Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » prosím o ocenění bankovky viz foto

Vykupminci.cz
Numisargo

prosím o ocenění bankovky viz foto

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem zkušeným sběratelům. Mohl by jste mi někdo pomoci s oceněním této bankovky (rok 1993) ? Na stránkách ČNB jsem našel, že je možná výměna na pobočkách ČNB do odvolání. Zajímala by mě sběratelská hodnota této bankovky, tedy pokud nějakou má. Předem moc děkuji za případnou odpověď či radu. Pavel

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takže bych si to dovolil shrnout. V bance dostanete 5.000,- Kč. Bankovka je v horším stavu, je na ni ale hledaná série 01. Což cenu trochu zvyšuje. Takže musíte zvážit, zda zkusíte pár stovek ? / snad / vydělat prodejem na aukru , anebo to bude výhodnější vrátit do banky. Když ještě odečtete provizi Aukra z prodejní ceny, tak je hranice 5.000,- Kč ohrožena.
Registrovaný uživatel
Tady je velka skoda, ze bankovka je vicekrat prelozena, kdyby byla nova, bude to dost nad 5000 ... takto je to skutecne o par stovkach navic (mozna)
Registrovaný uživatel
Pokud budete mít zájem bankovku prodat ,tak bych měl zájem.Můj mail zralo@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » prosím o ocenění bankovky viz foto

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1