Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o radu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o radu

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o radu. Dostal se ke mě tento odznak. Vůbec jsem ho nikde na internetu nenašla a celkově k němu nic bližšího nevím. Mohl by mi někdo z Vás tady poradit? Popř. i určit cca jeho cenu?Výroba : Mincovňa Kremnica .
Moc Vám děkuji Jana

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Odznak z období Slovenského státu 1939-45, originální kus. Celkem hledané, vše potřebné na odznaku máte napsané.
Zkuste odznak vložit i na stránky Slovenské faleristické společnosti. Tam Vám řeknou více i s cenovým ohodnocením
Registrovaný uživatel
Krasny kousek,to bych bral hned :-)
Registrovaný uživatel
Prosím ozvite sa mi na : gabriel.fekete@gmail.com Dakujem
Moderátor
Pánové, je zde striktní nařízení, chceš prodat, udej přesnou :P cenu. Zde mi brnkáte na nervy. Budu si to pamatovat a příště Vám to smáznu. :evil:
Registrovaný uživatel
Cena 1e okolo 1000 eur,ak je zaujem to slušne predat tak:
milosjasan@atlas.sk
Registrovaný uživatel
Som zo SFS tak sa mi kludne ozvite a poviem Vám o odznaku viac...v skratke sa jedná o policajný odznak pre neuniformované zložky polície presne ako písal Altmann z obdobia prvej Slovenskej Republiky. Bol to prvý typ.
Moderátor
Poslední příspěvek jsem Vám smazal neb jste porušil daná pravidla. Upozornil jsem Vás na to!
Pokud nabízíte "něco" tak vždy s pevnou cenu. Prosím, nepřidělávejte mi práci a respektujte to, co si Admini přeje! :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Samozrejme ak bude na predaj mám velký záujem, ak nebude nevadí a pošlem Vám k odznaku aspoň informácie. Vopred dakujem gabriel.fekete@gmail.com
Moderátor
ARCHI:
Jako člen sfs by jste odznak mohl popsat na stránkách společnosti. Bylo by to dobré poučení pro všechny členy i nečleny.Myslím, že by nám to všem udělalo radost.
Registrovaný uživatel
Moc Vám děkuji :) JJ
Registrovaný uživatel
Najviac zarobi ten odznak asi na aukre, teda ked vam ide o maximalnu cenu a nie o slusny predaj ako tu niekto prezentuje :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
zdravim, ja by som vyuzil toto vlakno a chcel by som sa opytat na tento asi čapicový odznak? Je z 1. ČSR, nevidim ziadne znacenie- je to original? je bezny?Nosili ho vojaci?Material je hlinik
Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Najviac zarobi ten odznak asi na aukre, teda ked vam ide o maximalnu cenu a nie o slusny predaj ako tu niekto prezentuje :)

Keby jano lepšie slodoval aukro vedel by že asi 2-3 roky dozadu tam takýto odznak bol s vyvolavačkou tuším 15000kč...prihodil jeden zaujemca a predajca to na konci aukcii radšej stiahol,lebo očakaval viac a nechcel to dat za tých 15000...
a keby ešte poznal pdevajuceho tak by zas vedel že nakoniec ho predal mimo aukra a daleko lepšie,takže tie bachorky o maximálnej cene nie su pravdive...na aukre zarobí vždy akurát tak AUKRO....ale samozrejme je to na majitelovi odznaku....
Moderátor
Hliníkový odznak určitě není vojenský, můžeme postupovat jen vylučovací metodou. Nevím přesně, ale zkusil bych hledat mezi celníky či finanční správou.Přátelé, ten slovenský odznak je zajímavý to je pravda, ale pokud si zde nepřestanete "čepejřít pérka" myslím to přetahování, tak to vymažu. Nejsme v židovské škole. Odznak má totiž takovou cenu, jakou Vám kupující nabídne! :P :P :P :P :P
Registrovaný uživatel
milosj napsal
,takže tie bachorky o maximálnej cene nie su pravdive...na aukre zarobí vždy akurát tak AUKRO....ale samozrejme je to na majitelovi odznaku....


Každý druh aukce je pro jiné klienty, tedy v každé aukci se lépe prodá něco jiného. Aukro vyhledávají především začínající sběratelé, kteří poptávají běžnější věci. Na to reagují prodejci, kteří tuto poptávku naplňují a ze svých zásob zde nabízejí to běžnější. Je pravděpodobné, že tu opravdu sběratelsky zajímavé věci nebudou nabízet a půjdou na velké aukce, které dokáží přilákat poptávku z řad movitějších sběratelů, kteří možná ani nevědí, co to Aukro je, nebo ze zásady by zde nedražili. Ve všeobecnější rovině tyto věty platí, ale samozřejmě vyjímky existují.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Milosj - len v tejto diskusii sa na neho ozvali traja , sam pises ze nebol 2-3 roky na aukcii takze napis sem bludy ze by nespravil lepsiu cenu akoby si ponukol ty ked na teba netlaci konkurencia. Ved kazdy chce lacno kupit a drahsie predat.inak to nefunguje.
Staci keby da inzerat na bazos a hned ma minimalne 20 ponuk na kupu...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ano na bazoši by dostal aj 100 ponuk tak za 10 až 100 eur,to je pravda.takže ked sa chcete zabavat,dajte to na bazoš...A v dalšom sa podla altmanovej rady radšej zdržím komentaru,aby sa nemuselo mazat....
Registrovaný uživatel
Dakujem za rady , popozeram sa
_______________
Registrovaný uživatel
Ten čepicový odznak je hasičský a používal se v 50 letech. Podle velikosti je buď na lodičku nebo na přilbu. Hodně často je na Aukru vydáván za finanční stráž, četnicvto nebo podobně. Ale není to pravda.
Moderátor
Děkuji kolegovi Ondrášovi za upřesnění hliníkového odznaku.
Registrovaný uživatel
Dakujem aj ja velmi pekne za urcenie a snahu..Kedze je povojnova, tak ju predam, skoda.. Mal som ju v konvolute, no tesil som sa predcasne, ze je z 1. ČS republiky
_______________
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mohl bych opět poprosit o posouzení odznaku? Mockrát děkuji za případné názory ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Odznaky tohoto typu byli připraveni v roce 1938 při mobilizaci armády. Slovenská armáda je převzala a vojáci je používali i na tažení do SSSR. Teprve později dochází k ražbě se slovenským znakem. Odznak vypadá originálně. He tedy určitě dobrý, kvalitní. Myslím, že to byla jedna z prvních aukcí Aurea, ale ty odznaky, které byli v aukci údajně nejsou originální ražby. Tento odznak jsem ve sbírce měl a tak říkám, ano, je vše OK.

Jinak jsou popsané na stránkách Slovenské faleristické společnosti.

http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=344&t=1902
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 24. 3. 2016, 19:52. »
Registrovaný uživatel
Moc děkuji za odpověď.Aukci jsem vyhrál, ale ta cena......

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o radu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1