Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosím o názor a ocenění

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o názor a ocenění

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím zkušenější odborníky tohoto fora na níže uvedené známky. Případné upozornění na dřívější aukce a jejich cenové dosažení. Případně pokud budete mít pochybnosti o jejich napsání . Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nikdo mě neuvede do obrazu. Vím ,že třetí známka je Moldavsko a 4 a 5 známka Estonsko okupace ale nemohu je nikde najít , U prvních dvou známek bych byl vděčný za aktuelní cenový záznam v Michlu a jak se rozlišují typy u nich. Díky
Registrovaný uživatel
To Estonsko najdete v Michelu Deutschland v okupovaných územích 1939/1945.
Registrovaný uživatel
Díky , tak to Estonsko jsem našel. Tu Moldavii ani náhodou. Poprosil bych někoho kdo má Michla aktuelní ceny u toho Švédska a Dánska.
Registrovaný uživatel
Tú "Moldavii" hľadajte v Rumunsku - prvé známky
Registrovaný uživatel
Díky našel jsem. Ted´mám ještě dotaz na tohle . Na téhle známce snad přetisk Češskaja počta nebyl.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mám pravdu , že tenhle přetisk na téhle známce neexistuje nebo se mýlím? Jsou to všechno známky mimo Můj obor ani český katalog nevlastním. Díky za odpovědi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ten přetisk na známce existuje. Nutno hledat mezi legionářskými.
Registrovaný uživatel
Díky , to je ten problém , já to nemám v čem hledat. Jediný katalog kde ČSR je starý Zumstein a tam to tedy na 20 kop není. Jinak já mám jen všechny možné Michly na Německo, a celý svět mimo evropy. Ted´se znovu dívám do Zumsteina na legionářské a fakt to tam není. Je to tedy katalog z roku 1976 ale to by roli hrát nemělo.
Moderátor
V Michlu ani Zumsteinovi to nebude. To bude jen v modernějších katalozích (jako třeba Merkur), protože to je jeden ze zkušebních přetisků. Katalog Merkur (Klim) jich eviduje celkem 18.

Ále teď jsem se díval a hodnota 20 kopějek mezi nima zrovna není, kdo si to má pamatovat, když nemá žádnou (což ovšem, u těchto přetisků, automaticky neznamená, že nemůže existovat, ale už je to málo pravděpodobné). Nicméně se domnívám, že konkrétní zobrazená známka má přetisk falešný.
Registrovaný uživatel
Díky, uvidíme až se mě dostane do ruky , je prý ověřena Gilbertem, což ovšem také nemusí být pravé. Jinak jsem ji konečně objevil na aukci u Burdy.

http://www.burda-auction.com/cz/salova-aukce-45/show/1405/filatelie-csr-i-znamky-polni-posty/
Moderátor
Ono to je sice celkem blbě vidět, ale podle mne to odpovídá tomu, co má Klim popsáno jako padělek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosím o názor a ocenění

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1