Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Prosím o info, ocenění bankovky

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o info, ocenění bankovky

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Před časem, možná už 3/4 roku jsem zachytil info o hledané bankovce 200Kč z r. 1993. Můžete mi někdo poslat více detailů o hledané bankovce a v jakých cenách se pohybuje ? Děkuji.
Registrovaný uživatel
Váš může zajímat jedině proužek u té 200kč, viz fota. První má proužek Kčs, u druhého je republique Zaire a ještě bývá proužek Kč. S proužkem Zaire, se dá prodat v UNC stavu i za půl miliónu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Děkuji za info. Trochu jehla v kupce sena . ;)
Registrovaný uživatel
200kc napsal
Děkuji za info. Trochu jehla v kupce sena . ;)


mozna jeste horsi, u toho sena aspon vite, kde hledat.
Registrovaný uživatel
Můžu se tu svézt a zeptat se na 200Kč bankovku s proužkem Kčs?
Má už pro sběratele nějakou hodnotu nebo jich každý má plný šuplík? :-)
Registrovaný uživatel
meda115 napsal
Můžu se tu svézt a zeptat se na 200Kč bankovku s proužkem Kčs?
Má už pro sběratele nějakou hodnotu nebo jich každý má plný šuplík? :-)

Je to paradox, ale vzácnější je s proužkem Kč, protože poměr je cca 1(Kč) : 5(Kčs).
Platí jen u s. A!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Díky za odpověď. Před lety jsem viděl nabídky na 200 s proužkem Kčs za cenu do 250Kč, teď kolem 1500Kč. Ale neviděl jsem nikoho, kdo by jí koupil. :-) Tak jsem se chtěl zeptat na realitu.
Moderátor
meda115 napsal
Díky za odpověď. Před lety jsem viděl nabídky na 200 s proužkem Kčs za cenu do 250Kč, teď kolem 1500Kč. Ale neviděl jsem nikoho, kdo by jí koupil. :-) Tak jsem se chtěl zeptat na realitu.

https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?text=200%20K%C4%8D%20s%20prou%C5%BEkem%20K%C4%8Ds&finished=true
Registrovaný uživatel
Myslím, že 1500 je už moc. Při troše trpělivosti se dá koupit (UNC) na Aukru do 1000, já ji sehnal před Vánoci na e-Bay v přepočtu asi za 720 Kč.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Prosím o info, ocenění bankovky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1