Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Prosil bych o radu ceny tohodle vltavínu.

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosil bych o radu ceny tohodle vltavínu.

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
no, ja myslím, že bude starší než 10 let ;-)
Registrovaný uživatel
kpt napsal
no, ja myslím, že bude starší než 10 let ;-)


samozřejmě 10 +
Registrovaný uživatel
Že by tak cca odhadem 14,8 mil. ??
Registrovaný uživatel
kpt napsal
Že by tak cca odhadem 14,8 mil. ??


Přesně :D
Registrovaný uživatel
Pepazdepa:pořád neodpovědel na co se mě ptal, a já každý den tak čekám :-) nevadi kazdopadne velka gratulace jestli je to Váš osobní nález :-) přeju Vám to z celého srdce a přídám taky další jeden vltoš :-) a chci se nadále zeptat shánim nejaky kousek z Moravy chci ho do sve sbriky a moc rád bych ho od nějakého sběratele koupil,tak me potesi nejaka nabidka :-)
Registrovaný uživatel
Pro radost.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
mne sa páči tá farba, samozrejme aj kameň.
Registrovaný uživatel
Vltaviny napsal
Pepazdepa:pořád neodpovědel na co se mě ptal, a já každý den tak čekám :-) nevadi kazdopadne velka gratulace jestli je to Váš osobní nález :-) přeju Vám to z celého srdce a přídám taky další jeden vltoš :-) a chci se nadále zeptat shánim nejaky kousek z Moravy chci ho do sve sbriky a moc rád bych ho od nějakého sběratele koupil,tak me potesi nejaka nabidka :-)


Teď jsem trochu mimo - možná jsem se ztratil v diskuzi, nebo to bylo tím, že jsem sem nyní moc nechodil.... Mohu poprosit o osvětlení otázky...

PS: Moravu mohu nabídnout (raději přes email ať to tu nezaplevelujeme)...
Registrovaný uživatel
To sem nechtěl aby ste byl mimo ale šlo o délku kapky.nevadí napíšem si na email,má Te pravdu nebudem to tu zaplevovávat,můj email je Zdenda.N1@seznam.cz děkuji že jste se mi ozval opravdu jsi přeji Moravu
Registrovaný uživatel
Dobrý den taky bych měl zajem o Moravu.Cca do ceny jaky se prodal v jinem vlaknu z Vidně +- 4-5 k.Kdyby jste neco mel tak mail je tarzan84@post.cz
Diky
Registrovaný uživatel
Něco o ceně vltavínu jsem "zaslechl". Tady, u překupníků, je většinou oceňován od 5 do 8 Kč, ale ve světě je cela za jeden gram od 20 do 30 USD. Radím, jak jsem to udělal před léty, odvézt mimo ČR a domluvit se s nějakým šperkařem. Anebo... Buď vlastenec a nabídni je Národnímu muzeu. Máš pěkné kousky, takže se jistě domluvíte k oboustranné spokojenosti.
Registrovaný uživatel
Dovolím si poznámočku ; kolega Vltavíny určite pozná reálne ceny aj vonku.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Souhlas. Tedy s tebou. Něco o vltavínech vím. Před léty mi tyto znalosti pomohly tzaplatit si několik týdnů dovolené se synem v Chamonix. Tam jsem se totiž rok předtím domluvil s klenotníkem. Doporučuji obdobný postup, anebo vlastenectví a NM.
Registrovaný uživatel
Něco o vltavínech tady ví každý.
A s cenou 5 až 8 Kč je to směšné. To tady v Čechách určitě nikdo z překupníků nedává. Dává se 30kč za gram střepů a nad 50kč gram lepších. A za tu cenu to prodávají cikáni co je kopou např. v Chlumu. A i oni kousky nad 20g prodávají dráž někde mezi 70-90kč gram.
A s cizinou to není zas tak zázračný 500-600za gram se platí za extra kusy.
Registrovaný uživatel
dobrý den ,prosil bych někoho znalého aby mě určil cenu tohoto vltavínu ,alespoň orientačně.Je totiž dvoubarevný tak nevím čeho se chytit,....Chlum ,váha 3 gr,barva světle zelená + zeleno hnědá,nepoškozený.
siegfried.777@seznam.cz
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravím máte ještě nějaké hezké vltavíny??
Zdravím všechny hledače a sběratele vltavínů a milovníky minerálů a prosím o radu tohoto Vltoše je to krásný kousek kterej se jen tak nevidí Váha 50,16 gr a je opravdu celkem tlustej a hodně ježkovitej,skulptace je hezká...jsem rád za každou radu děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Registrovaný uživatel
Koupím nepoškozený a hezký vltavín nad dvacet gramů..
Ceny a fotky mi zašlete na e-mail: yakuzayakuza35@gmail.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Minerály » Prosil bych o radu ceny tohodle vltavínu.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1