Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Prosba o odhad hodnoty keramiky M.J.Hummel

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosba o odhad hodnoty keramiky M.J.Hummel

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o odhad přibližné hodnoty ručně malované keramiky autorky M.J. Hummel, název Ba-Bee Ring, číslo 30/1A, průměr 13 cm, vyrobeno v období od roku 1935 do roku 1949. Včelka zřejmě není původní keramická, ale je jistě také velmi stará. Děkuji!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
http://www.ebay.tv/sch/i.html?_sacat=0&_sop=1&_nkw=hummel+ba+bee+ring&_frs=1
-s-
Registrovaný uživatel
Děkuji za odkaz, ten jsem také našla a taky tenhle ceník, ten je z cenou 1750 dolarů o dost lepší :-) http://www.antique-hq.com/wp-content/uploads/Hummel_figurine_value-price_guide.pdf, ale tento odhad ceny jsem neměla na mysli... Na ebay to asi nebude stejný kroužek, jako mám já.
Registrovaný uživatel
Ted ješte najit tupce ktery vám ty tisice US dá..................o čem velmi pochybuji !!!!!!!!
Registrovaný uživatel
Proto jsem tam dala toho smajlíka ... Já kroužek nechci prodávat, jen jsem chtěla znát názor na jeho přibližnou hodnotu.
Registrovaný uživatel
Renata2016 napsal
Proto jsem tam dala toho smajlíka ... Já kroužek nechci prodávat, jen jsem chtěla znát názor na jeho přibližnou hodnotu.


Já nevím, co jste čekala, že tady uslyšíte? Líbí se vám, tak si ho užijte.
Je poškozený, moucha je dodo (dodělej doma), proto není kroužek "stejný" jako na odkazech. Mimochodem, kroužky jsou původně párové, kluk a holka.
Cena vašeho je max pár stovek.
Všechny odkazy jsou v podstatě o ničem, ukazují jen, kolik za to kdo chce, ale už ne to, za kolik se prodalo.
Moje zdroje udávají prodej na eBay nepoškozeného kroužku od 7,5 do 40 dolarů, což je poněkud rozdíl.
Registrovaný uživatel
Nechci brát iluze o cenách. Ale i když vím, že Aukro není až tak měřák prodejnosti a cen, tak jsem si zadal do vyhledávače Aukra HUMMEL a skončené aukce. Vyběhly mi tam asi dvě stránky ukončených aukcí v rozmezí cca 200 - 6000 Kč, ale žádná položka , nebo 90 % z nich nebyla prodána a pokud ano, tak za hubičku. Není o to zas až takový zájem ... kam vy na ty ceny v tisících korun chodíte by mne tedy zajímalo. Pokud takové ceny jsou ve Světě, tak dejte ty světové ceny, ALE UKONČENÉ A SKUTEČNĚ PRODANÉ ... ne ty aukce kde se to jen nabízí... Já vám to taky můžu nabídnout za 1000 Kč, ale koupíte to ?
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Ted ješte najit tupce ktery vám ty tisice US dá..................o čem velmi pochybuji !!!!!!!!
No já bych to koupil na Aukru za hubičku (aktuální nabídka) a prodal do Emeriky za tisíc a něco doláčů .... jen vás upozorňuji na to, jak rychle zbohatnout , myslím, že do roka a do dne jste třeba ve věku 30 ti let v důchodě a zabezpečení :D
Registrovaný uživatel
Jurko přesně tak,spousta lidí ma nerealné představy o " smetí" které se jim nějak dostalo pod ruku!!!! A ty ceny v tisících??-vzemi kde bída a nouze vládnou.....bez komentáře!!!!!!!
Registrovaný uživatel
packa napsal
Všechny odkazy jsou v podstatě o ničem, ukazují jen, kolik za to kdo chce, ale už ne to, za kolik se prodalo.
Moje zdroje udávají prodej na eBay nepoškozeného kroužku od 7,5 do 40 dolarů, což je poněkud rozdíl.

Odkazy sú o ničom,ale na zorientovanie (vrátiť sa na zem) to často stačí.Hneď prvý ponúkaný krúžok za 30$ je v refer.medziach 7,5-40$ ;)
Aj tak som Renátke neveril,že to nevidela,nevedela..
Ju poplietla tá suma v inom odkaze.Čo keby?Stáva sa to často pri minciach,kedy bežnú mincu,ktorú má niekto doma, zbadá na internete za hromadu peňazí.Opýta sa a zistí,že je lacná.Samozrejme neverí.Po vysvetlení,že drahá je varianta,alebo iný ročník ,vášne väčšinou opadnú..
Ja som sa tu niekde pýtal na predmet,ceny ktorého boli určené tu na Sber.a videné na internete od:100Kč,2500Kč,150€,180€ až do 1500 €...Tak si vyberte.A je to tak s cenami všetkého možného.Vlastne všetkého.Tak prečo nie ba-bee. :P
Jasné,ČKD
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Prosba o odhad hodnoty keramiky M.J.Hummel

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1