bych se zeptat hodně blbě, za kolik bys ji prodával ty?
Registrovaný uživatel
gorgot napsal
tak 70 eur/ks za obidve ,alebo 80 za kus - to je už menej ako na aukro ,veď je tam vela


Mám záujem. Je to ešte aktuálne? 23.3.2013 by sme to mohli v Trenčíne vymeniť. Platné bankovky za neplatné. Ďakujem za správu na miciko@centrum.cz. ;)
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Šenfi, mohl bych se zeptat hodně blbě, za kolik bys ji prodával ty?

majkl - nie som presvedčený o tom že tá Tvoja otázka na Šenfiho bola položená ako si napísal "hodně blbě". Vzhľadom na jeho predchádzajúcu reakciuto bola myslím tá otázka namieste.
Registrovaný uživatel
predám bankovku 2000 kč,satv krásna 3,vodorovne je nepreložená
cena je 2000 eur,info:vendiksa5@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
můžu se optat jaká je to poloha vodoznaku?
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
můžu se optat jaká je to poloha vodoznaku?

Už Ti chybí jen jedna poloha vodoznaku? ;)
Moderátor
jj ;)
Registrovaný uživatel
ponuka už je neaktuálný,ďakujem
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
jj ;)

Tak máš smůlu, kolega už koupil! ;) Určitě tuto polohu už máš! ;)
Registrovaný uživatel
Škoda jej. Práve som prišiel.... :'(
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Škoda jej. Práve som prišiel.... :'(

Myslel jsem, že si ji koupil TY? :roll:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Miciko napsal
Škoda jej. Práve som prišiel.... :'(

Myslel jsem, že si ji koupil TY? :roll:


Bohužiaľ nie. ;)
Moderátor
Miciko napsal
Bohužiaľ nie. ;)


projdi občas lokální eBaye, oproti Čechám se tam objevují o něco častěji ;)
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
Miciko napsal
Bohužiaľ nie. ;)


projdi občas lokální eBaye, oproti Čechám se tam objevují o něco častěji ;)


To myslis ako ze 2000 K- neperforovana sa objavuje na ebay?
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Škoda jej. Práve som prišiel.... :'(


nevadi, stejne mela spatnou polohu vodoznaku :D
Moderátor
openroad napsal
To myslis ako ze 2000 K- neperforovana sa objavuje na ebay?

jj, za poslední půlrok se v rámci možností s českými neperf. docela roztrhl pytel. Např. před Vánoci tam běžel konvolut, který obsahoval i neperf. poukázky 44 a kolkované sk. Někde tu je uložený i odkaz ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 17. 3. 2013, 22:40. »
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
openroad napsal
To myslis ako ze 2000 K- neperforovana sa objavuje na ebay?

jj, za poslední půlrok se v rámci možností s českými neperf. docela roztrhl pytel. Např. před Vánoci tam běžel konvolut, který obsahoval i neperf. poukázky 44 a kolkované sk. Někde tu je uložený i odkaz ;)


To já to moc nesleduji, ale když už padly ty poukázky - kdybyste někdo zaznamenal nějaké za rozumnou cenu, třeba i v horším stavu, o které byste neměli zájem, budu rád za info (sbírám jen neperforované). U poukázek mi jde o 500 a 1 000 korun, jinak ještě sháním 5 000 korun z Protektorátu a 500 korun z londýnské emise (bez data). Na stavu mi moc nezáleží (spokojím se i s dokumentační čtyřkou, chci jen pokud možno celou bankovku), zatím potřebuji alespoň něco a nechci vynakládat horentní sumy.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
To já to moc nesleduji, ale když už padly ty poukázky - kdybyste někdo zaznamenal nějaké za rozumnou cenu, třeba i v horším stavu, o které byste neměli zájem, budu rád za info (sbírám jen neperforované). U poukázek mi jde o 500 a 1 000 korun, jinak ještě sháním 5 000 korun z Protektorátu a 500 korun z londýnské emise (bez data). Na stavu mi moc nezáleží (spokojím se i s dokumentační čtyřkou, chci jen pokud možno celou bankovku), zatím potřebuji alespoň něco a nechci vynakládat horentní sumy.

To je vidět, že to moc nesleduješ! Než bych to prodával tobě za rozumnou cenu, tak to jinde prodám minimálně o 50% dráž! Dvě z tvých hledaných(stav 3-4) šly o víkendu na ebayi za rozumné ceny!
Registrovaný uživatel
Chlapci, občas sem dajte aj nejaký link. Kľudne aj po skončení aukcie. Mi, čo chodíme do práce nemáme čas ani na aukro, ani na ebay. Takže by takáto pomoc občas nezaškodila. Ďakujem-e.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Chlapci, občas sem dajte aj nejaký link. Kľudne aj po skončení aukcie. Mi, čo chodíme do práce nemáme čas ani na aukro, ani na ebay. Takže by takáto pomoc občas nezaškodila. Ďakujem-e.


Děkuji za rozumná slova.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
MMER3 napsal
To já to moc nesleduji, ale když už padly ty poukázky - kdybyste někdo zaznamenal nějaké za rozumnou cenu, třeba i v horším stavu, o které byste neměli zájem, budu rád za info (sbírám jen neperforované). U poukázek mi jde o 500 a 1 000 korun, jinak ještě sháním 5 000 korun z Protektorátu a 500 korun z londýnské emise (bez data). Na stavu mi moc nezáleží (spokojím se i s dokumentační čtyřkou, chci jen pokud možno celou bankovku), zatím potřebuji alespoň něco a nechci vynakládat horentní sumy.


