Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » prosím o názor,Výběr z alba meho dětství

Vykupminci.cz
Numisargo

prosím o názor,Výběr z alba meho dětství

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
po hodinách stravenych ctenim co a jak se na známkách hodnoti,listovaním katalogů dostupných na internetu jsem tak trochu rezignoval a uznal ze za tyden se clovek odborníkem nestane.... proto vybiram par znamek a prosim vas co tomu hovíte,co mi na to povíte?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ještě par kousku...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
1. známka Masaryk - ražená má ve všech průsvitkách katalog 50hal. Poznámka - je chvályhodné, že používáte na známky pinzetu, budujete si dobré návyky, ale zrovna u známek v podobné kondici už je to skoro jedno.
2. známky ČSR II - 1960, známky korunové hodnoty v čistém stavu, ražené haléřové
Další - Helena a San Marino - vzhledem k tomu, že vypadají být v dobré kondici ve stavu ** a jedná se o oblíbené známk. země, cena bude v řádu korun, možná i desítek korun. Ale jelikož to nesbírám, možná mě někdo opraví ve směru nahori či dolů
Zbytek - běžné věci se zanedbatelnou cenou
Registrovaný uživatel
K druhému scanu bych už jen zkopíroval poslední větu z mého předchozího příspěvku
Registrovaný uživatel
diky za pochvalu ta pinzeta je jen malá ucta k vam co skutecne srdcem hovíte této vášni,kazde remeslo,obor ci konicek ma sve zlate dno a i když nejsem sberatel a ani jim nebudu tak se ho snazim respektovat a nebyt barbar..
Registrovaný uživatel
nasel jsem, z tech ve stavu lepší.... ještě toto a předesílám- komu by se to hodilo do sbirky tak mu to rad prenecham....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » prosím o názor,Výběr z alba meho dětství

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1