Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » prosím o pomoc s určením stáří a ceny obrazu

Vykupminci.cz
Numisargo

prosím o pomoc s určením stáří a ceny obrazu

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit, jak starý obraz je a popřípadě, za jakou cenu by se dal prodat.
Obraz je malovám na plátně a rozměry bez rámu jsou 53x44 cm

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vas obraz maloval akademicky maliar, je dobre zvladnuty, odhadovany vek cca 1900-1920, pokial nie je nijako znaceny, je to no name obraz a tym padom je jeho cena nizsia.Stitok na zadnej strane o nicom nesvedci. Celkove na mna posobi velmi prijemnym dojmom, je remeselne zvladnuty i ked malicko ma tie pliecka proporcne sirsie,ale to moze byt len taka fotka, tvar vyzera dobre zvladnuta a jeho cenu odhadujem na cca 3000 korun. plus minus. Samozrejme ak by sa potvrdil konkretny autor, ktory v tomto pripade moze byt aj celkom slusne meno, tak samozrejme viac.
Registrovaný uživatel
Kdybyste chtěl prodat mám zájem.
Líbí se mi , více Vám k němu bohužel povědět nemohu
Registrovaný uživatel
no prodat ho chci, jen se snažím určit cenu, 3 tisíce se mi nezdají za tak starý a pěkný obrat dost.
Moderátor
Vyndejte obraz z rámu - signatura může být pod ním. Jestli tam není, tak za anonymní portrét nemůžete očekávat horentní sumy. Byť je to pěkná ženská. Jenže portréty zrovna moc "nefrčí"...
Registrovaný uživatel
tak jsem obraz vytáhl, ale nikde nemůžu signaturu najít.
Registrovaný uživatel
Dobrá, až si budete jistý prodejní cenou a budete chtít stále prodat nechte tu prosím info.
Díky
Registrovaný uživatel
Pekné dielko. Autor ale neznámy, čo nedáva nádej na slušnú cenu. Preto si myslím, že aj vyššie uvedená suma je na hrane.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » prosím o pomoc s určením stáří a ceny obrazu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1