Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o určení stáří

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o určení stáří

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o určení stáří těchto lžic, také odkud jsou a možná i jejich hodnotu. Zezadu jsou na lžících dvě hvězdy (vypadají jako sluníčka) a PFG. Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Obraz to nie je.

Určiť značku z rozmazanej fotky nie je možné.

Z popisu: ak je značka podobná značkám na priložených obrázkoch, je to výrobca, ktorého sa nepodarilo zatiaľ určiť, napriek tomu, že podobné výrobky sa vyskytujú často. PFG mohlo by označovať aj materiál pakfong. To je ale iba špekulácia.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Doplním:
Na talianskej stránke http://metaldetector.forumfree.it/?t=63865284
sa špekuluje, že ide o talianskú firmu založenú v roku 1901 bratmi Prandelli a že PFG može znamenať mená baratov PIETRO FELICE a GIACOMO, potomkov, ktorí založili v roku 1947 firmu MEPRA. Ale je to tiež iba špekulácia.
Registrovaný uživatel
Děkuji, já vím, že jsem si to spletla. Písmena jsem stejné jako u vašeho spodního obrázku. Ty hvězdičky jsou kolem kolečka a mají ale 8 špiček. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Koukala jsem, je to skoro stejné, až na počet cípků u hvězdiček. Moc vám děkuji. Ale nedočetla jsem se tam, jestli je to opravdu pakfong. Je pakfong alpaka, že?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Prosím o určení stáří

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1