Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím, kdo zná malíře?

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím, kdo zná malíře?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dostala jsem dědictví :D , ale neznám autora :| obrazů ani cenu :'( .
Děkuji za odpověď. M.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ty mysky jste zdedila take?..... :lol:
Registrovaný uživatel
Možná, že Vám běhají bílé myšky před očima. Doma nic takového nemám i když bych je ráda poskytla a to zadarmo plus poštovné...ha ha. Jinak děkuji za Vaši hodnotnou odpověď, ale nějak jste mi nepomohl.
Snad se někdo najde, kdo mi odpoví. Předem děkuji M.
Moderátor
marcela: v tom pripade doporucuji co nejdriv navstivit ocniho lekare, ty stopy o ohryzani od mysi ci jinych drobnych hlodavcu by nevidel jen slepy :)
Registrovaný uživatel
Promiňte, já neřeším myši, ale obrazy. Trvám jen na tom, že myši doma nemám, ale jen jsem obraz dostala v tomto stavu. Děkuji za plnohodnotnou odpověď na signaturu obrazů.
Registrovaný uživatel
Paní Marcelo, braňte se. Vždyť jak by se tam ta myška dostala. Přece každý pozná,
že stopy okusu vytvořila Rybenka domácí - drobný to hmyz žijící po boku člověka :-)
U starých tisků " z půdy " se s ní setkávám často.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
je určitě nepodstatné poškození myškou, rybenkou, event. ještě možná molem. Nikdo nepřečetl jméno určitě zručných grafiků, kteří zjevně uměli....
a o to přece paní Marcele šlo.
Registrovaný uživatel
Ale, filomeno, nechte je chvilku plkat... vždyť znáte chlapy, ne?
Registrovaný uživatel
Hmm, myslím, že to budou přece jen myši. To je zjevně tak okousaný, to by neudělal takto hmyz.
Moderátor
filomena napsal
Dobrý den,
je určitě nepodstatné poškození myškou, rybenkou, event. ještě možná molem. Nikdo nepřečetl jméno určitě zručných grafiků, kteří zjevně uměli....
a o to přece paní Marcele šlo.


Na základě dlohodobé zdejší zkušenosti si troufám odhadnout, že pí Marcele jde v první řadě o cenu těch dílek, a až poté o jména tvůrců.
Jelikož jde v obou případech o grafiku a signatury na žádného supermistra nevypadají, tak půjde v lepším případě jen o řád vyšších stokorun...
Registrovaný uživatel
Velice Vám děkuji, vidím, že se rozběhla rozprava, kdo (sice jen papír kolem grafiky) poškodil, ale autora obrazů se nedozvím. Cena asi není velká, jen mě zajímal autor, protože se mi oba obrazy staré Prahy líbí.
Všem, co se snažili rozpoznat signaturu a ne hlodavce či jinou havěť děkuji.
Marcela
Registrovaný uživatel
gern geschehen.... :roll:
Moderátor
marcela74 napsal
Velice Vám děkuji, vidím, že se rozběhla rozprava, kdo (sice jen papír kolem grafiky) poškodil, ale autora obrazů se nedozvím. Cena asi není velká, jen mě zajímal autor, protože se mi oba obrazy staré Prahy líbí.
Všem, co se snažili rozpoznat signaturu a ne hlodavce či jinou havěť děkuji.
Marcela

Podpis jako podpis. A třeba po rozluštění podpisu hlodavce přijde čas i ten podpis co je tužkou! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Opravdu není zač poděkovat, ale dozvěděla jsem se, že jsem slepá, protože nevidím, že obraz je poškozený( z druhé strany není, pro úplnost), tak nyní vím, myš prolézá sklem i nepoškozenou lepenkou. Byla to asi ta potvora rybenka a čas. Obrazy byly po mém pradědovi a dostala jsem je, když zemřel děda, kdoví, kde je měl.
Škoda, že mi nikdo neporadil, ale to není podstatné, hlavně vím, že jeden z obrazů byl poškozen rybenkou. Marcela
Registrovaný uživatel
No tak, paní marcelo74, zhrzenost není na místě, co kdybyste zkusila ty podpisy vyfotit lépe- tedy v detailu a natolik ostré, aby bylo co k luštění??? Co jako podle toho, co jste předložila, očekáváte? Trocha soudnosti by byla na místě. Vy se neobtěžujete předložit kvalitní fotky, ale kvalitní informace se vší samozřejmostí očekáváte?
Registrovaný uživatel
Já si myslím, že paní Marcela se snažila, že to bude spíše o možnostech foťáku. Ale je to tak - kdyby to bylo ostré v makro režimu, možná by to někdo poznal.
Registrovaný uživatel
To kdyby jste napsali hned, že to chce lepší foto, byla bych vám vděčná za každé slovo. Marcela
Registrovaný uživatel
marcela74 napsal
To kdyby jste napsali hned, že to chce lepší foto, byla bych vám vděčná za každé slovo. Marcela

Sakra osobo používej mozek. To Tě nenapadlo že k rozluštění podpisu ho musíme také vidět?
Připomínáš mi tu paní která dala usušit štěně do mikrovlnky a když chcíplo tak žalovala výrobce že jí na to neupozornil. :roll:
Registrovaný uživatel
Nemám slov, opravdu smysluplná rozprava. Tak teď mi chybí i mozek, jak jsem vůbec mohla vystudovat.
Končím, je mi líto, že to co jsem se dozvěděla mi je opravdu na nic a ještě jsem slepá a nepoužívám mozek.
Tak se mějte dobře a těm ostatním jste doufám pomohli. Marcela
Registrovaný uživatel
Tak kdyby paní Marcela potřebovala ještě rozpoznat příště nějakou nově nalezenou signaturu, tak sem s ní a ostřejší foto. Příště se to snad už zadaří a něco rozluští a pořeší se to tu.
« Poslední úpravu provedl(a) cumazek v 21. 4. 2014, 14:09. »
Registrovaný uživatel
ze jsem moji vlastni "mys" nerozkousal kdyz jsem o tech mysich v zertu psal,Marcelo,udelejte nove fotky signatur a nase damy,mimochodem odbornice
na grafiku par exellence,je zcela jiste urci...
Registrovaný uživatel
Děkuji za nabídku. Marcela

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím, kdo zná malíře?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1