Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosím o radu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o radu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Našel tyhle známky.nevim zda jsou to poštovní či zapalkove.
Cena asi taky není závratná 😀
Dekuji :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To jsou známky zálepkové či nálepkové. Cena záliby, podle mne, ale mít takových pytel, vesele bych s nima dopisy zalepoval. I ty s fakturama. ;)
Registrovaný uživatel
😁
Registrovaný uživatel
Cenu aršíku v bezvadném stavu bych odhadl na 100 až 150 korun. Ty na obrázku moc dobře nevypadají. Nálepky bych nafotil, hodil na Aukro s nějakou minimální cenou a pozoroval, do jaké výše se vyšplhá cena záliby. :P
Registrovaný uživatel
Mám dotaz. Marně hledám poznatky o poštovních známkách viz popis. Postage,sytě červená barva.Dole cena ONE PENNY. V levém horním rohu je písmeno L, v pravém horním rohu písmeno S. V dolním levém rohu je písmeno S a dolním pravém rohu písmeno L. Poslal bych foto-ale nejde mi odesílání. Druhá známka je to samé,jenom v každém rohu má písmeno G.
Registrovaný uživatel
Mám Košický aršík ve slušném stavu.Lev má zlomenou nohu a perforovanou část ohonu. Dá se to prodat? Nemohu odeslat foto,mám poruchu v odesílání fotek z PC.
Moderátor
petrofil napsal
Mám dotaz. Marně hledám poznatky o poštovních známkách viz popis. Postage,sytě červená barva.Dole cena ONE PENNY. V levém horním rohu je písmeno L, v pravém horním rohu písmeno S. V dolním levém rohu je písmeno S a dolním pravém rohu písmeno L. Poslal bych foto-ale nejde mi odesílání. Druhá známka je to samé,jenom v každém rohu má písmeno G.

To bude něco ze začátku Spojeného Království (Mi 3-16). Záleží na průsvitce, zoubkování, desce … Nejpravděpodobněji půjde o Mi 16.
Písmena v rozích udávají pozici na archu; každá známka v archu má jiná písmena.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Prosím o radu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1