Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o odhad a informace - Kamil Lhoták

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o odhad a informace - Kamil Lhoták

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
máme v rodině obraz Kamila Lhotáka, z roku 1969, je už po rodičích mých prarodičů, takže vůbec nevíme kde k němu přišli a za jakou cenu, nevíme o něm nic. Jakou může mít hodnotu? Obraz je po celou dobu zasklený, takže je nepoškozený, bohužel i foceno je to přez sklo...rozměry 16,5 x 11,5. Předem děkuji za informace..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
hezky dokonce velmi hezky..jakou technikou je malovany?cenu zjistite bleskove skrze strycka googla(a...o a jine aukce)ale pozor!pripravte se zde
na divokou diskuzi-"fake or not fake"....nedejte se otravit.... :lol:
Registrovaný uživatel
Neznam nazev dila a ani nic o nem, takze jsem nevedela ze cenu mohu zjistit tak jednoduse...no podivam se:-) V obrazech se absolutne nevyznam takze ani techniku malby vam nepovim, vypada to jako tempera,netusim..:(
Registrovaný uživatel
Tak vzhledem k tomu, co se dneska děje kolem Lhotáka, tak tady nevyřešíte nic pro vás podstatného. U Lhotáka jde o takové sumy, že vám diskuze na netu budou na nic. Pokud to myslíte vážně, obraz musíte předložit k technologickému posouzení renomovanému restaurátorovi a také kunsthistorikovi s dobrým jménem.... to je úplný základ.
Teprve s jejich dobrozdáním se můžete rozhlížet, za kolik se prodal "podobný Lhoták".
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
...pripravte se zde
na divokou diskuzi-"fake or not fake"....nedejte se otravit.... :lol:

Ano, to lze očekávat, například mně se zrovna moc nepozdává /Max dělá lepší Lhotáky/. ;)
Také ta informace o rodičích prarodičů je divná,
jak by se 4 generace vešly do 45ti let?
Registrovaný uživatel
tak, pravda, že se to trošku vymyká obvyklým "dědečkům z půdy"...
Moderátor
Rodiče mých prarodičů, to se dostáváme někam do doby národního obrození. Prababičce bylo 99 a nezažil jsem ji!
Moderátor
Niko92:
Jaká byla profese vašich praprarodičů?
Registrovaný uživatel
Me je 21 let a ma prababicka zemrela pred 4 roky takze jsem ji jeste dlouhou dobu zazila, od ni moje babicka ( jeji snacha), ktere je ted cerstve 64 let obraz pred lety dostala.Mimochodem me druhe (stale velmi aktivni) prababicce je 88 let..Pokud bych ja ted mela dite byli bychom 5 generaci, takze ano mozne je to v klidu, kazdopadne jsem tu chtela pomoci s obrazem o kterem nic nevim ne s nasim rodokmenem....
Registrovaný uživatel
Niko,držel bych se rady Kolemdoucí,tady Vám nikdo 100% pravost nepotvrdí.Pokud se prokáže autoritou,že obraz je pravý,tak se Vám investice do oveření pravosti vyplatí,a obraz se s posudkem prodá v aukčni síni několikrát dráž než na internetu bez posudku.Pokud se ukáže,že se o originál nejedná,pořád budete mít zajímavou dekoraci do interiéru a vzpomínku na své předky.
Registrovaný uživatel
Niko92: ačkoliv se to nezdá, může to pomoci při identifikaci a zmapování.
Registrovaný uživatel
Myslím si, že tento dotaz je trolling.
Registrovaný uživatel
Lhoták to je klasika, minimálně na aukru nejpadělanější umělec.Takže posudek určitě.
Registrovaný uživatel
Trolling? Aha...prapradeda byl pry u policie, praprababicka delala v nejakych skladech potravin, za meho zivota byl dedecek uz po smrti a babicka v duchodu, kdyz jste se ptali na ty profese, no nic dekuji vsem co se mi snazili pomoci...
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: co jsem Vam Nico psal?mne pripada Vas obrazek pravy,
urcite by se vyplatilo ho nechat odborne posoudit at uz chcete prodat nebo ne,
v prvnim pripade by Vam pravy Lhotak vynesl nekolik hezkych radu tisicu,ale
s ohledem na Vasi genealogii bych se na Vasem miste pred obrazem relaxoval
a vzpominal na prababicku...mimochodem ja jsem svoji prababu zazil,pradedecka uz ne,ten padl v italskych alpach za Franze Josefa..
Registrovaný uživatel
Můj dědeček tam byl taky a přežil to. Vrátil se s omrzlejma nohama a dostal trafiku u Karlínského divadla.
Moderátor
Můj děda taky bojoval v Tyrolích!! Ale byl jsem dost malé na to, abych se ho ptal jak to vypadalo :( . Takže vím v podstatě prd až na jednu historku z těch těžko uvěřitelných náhod. Jo a měl čistý průstřel paže.
Registrovaný uživatel
ja ani bohuzel nevim kde je pochovany...
Moderátor
Maxmilian napsal
ja ani bohuzel nevim kde je pochovany...

Třeba by se to dalo zjistit. Pokud není mezi neidentifikovanými.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o odhad a informace - Kamil Lhoták

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1