Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o nacenění několika obrazů

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o nacenění několika obrazů

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
asi to bude tady na fóru ohraná písnička a spousta členů na to bude již alergická... Při rekonstrukci bytu jsem schoval pár obrazů. Bylo mi je líto vyhodit a člověk si vždycky říka, co kdyby...
Absolutně to mu nerozumím. Ale třeba má cenu obraz sám o sobě, třeba platno nebo možná rám.

Jelikož se jedná o 6 malovaných obrazů, 4 "nejpíš" plakáty nebo výtisky, 1 fotografii a 1 čestné uznání. Tak jsem nechtěl zahlcovat fórum fotkami a dal to na rajče viz: http://mari86.rajce.idnes.cz/Naceneni_obrazu/

Jediné co jsem byl jako laik schopný zjistit bylo, jestli se jedná o malbu, výtisk, plakát či fotku. Případně jestli je někde podpis a rozměry :lol:

Seznam:
1 malba 170cm s podpisem
2 malba 89cm
3 malba 70cm
4 malba 75cm
5 malba 83cm s podpisem
6 malba? 76cm s podpisem
7 za sklem, plakát?
8 za sklem, plakát?
9 výtisk?
10 různé
11 - plakát?

Možná budu vypadat za totálního blbce, že sem dávám i plakáty, výtisky a fotku. Ale říkam si, že třeba i rám může mít nějakou cenu a je mi to líto vyhodit.
Zkuste se vžít do mé situace absolutního laika.

Předem děkuji za každou radu. Pokud bude zájem, tak mohu fotky umístit sem, případně nafotit detaily.

Ještě jednou díky
Registrovaný uživatel
všechno jedna velká louka a paseka.
Registrovaný uživatel
A to znamená? :)
Registrovaný uživatel
Nikdo nic?
Registrovaný uživatel
Není tam nic co by bylo cenné, možná by někdo koupil za pár stovek tu reprodukci Lady.
Registrovaný uživatel
Ahojte potrebujem zistit jednu infosku mame doma velmi stary obraz , je nanom malba asi olejomalba a podpisany na tom obraze je M schopper alebo je to iba h ,shopper neviete nieco o tomto maliarovi dakujem
Moderátor
Monikalili napsal
Ahojte potrebujem zistit jednu infosku mame doma velmi stary obraz , je nanom malba asi olejomalba a podpisany na tom obraze je M schopper alebo je to iba h ,shopper neviete nieco o tomto maliarovi dakujem


Pár Schopperů se ve výtvarném umění motalo. Musela byste to Vaše dílko ukázat...
Registrovaný uživatel
Monikalili napsal
Ahojte potrebujem zistit jednu infosku mame doma velmi stary obraz ...

Já miluju tato popisy :roll:
Pro mně velmi starý obraz znamená 17. století.
Pro mou vnučku je to cokoli před rokem 1993
;)
Registrovaný uživatel
Jasne , mam to odfotit a vlozit to tuna alebo to mam niekam poslat? Ja viem , ze prevas moj popis je smiesny a nevzdelany , ale nerozumiem sa tomu , viem ze ho mal uz moj dedo a ja mam 33rokov takze asi tak , len viem , ze mojej mame vravel , ze raz natom obraze zbohatne , ale ci to je pravda to netusim
Registrovaný uživatel
neviete kde nieco zistim o tych autoroch menom Schopper
Registrovaný uživatel
neviete kde nieco zistim o tych autoroch menom Schopper
Registrovaný uživatel
www.facebook.com/media/set/?set=a.457006291051733.1073741827.100002270988144&type=3&uploaded=3
Registrovaný uživatel
och ten moj manzel tu vlozil cely moj FB , tak tam su tie fotecky ohladom obrazu
Registrovaný uživatel
Obraz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mamina vravela, ze ho dedo mal uz od svojej 18nastky bol pohraniciar a kseftoval s vecami
Registrovaný uživatel
Dakujem za kazde info
Registrovaný uživatel
nic sa nedozviem?
Moderátor
Monikalili napsal
nic sa nedozviem?


Ani německý Johann, ani náš Josef. Nejspíš nějaký amatér, čemuž svědčí i dobově populární a líbivý námět vlčích máků...
Registrovaný uživatel
Dakujem za vasu odpoved , skoda , mamina bude sklamana
Registrovaný uživatel
Ja mam tiež 4 ks peknych obrazov od uvedeneho autora.Byvam v okrese trebišov a mam 63 rokov.Tieto obrazi sme zdedili od babičky mojej manželky, ktora ich vlastnila od r.1938.Patral som po autorovi aj v maďarsku ale bez uspechu.Moje obrazy su Zimna krajina,Letna zahrada s krásnou princeznou,Prestrety jedalensky stol DVE MALE OBRAZKY SKôR PORTRETY CHLAPCA V ZIME A NA JESEŇ.jA SI MYSLIM žE AUTOROM TYCHTO CENNýCH OBRAZOV JE NEJAKY MALIAR Z BENELUXU.NIE JE TO žIADNY AMATER
Moderátor
LadislavS napsal
Ja mam tiež 4 ks peknych obrazov od uvedeneho autora.Byvam v okrese trebišov a mam 63 rokov.Tieto obrazi sme zdedili od babičky mojej manželky, ktora ich vlastnila od r.1938.Patral som po autorovi aj v maďarsku ale bez uspechu.Moje obrazy su Zimna krajina,Letna zahrada s krásnou princeznou,Prestrety jedalensky stol DVE MALE OBRAZKY SKôR PORTRETY CHLAPCA V ZIME A NA JESEŇ.jA SI MYSLIM žE AUTOROM TYCHTO CENNýCH OBRAZOV JE NEJAKY MALIAR Z BENELUXU.NIE JE TO žIADNY AMATER


Nepochybně. A do Beneluxu za ním jezdila celá procesí Slováků, aby si u mistra vystáli frontu na nějaký ten obrázek...
Registrovaný uživatel
to: LadislavS: "Letná zahrada s krásnou princeznou" a "Pres(t)retý jedalensky stol"...unikátnost těch beneluxkých maleb z těch názvů úplně čiší.... Moc ráda bych je viděla, ale pochopím, pokud se bude majitel snažit je před lačným okem zdejších abonentů uchránit... jen mi to bude tak nějak lidsky líto:(
Registrovaný uživatel
mě je spíš líto toho chlapce, co ho pořád tahali do Beneluxu. To v té době nebyl na Slovensku žádný fotograf? Určite by to vyšlo levněji.
Registrovaný uživatel
Ked ste tak mudry tak napiste odkial je, odkial pochadzal. Pytal som sa vas na info a napisal to co sa mi podarilo zistit o nom. Prikladam sem aspon jednu fotku aby moje reci nezneli ako jedna babka povedala.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mila profesionalka.Ak ste tak mudra tak mi vy napište odkial je ten maliar.Ja som vam chcel len pomocť a napisal som len to čo mi povedali moji znami a medzi nimi bol aj a predstavte si aj akademicky maliar.Zaverom len toľko treba niekedy vidieť aj dalej od špičkynosa.Piccasso a iny maliari podľa Vás chodili predavať svoje obrazy do svete.Veď cely svet bol a je v pohybe a hlavne v oblasti biznisu.Tak len toľko.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o nacenění několika obrazů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1