To je vidět, že to moc nesleduješ! Než bych to prodával tobě za rozumnou cenu, tak to jinde prodám minimálně o 50% dráž! Dvě z tvých hledaných(stav 3-4) šly o víkendu na ebayi za rozumné ceny!


Jestli mi odkaz posílat nechcete, neposílejte, ale tyhle výplody choré mysli (jinak se to chápat ani nedá) si prosím nechte od cesty. Neuvedl jsem cenu, která je pro mne rozumná, takže mluvit o prodeji o 50% dráž je nesmysl. Krom toho jsem prosil o informaci o aukcích nebo nabídkách na internetu (bez aukcí), kde mohu být jedině přínosem (nebo také ničím, ale určitě ne ke škodě prodejce), takže opět nesmysl. Jestli je Vy máte a prodat nechcete, opět Vás nikdo nenutí. :roll:
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Chlapci, občas sem dajte aj nejaký link. Kľudne aj po skončení aukcie. Mi, čo chodíme do práce nemáme čas ani na aukro, ani na ebay. Takže by takáto pomoc občas nezaškodila. Ďakujem-e.

Tady máš link ;)
http://www.ebay.de/itm/390557127788?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Jestli mi odkaz posílat nechcete, neposílejte, ale tyhle výplody choré mysli (jinak se to chápat ani nedá) si prosím nechte od cesty. Neuvedl jsem cenu, která je pro mne rozumná, takže mluvit o prodeji o 50% dráž je nesmysl. Krom toho jsem prosil o informaci o aukcích nebo nabídkách na internetu (bez aukcí), kde mohu být jedině přínosem (nebo také ničím, ale určitě ne ke škodě prodejce), takže opět nesmysl. Jestli je Vy máte a prodat nechcete, opět Vás nikdo nenutí. :roll:

Ty máš jediné štěstí, že se nemůžeme vidět osobně! Chorá mysl, jsi tady bohužel ty, každý tvůj příspěvek je perla! Nikdo se tady už na ně nechytá, já to napsal schválně a je vidět, že jsi se vůbec nezměnil! Ceny pro tebe nemá smysl psát, protože smlování(jako na tržišti) je tvoje doména! Už jsem ti před pár lety nabízel 500K/1945! Tobě se nezdálo cena(smlouvání dolů), tak šla na aukro a tam se prodala skoro o 50% více, než cena, kterou jsem psal tobě! Hochu, pokud nezměníš svůj postoj k životu, tak spláčeš nad výdělkem! ;)
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Chlapci, občas sem dajte aj nejaký link. Kľudne aj po skončení aukcie. Mi, čo chodíme do práce nemáme čas ani na aukro, ani na ebay. Takže by takáto pomoc občas nezaškodila. Ďakujem-e.

Ještě posílám link na tu druhou aukci
http://www.ebay.de/itm/190810748375?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
MMER3 napsal
Jestli mi odkaz posílat nechcete, neposílejte, ale tyhle výplody choré mysli (jinak se to chápat ani nedá) si prosím nechte od cesty. Neuvedl jsem cenu, která je pro mne rozumná, takže mluvit o prodeji o 50% dráž je nesmysl. Krom toho jsem prosil o informaci o aukcích nebo nabídkách na internetu (bez aukcí), kde mohu být jedině přínosem (nebo také ničím, ale určitě ne ke škodě prodejce), takže opět nesmysl. Jestli je Vy máte a prodat nechcete, opět Vás nikdo nenutí. :roll:

Ty máš jediné štěstí, že se nemůžeme vidět osobně! Chorá mysl, jsi tady bohužel ty, každý tvůj příspěvek je perla! Nikdo se tady už na ně nechytá, já to napsal schválně a je vidět, že jsi se vůbec nezměnil! Ceny pro tebe nemá smysl psát, protože smlování(jako na tržišti) je tvoje doména! Už jsem ti před pár lety nabízel 500K/1945! Tobě se nezdálo cena(smlouvání dolů), tak šla na aukro a tam se prodala skoro o 50% více, než cena, kterou jsem psal tobě! Hochu, pokud nezměníš svůj postoj k životu, tak spláčeš nad výdělkem! ;)


Za svým komentářem si stojím. To, že jsem kdysi měl určité cenové představy nemusí nutně znamenat, že je mám dnes. Smlouvání je v obchodování přirozené a správné, máte-li jiný názor, nemohu Vám vytknout, že mi Vaše zboží neprodáte, ale vše ostatní jsem správně vystihl v mém příspěvku. Miliony zkrátka nemám a nepřeplácím. A nespláču - počkám si pár let a pak to, co hledám, seženu za pro mne přijatelnou cenu. To mám potvrzené mnoha lety praxe. Kupříkladu za žádnou českou bankovku (včetně těch nejvzácnějších /samozřejmě kromě proužku "REPUBLIQUE DU ZAIRE"/) jsem nedal více, než nominál, stejně tak ani za mince. Jenom jsem hledal o něco déle. A mám je všechny v UNC! Zkrátka a dobře - někdo má přístup stejný a na smlouvání přistoupí, jiný ne, pak se musíme rozloučit. Když ale prosím o odkazy na nabídky, tak tam se nesmlouvá, buď vložím nabídku (přihodím/koupím) nebo ne, proto je můj výrok o vaší choré mysli dokonale přesný. P. S. Sbírání je moje záliba. Takže nemám problém počkat - nic mne netlačí, abych tu bankovku měl hned dnes. Do záliby chci vrazit peníze, ale ne nad reálnou cenu. Jestli Vy máte ve zvyku obírat studenty, prosím. Mně je to proti srsti.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » **PRODEJ BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1