Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Prosím o radu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o radu

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Poprosím o radu, kde zaradiť tento odznak červeného krížu. Priemer cca 40 cm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tento odznak používali zdravotní sestry koncem války a myslím, že až do roku 1920. Nejsem si zcela jist.

Srandičky zde ne. Až se budete ptát Vy, někdo by Vám to mohl oplatit.(jan i Petr)
Registrovaný uživatel
Nieco som asi zmeskal...dufam, ze som sa nikoho nedotkol...vsak islo o decentny humor :)
Registrovaný uživatel
typoval som to na zdravotnú sestru ale je ich viac priemerov tak nie som si istý, za radu ďakujem.
Registrovaný uživatel
Prosím o radu, nevíte co to je? Holubice zalitá v červeném průhledném plastu. Na brož mi to připadá divné. Napadlo mne, že by nějaká spojitost s dárcovstvím krve, ale nikde jsem nic takového nenašel.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Toto prosím nedávejte mezi faleristiku. Může to být cokoliv. Brož určitě, letící holubice míru. Prostě to se určit nedá. Patří to mezi odznaky.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, neví někdo co je to za odznak? Mám pouze tuto fotku, není můj. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Místo oka rubín? V zobáku nějaký kamínek?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
To nikdo opět neurčí, je to zlato, stříbra zlacené stříbro, je to puncované, značené. Briliant se nechá lehce zjistit např. u klenotníka. Takto nás zde nerentujte. Příště pokud to není Vaše, nic neurčujeme. Také důležitá hmotnost odznaku.
Registrovaný uživatel
Tak údajně se jedná o 14k zlato, víc toho zatím nevím.
_______________
Registrovaný uživatel
Prý to má i značku, zítra se ji pokusí vyfotit. ;)
_______________
Registrovaný uživatel
Není to odznak, ale jehlice do kravaty.
Moderátor
gorila napsal
Není to odznak, ale jehlice do kravaty.


Je to tak, docela se stydím, že jsem si to neuvědomil.
Registrovaný uživatel
Už by to chtělo fotku toho puncu.
Registrovaný uživatel
exmail napsal
Dobrý den,chtěl bych vás poprosit o určení pravosti tohoto železného kříže.Jelikož mám o něj zájem ale nechci koupit nějakého poláka. Nezdají se mi ty ramena svastiky ale až zas tak moc se v tom nevyznám tak vás chci poprosit o pomoc. Děkuji :) Ps: jestli to sem nepatří tak se omlouvám sem tu poprvé :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím o určenie odznaku,asi na golier.Fotka iba taká,preto opis- ozubené koleso,meč a ňom červená hviezda.Vo vojenských rozlišovacích odznakoch som to nenašiel.Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
-mikulas napsal
Prosím o určenie odznaku,asi na golier.Fotka iba taká,preto opis- ozubené koleso,meč a ňom červená hviezda.Vo vojenských rozlišovacích odznakoch som to nenašiel.Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Vojenská akademie A, Zápotockého.Jeden čas to nosili pro jednotnost např. přehlídková jednotka.
Moderátor
exmail napsal
exmail napsal
Dobrý den,chtěl bych vás poprosit o určení pravosti tohoto železného kříže.Jelikož mám o něj zájem ale nechci koupit nějakého poláka. Nezdají se mi ty ramena svastiky ale až zas tak moc se v tom nevyznám tak vás chci poprosit o pomoc. Děkuji :) Ps: jestli to sem nepatří tak se omlouvám sem tu poprvé :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


To co jste vložil, nelze otevřít
Registrovaný uživatel
Toto som mal na mysli,takže VAAZ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
-mikulas napsal
Toto som mal na mysli,takže VAAZ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


ANO, je tomu tak!
Registrovaný uživatel
Prosím o určenie týchto odznakov.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kolega mi toto priniesol na identifikáciu, ale bohužiaľ netuším o čo ide. Pomože niekto? Priemer 45 mm.
Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Rakousko-Uherský odznak pro dělostřelec. Je popsán na stránkách SFS. Je nutná zadní strana jen tak určíme originalitu.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
-mikulas napsal
Prosím o určenie odznaku,asi na golier.Fotka iba taká,preto opis- ozubené koleso,meč a ňom červená hviezda.Vo vojenských rozlišovacích odznakoch som to nenašiel.Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Vojenská akademie A, Zápotockého.Jeden čas to nosili pro jednotnost např. přehlídková jednotka.


Mal som na uniforme a neskôr sme ostali VVŠPV- Vyškov.
Kua to je doba... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jojo, v národě, v kterém je levicová politiky ta zlá, na vojně nikdo nebyl, jsme pacifisté a od doby Mistra Jana jsme demokraté, kteří jen trpěli. Vždy se našel někdo, kdo nás utlačoval. Nošení uniformy to je tedy zlé! Jste druhý, který to i přiznal. :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 > »

Sběratel.com » Odznaky » Prosím o radu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1