Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » prosba o pomoc

Vykupminci.cz
Numisargo

prosba o pomoc

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
prosím o pomoc s oceněním přiložených maxiserií Pof. 26,27

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nic jako maxi série neexistuje, máte jen pár čtyřbloků poskládaných k sobě na efekt, katalog 72kč
Registrovaný uživatel
Dík za odpovědˇ. Mohl by jste mi poradit v jakém katalogu bych našel ocenění 4BL.Podědil jsem sbírku BuM, kde jsou skoro všechny známky ve 4BL, koupil katalog Pofis 2006, ale tam žádné speciality nejsou. Vím, že známky protektorátu a ještě k tomu s nálepkou nemají skoro žádnou hodnotu, ale chci si tím krátit dlouhou chvíli. Děkuji.Zdeněk
Registrovaný uživatel
4blok = jako 5 známek
_______________
Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.
Registrovaný uživatel
na akru koupíte nový specializovaný katalog od Krejného a Haimanna Rohové čtyřbloky můžete přiřadit k tiskovým deskám, podle deskových vad. Na cenu to ale vliv nemá i když jsou v katalogu oceněny různými cenami, spíš podle toho poznáte vzácnost přepážkového archu k z něhož jsou.
Registrovaný uživatel
odkaz na web http://boehmen-und-maehren.cz/
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny kolegy a taky mám prosbu. Sbírám novinové známky emise Sokol. Pak zvláště se věnuji hodnotě 5h. Pro velký počet TD není v silách jednotlivce shromáždit tak obsáhlý materiál pro studium této hodnoty. Jsou ještě TD u kterých nejsou popsána ZP s jejich vadami. Prosím tedy touto cestou aby jste prohlédli své známky a v případě nalezení pásek či bloků a ochoty pomoci mě kontaktovali. Nemusím známky kupovat, stačí dobrý scan v min. rozlišení 600dpi či jiná dohoda.
Moc děkuji za každou zprávu.
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nenašel jsem váš e-mail- mám to poslat sem?
Registrovaný uživatel
Děkuji za odezvu. mail je - mirahorak@iol.cz
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Tak jsem to poslal na 2x, napište jestli to došlo?
Registrovaný uživatel
Vše O.K. Děkuji
_______________
Mluv jen tehdy je-li to lepší jak mlčení.
Registrovaný uživatel
Mám nafocené známky,ale neumím je poslat do chlubírny, jsem asi už starý na takové věci. A tak myšky budou i nadále žrát tyto staré a patrně bezcenné známky dál.
Registrovaný uživatel
Pozrel som na Tvoje príspevky. Sú všetky bez obrázkov. Asi s tým máš naozaj problém. Ak tie známky chceš tu na fóre ukázať a vieš ich poslať na mail, tak pošli, ja Ti to sem vložím. ;)
stanstan616§gmail.com
Nepíš paragraf, daj zavináča. :)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » prosba o pomoc

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1