Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Vykupminci.cz
Numisargo

Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
nepokazil. nekoupil jsem je dostal jsem ho ještě s jinými řády. v čem se to liší?
Moderátor
Tak to Vám zde vypsat nemohu, pochopitelně, věřit mi nemusíte. Vy jste se ptal co to je, odpověděl jsem. Na ten dodatek můžete zapomenout, to záleží na Vás.
Registrovaný uživatel
proč to vypsat nemůžete? Je to snad tajný? každopádně díky aspoň za určení.
« Poslední úpravu provedl(a) pepechamik v 12. 5. 2016, 20:16. »
Moderátor
Svým způsoben ano. Např. kolegové v Rakousku mají znaky podchyceny, ale přistup mají jen členové společnosti. Vy zpozorníte na nějaký detail a výrobce to ihned opraví. Toto snad chápete.
Já jsem svůj úkol splnil. Možná, že pokud by jste vše co jste dostal pěkně urovnal a nafotil, zjistili bychom další souvislosti
Registrovaný uživatel
Jo to chápu. Ještě že toto nesbírám. Byla tam ještě medaile Československé armády v zahraničí,válečný kříž 1939 tak nevim zda vám to pomůže když to vyfotim...
Registrovaný uživatel
Tady se můžete mrknout na originály. Jsou tam i popsané varianty, které existují dvě. Ani jedna tomu vašemu neodpovídá. Je to v ruštině, ale jsou to velmi dobré stránky na vyznamenání SSSR.

http://mondvor.narod.ru/OHmel3.htm
Registrovaný uživatel
koukal jsem. ale jak jsem psal já to nesbírám,nerozumím tomu takže mi to přijde všechno stejný. jestli se to liší v nákých detailech tak já to stejně nepoznám a je mi to jedno :) Hlavně by to mělo být asi ze stříbra. Jen mě překvapuje co se dneska už falšuje....
Moderátor
No když se falšují a vyrábějí nové panenské blány, tak toto je hračka. Bohužel okrádají se mladí faleristé neb rozdíl mezi originálem a kopii je finančně více jak značný.
Registrovaný uživatel
tak snad jsem pomohl příspěvkem k tomu aby se někdo nenapálil. je to smutný u mincí je to běžný ale jak koukam tak je veškeré sběratelství zaplevelené padělky a kopiemi.
« Poslední úpravu provedl(a) pepechamik v 13. 5. 2016, 9:25. »
Registrovaný uživatel
Není náhodou tato sekce určena pro prodej řádů, vyznamenání a odznaků?
Moderátor
Určitě je, ale čekal jsem nějakou diskuzi a tak jsem to neutnul (právo moderátora)
Registrovaný uživatel
Tomu rozumím, jen by si, dle mého názoru měl každý přečíst, kam dává svůj příspěvek...
Registrovaný uživatel
Omlouvám se za špatné vložení. Prosím moderátora o smazání. Díky.
Moderátor
Nic mazat nebudeme, to se nechá pochopit i prominout. Klídek, příště se již trefíte. :P
Registrovaný uživatel
Kúpim staré skautské odznaky.
Registrovaný uživatel
mam naviac knihu:
Slovenske rady, vyznamenania, a cestne odznaky, autori Marcinko - Jirousek.
cena 10 eur (alebo ekvivalent v kc) plus postovne podla cenniku sl.posty.
platba na SK aj CZ ucet.
pripadne mozna nejaka vymena.
prosim piste priamo na moj mail.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prodám pamětní medaili druhého národního odboje. Cena včetně poštovného 200 Kč. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na cmp@centrum.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prodáno
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupím mezispojenecké medaile vítězství. ČSR, Anglie, Belgie, Itálie už mám. Případné nabídky prosím na cmp@centrum.cz. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Prodám (výměna možná za stolní medaile a plakety):
Tyto věci nesbírám. Na případný omyl v popisu klidně upozorněte. Osobní převzetí je možné po domluvě v Praze či Kladně. Na poštovném se domluvíme. Ceny - možná domluva.

1 - Čsl.cena míru - vydaná Čsl.výborem obránců míru, Sign.MM (Mlynář), výroba Kremnica, patinované Ag 900, cca 25 g31 mm s kovovým závěsným ramínkem, původní etue; CENA 310,-

2 - Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" Ag II.vyd.?, punc v ploše Ag 925, 1x malá stužka s miniaturou, orig.etue; CENA 300,-

3 - Vyznamenání "Za zásluhy o výstavbu" Ag I.typ,č. 3848, punc v ploše Ag 925, orig. etue??? (je plastová a uvnitř horní díl odlepen a lep se drolí); CENA 1 700,-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vyměním medaili za statečnost 2867 (neudělenou) za odznak VZORNEHO voják týlu, tech. prac., a pod. ( 50. léta) adekvátně nabízené medaili.
Pouze nepoškozený kus.

Děkuji za nabídku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nemáte náhodou niekto na predaj originálnu stuhu VZK II.tr. (Krigsverdienstkreuz II. klasse)? Vopred ďakujem za prípadnú ponuku (pasaran@centrum.sk)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl bych na prodej Francouzskou medaili vítězství. Cena 600 Kč včetně poštovného. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na cmp@centrum.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o ohodnocení a v případě zájmu prodám. Děkuji.

Omlouvám se za fotky, nelze mi je otočit.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ten posledný kríž je asi za zásluhy Bayern 4 trieda. bude asi najhodnotnejší. O niektoré by som mal záujem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

Sběratel.com » Odznaky » Prodej řádů, vyznamenání a odznaků

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1