Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosim o oceneni znamek z celeho sveta

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosim o oceneni znamek z celeho sveta

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den,
byl byste prosim tak hodny a podival se na tyto postovni znamky? Dostala jsem je od sveho dedecka a rada bych se zeptala, zda maji nejakou cenu. Sama se v tom nevyznam, nevim podle ceho se to urcuje.
Dekuji.

Krasny den,

Brouka02

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Brouka02 napsal
Dobry den,
byl byste prosim tak hodny a podival se na tyto postovni znamky? Dostala jsem je od sveho dedecka a rada bych se zeptala, zda maji nejakou cenu. Sama se v tom nevyznam, nevim podle ceho se to urcuje.
Dekuji.

Krasny den,

Brouka02

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

dobrý den paní kolegyně, to co jste naskenovala dejte dětem na hraní opravdu tam není nic cenného Jirka z Moravy
« Poslední úpravu provedl(a) gnilretniw v 13. 2. 2017, 10:56. »
Moderátor
Jirko- při komentu nedávejte "citovat" ať se nám to tu ty vlákna nezvětšují stejnýma obrázkama. Stačí kliknout na "Další příspěvek". Jinak jsem ráda, že nejenom já, jsem posel horších zpráv. Opravdu ty známečky nemají téměř žádnou hodnotu ;)
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
[dobrý den paní kolegyně, to co jste naskenovala dejte dětem na hraní opravdu tam není nic cenného Jirka z Moravy

Ja by som to deťom na hranie nedával. Ani "divá sviňa" nevie, čo ten lep obsahuje (+ farba na známkach a tie plesne) a mohlo by im to ublížiť.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosim o oceneni znamek z celeho sveta

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1