Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosba o určení

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosba o určení

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Může mi někdo určit medaili či snad odznak. Na druhé straně nic není
děkuju

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ani známky uchycení, ani jedno písmenko?
Registrovaný uživatel
Je třeba vyfotit i druhou stranu
Registrovaný uživatel
zadní strana zcela rovná bez jakékoli známky čehokoli, aspoň jak mi sdělil kámoš jemuž to patří
Registrovaný uživatel
Mně se zdá že to má nahoře očko na pověšení.
Registrovaný uživatel
Jestli nevyfotíte druhou stranu, nikdo vám to zde neurčí, tak to prostě je
Moderátor
Mint napsal
Jestli nevyfotíte druhou stranu, nikdo vám to zde neurčí, tak to prostě je


tak to prostě je, závěsné ouško tam je a na zadní straně jsou písmena, původní zlacení není, je to kopaný kus, neoficiální a celkem bezcenné. To je vše co lze vyčíst.
Registrovaný uživatel
zkusím nějaký heraldiky
Registrovaný uživatel
Mohlo by jít o torzo nějaké dekorace Schlaraffie.
Moderátor
Poprosím zkušenější kolegy o pomoc s určením medaile SSSR
Něco málo podle samotné medaile mi je jasné Dzeržinskij Čeka,ale to je asi tak všechno.
Na webu jsem nic nenašel.... dokonce nevím, zda-li je to originál..
Děkuji...

Pro jistotu..
Tímto prohlašuji,že nejsem členem žádného hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka a nic nepropaguji ani nepodporuji,jedná se pouze o informace k sběratelským účelům...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Hezký den,
je to rezortní medaile Ruského Ministerstva vnitra. Těchto medaile Felixe D. je hodně až moc. V současné době jako vzpomínka na rezort vnitra, staří páprdové každý rok vydají jinou medaili či odznak. V Rusku se hodnotí množství. Já na SFs postupně zpracovávám dekorace Ruské federace, ale všechny ty rezortní a spolkové či kozácké dekorace nelze. jsou toho opravdu "sta a sta kusů"
Moderátor
Děkuji Altmanne.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, není zde náhodou i odborník na heraldiku? Je mi jasné, že to sem nepatří, přesto poprosím ... neví někdo ? Pravděpodobně gryf s mečem, rád bych věděl, komu erb patřil, popř. na čem mohl být upevněn. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nepřijde mi to heraldický. A to křídlo, na kterým ta potvora stojí, je poněkud zvláštní. I ten meč (ale je možný, že ta "druhá zaštita" je jen technická záležitost).
Registrovaný uživatel
Riskujem, no, čo už so mnou... :P
Vyzerá to ako okrídlený a "okonený" ALF.. :)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Díky. :) Alf pobavil. Dodám jen, že artefakt byl kopnut cca 20 cm hluboko na Prostějovsku na návrší u nejmenované říčky.
Registrovaný uživatel
OGA napsal
Díky. :) Alf pobavil...

To je dobre. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Proč mi tu někdo smazal můj příspěvek?
_______________
Moderátor
Smazal jsem to já neb nejde o faleristiku. To patří do odznaku, držte se tématu.Dejte si to do odznaku a snažte se trochu popsat. Předešel jste mně, jinak bych to již napsal. Jde o pravidla.
Registrovaný uživatel
Tak to se omlouvám
_______________
Registrovaný uživatel
Dobry den, chcel by som poprosit znalejsich o urcenie orlice, na p. Altmanovej stranke valka.cz som nasiel fotku vojaka s touto orlicou na ciapke. Cize sa jedna o capicovy odznak? Kto ho nosil? nejaka vyssia sarza? Takisto mam ID znamku vojaka z Presova, ktory sluzil ?na lodi princ Eugen? A este otazka, su to bezne veci, alebo bezne k mani(ich priblizna hodnota je asi aka-len orientacne)? Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
Jsou to zajímavé věci. Orlice je opravdu čepicový znak, musíte napsat rozměr,. Vzácná není, ale hledaná ano. Pouzdro sice jasně říká, odveden k RU Marině, ale to očkování asi jeho nebude, na druhé straně nic není? Jsou to opravdu zajímavé a ne běžné drobnosti.
Moderátor
.....asi jsem to zvojtil neb to potvrzení je přední strana v kapsli a zadní vyndaná a zde nafocená? No, je to zajímavé a já nevím.
Registrovaný uživatel
Dakujem pane Altmane! No aby sme sa rozumeli, tak ta orlica je ulomena - jablko v drape je prec. rozmery okolo
vyska 9cm a 7cm sirka.. vzhladom na ten tenky plech sa cudujem, ze prezila tolko rokov. Ta id znamka - obal je cisty, nie je to mosadzne puzdro nijak znacene, ten papier z jednej strany je vypisany info o vojakovi a druha strana je ta peciatka S.A.S Prinz Eugen atd....

A na orientacnu hodnotu som sa pytal preto, lebo nezbieram odznaky, ale pacia sa mi medaile a vyznamenania FJI a zopar ich mam v zbierke.. :)
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) satestsat121 v 31. 3. 2019, 13:06. »
Registrovaný uživatel
Orlice na čáko, škoda že neni celá....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Faleristika » Prosba o určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1