Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o určení

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o určení

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den prosím o určení tohoto předmětu a po případě jeho ceny děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jde o ruský jeton (žeton). V Rusko to byla taková móda u důstojníků, studentů atd. Při nějakém výročí narozeninách dotyčný obdržel i takový jeton s věnováním.
Dnes již rozluštíme jméno V.A. Blozorovu od spolu sloužících, což lze lépe přeložit od přátel či kolegů v N.K.Y. a letopočet 1903-1908

Přední strana je typická, jen se mi zdá, že ta řadová hvězda je na středu poškozen. Mohl by jste nám to nafotit v lepším rozlišení, větší a ostré.Většiniu jsou ty vězí ze stříbra či zlata. Měl by tam být nějaký punc.
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď punc to má takže je to asi ze zlata to zjistím u zlatníka a asi to má cenu jen pro nějakého sběratele já mám nějaké věci s pozůstalosti tak se snažím zjistit co to je
Moderátor
Toto můžete dát např. do aukce. nebo i na aukro, ale co ta řádová hvězdička, je poškozená?
Moderátor
Zde to je ještě horší, máte jistě i makro. Stačilo napsat poškozené, nepoškozené.
Ty obrázky jsem smázl neb to je děs, škoda místa. :P
Registrovaný uživatel
Tak nevím zítra to ještě zkusím nafotit ale podle mě je to ve 100% stavu nejsem odborník tak nevím co mám hledat ale nějaké poškození nevidím
Registrovaný uživatel
´Hlavně nevím jestli to má nějakou cenu teda pokud to neprodám za cenu zlata a to se mě zdá že je velká škoda že by to mohlo nějakému sběrateli udělat velkou radost ale já tomu nerozumím
Moderátor
Já Vám vložím na ukázku.
Na středu je řádová hvězdička, která by ve svém středu něco měla mít, např. křížek. Zde u Vás to vypadá jako dírka, to mi musíte nafotit, nebo napsat, ale zdá se Vám ten střed neporušen??? Jinak je jetom pěkný a v pořádku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak pokud tam má něco bít tak to tam není je tam jen dírka
Moderátor
no a to je ta chyba. Mohl tam být např. i briliant. Zde bohužel je ten jeton poškozený,
Registrovaný uživatel
Dekuju za identifikaci je to pozůstalost a finanční stránka mě zase až tak netrápí ale možná by to nějakému sběrateli udělalo radost ale nevím co si zato říct a nebo si to nechat
Moderátor
Pokud to je pozůstalost, tak si to nechte, rodinné památky mají svoji cenu a ta je vyšší než hodnota finanční. Tedy to je můj názor.
Registrovaný uživatel
děkuji za rady a zatím si to nechám
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pokud to je pozůstalost, tak si to nechte, rodinné památky mají svoji cenu a ta je vyšší než hodnota finanční. Tedy to je můj názor.


+ 1
Registrovaný uživatel
Dobrý den Martin610,

jestli budete prodávat tento žeton, tak bych měl zájem.
Můj email: l.maria@seznam.cz nebo telefon 775 24 87 96.
Napište nebo zavolejte.


Díky Lembak
Registrovaný uživatel
Zdravím,
dělám spíš mince...pro radost jsem si pořídil tenhle metál...
zajímalo by mě jestli je to VII nebo VIII vydání a jak se od sebe odlišují...

Díky za každou informaci...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pravděpodobně narážíte na katalog Marko. Ten já odmítám komentovat, neb to je obchodní katalog, který nepovažuji za seriózní. Zde bych potřeboval vědět, jaké má ta medaile ouško, obrázek bez stuhy by byl OK. Ta medaile je ve stříbře a řekl bych, že jde o období světové války do roku 1916. Pokud by Vás to zaujalo, případně další kolegy, v časopise SIGNUM připravujeme ( a již je hotov) článek o těchto medailích. Jinak je krásná, na hraně by měla mít písmenko "A" v kroužku?
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=146&t=1253

Zde zatím nějaké povídání k medaili.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pravděpodobně narážíte na katalog Marko. Ten já odmítám komentovat, neb to je obchodní katalog, který nepovažuji za seriózní. Zde bych potřeboval vědět, jaké má ta medaile ouško, obrázek bez stuhy by byl OK. Ta medaile je ve stříbře a řekl bych, že jde o období světové války do roku 1916. Pokud by Vás to zaujalo, případně další kolegy, v časopise SIGNUM připravujeme ( a již je hotov) článek o těchto medailích. Jinak je krásná, na hraně by měla mít písmenko "A" v kroužku?


Hmmm, takže tato bude novější typ, protože má naletované malé ouško kolmo k medaili a stuha je uchycena na pohyblivém kroužku...
Punc samozřejmě má...
Co se týká časopisu Signum, samozřejmě bych měl zájem takže budu rád když by byly nějaké informace kde si ho pořídit, popřípadě i starší čísla...
Každopádně díky za info...
Moderátor
LF.Sedlak@seznam.cz

Pošlete mi dopis, kde bude Vaše adresa, prohlášení, že zaplatíte a potom je vše OK.
Cena 350 Kč za rok.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Vidím, že zájem o vědomosti, konkrétně Signum nebyl až tak "žhavý". :P Nabídka platí pro každého zájemce. Stačí napsat na můj meil (viz výše... :evil:
Moderátor
Tak pan kolega se ozval, Signum objednal. Pokud bude další zájemce, mohu řešit až po 20. červnu. ( i důchodci mají dovolenou. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Prosim o určenie a ocenenie. A sorry za foto. Dakujem. Miloš :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
2. fotografie vpravo - Medaile za odvahu SSSR
Registrovaný uživatel
Dakujem. :D
SanTaFeCZ napsal
2. fotografie vpravo - Medaile za odvahu SSSR

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o určení

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1