Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosba

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosba

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kolegové, před nedávnem jsem zakoupil medaili Signum Laudis, bohužel mi byla tato medaile odcizena. Prosím zde všechny, kdyby jste se s touto medailí někde setkali, kontaktujte mne prosím. Jedná se o nezaměnitelný exemplář. Vše je nahlášeno PČR.Přikládám fotografie. Moc děkuji. cmp@centrum.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Obávám se, že to již bude ve sbírce zloděje. Je to opravdu jedinečný a nádherný kousek, osobně je mi to moc líto.
Registrovaný uživatel
Zloděj se našel, byl to člověk, který nevěděl co krade, prý to prodal na burze v Olomouci, bohužel neznámému kupci...Cenu tady snad ani nebudu psát
Registrovaný uživatel
Jedinečný a překrásný kus!! Je to velká škoda!
Nechcete tuto informaci ještě dát na stránky Slovenské faleristické společnosti?
Moderátor
Je to k vzteku, není to tak dlouho, co jsme se obeznámili s krádeži u pana F.T. ve Vídni.
Registrovaný uživatel
To je dobrý nápad, jen poprosím Altmanna jak na to.
Moderátor
Bohužel, stejně to nedopadlo. Bylo to na stránkách Slovenské faleristické společnosti i zde na Sběrateli. Ale zázraky se dějí.
Registrovaný uživatel
Chtěl bych touto cestou poprosit Altmanna o znovu posouzení etue.Pán, od kterého mám odznak mi tvrdí, že ho dostal v této etui.Prosím o vyjádření.Omlouvám se za nekvalitní fotografie, ale byl mi odcizen i telefon...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zcela upřímně, já jsem odznak měl bez etuje. Zde by nám určitě dobře poradil kolega Ondráš.
Registrovaný uživatel
:roll: :( Tak pozerám, že nový majiteľ si ho dlho neužil ...

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 19. 11. 2016, 21:22. »
Registrovaný uživatel
Ak máš takéto veci dom musíš to mať aj zabezpečené a nikomu neveriť len ľudia sú nepoučiteľní 😀
Registrovaný uživatel
Mint: mám otázku ako ty to ukradli takýto matroš?!
Registrovaný uživatel
Vykradli mi před domem auto, bylo tam více věcí
Registrovaný uživatel
A taķeto veci nechávame v aute? Jasné že keď ťa sledovali tak len čakali na vhodnú chvíľu! Teraz aj keď nájdeš takéto vyznamenanie tak to sa bude ťažko dokazovať ale dúfam že si sa poučil do budúcna!
Registrovaný uživatel
Ano, je to má chyba, bylo tam více faktorů o kterých se nechci rozepisovat.Příště budeme chytřejší....
Registrovaný uživatel
tomos napsal
A taķeto veci nechávame v aute? Jasné že keď ťa sledovali tak len čakali na vhodnú chvíľu! Teraz aj keď nájdeš takéto vyznamenanie tak to sa bude ťažko dokazovať ale dúfam že si sa poučil do budúcna!

Myslím, že tá medaila má svoje charakteristické znaky na základe ktorých by nemal byť problém dokázať, že sa jedná práve o tento konkrétny kus.
Ďalšia vec je tá, že súčasný majiteľ, ju v tom Olomouci možno kúpil v dobrej viere, možno nemal potuchy, že pochádza z nejakej trestnej činnosti a ak by sa Mint k nemu aj dopátral, tak v prípade, že nebude ochotný spolupracovať a medailu vrátiť, tak to môže byť "na dlhé lakte" a ak to začnú riešiť orgány činné v trestnom konaní, tak sa to môže ťahať veľmi dlho ...
Registrovaný uživatel
Brett jasné že to je na dlhé lakte, veľa vecí sa predáva na burzách a bohvie odkial to je a policajti to je otázne?! Všetko sa ak sa chce skratka bola to velka chyba dotyčného že si nedal pozor na takéto veci drahšie!😀
Registrovaný uživatel
Brett ja budem vedieť že máš takéto vyznamenanie ale vo zbierke už budem mať takéto dám si ho ukradnúť a kto mi dokáže že to je to tvoje?! Poviem policajtom ze som ho kúpil v vo viedni na burze. Keby prišli za mnou že by som bol podozrivý s krádeže a čo myslíš že policajti urobia?😀
Moderátor
Zde v tomto případě je dekorace se jménem na hraně a ta osobnost je známá i sběratelům aa pan kolega Brett zde uvedl i celou stránku z aukce Aurea. Právě to má zásadní vliv na cenu zde. Jinak jistě, v případě, že by medaile byla beze jména, bylo by to složité a ta cena by byla podstatně nižší.
Registrovaný uživatel
Mint- ste písali že zlodej sa našiel aj kupec kto to kúpil? Aj ste kupujúceho oslovil? Že teda bolo to ukradnuté zberateľovi......
Registrovaný uživatel
tomos citaj poriadne :roll:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Na stránkach aukra to už dlho nezostane – aukcia bude presunutá do archívu tak, aby to bolo stále k dispozícii pre porovnanie, tak som vytvoril rar súbor, kde je všetko podstatné. Súbor je možné stiahnuť tu. To len pre prípad, ak by niekto na túto medailu v budúcnosti natrafil, tak aby mal možnosť porovnávať.
Mint-ovi prajem nech to všetko dobre dopadne.
Pridávam sem aj obrázok v maximálnom rozlíšení - asi ten najpodstatnejší.

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Brett, moc děkuji
Registrovaný uživatel
Po kliknutí na obrázok by sa mal zväčšiť. (1182 x 840 pixelov)

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 20. 11. 2016, 15:40. »
Registrovaný uživatel
jano viem pomýlil som sa tam lebo som bol v službe a musel som niečo riešit až potom som zbadal....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Faleristika » Prosba

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1